slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Problemi z bruhanjem...nujno!!

+5
Canka
ZaZa_WNB_sceleton
betterthanthis
Sanchiika
buba
9 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Problemi z bruhanjem...nujno!! Empty Problemi z bruhanjem...nujno!! Čet Okt 07, 2010 6:35 am

buba



Hej. Sm nova tukaj in me zanima kako najlažje bruhati, sicer že nekaj časa poskušam..prvo se najem, potem pa skor pol ure sedim pred wcjem in se mučim, da sploh kej pride ven. In to je zelo mučno. Zelo bi mi pomagali kakšni triki, da mi ne bi bilo treba več taboriti na wcju.Zanima me tudi, kako naj vem kdaj sem izbruhala vse, kar sem pojedla. Kako veste ve? Zanima me tudi to...po kolikem času ko hrano zaužijem, jo moram najkasneje zbruhati, da mi ne bo šla v telo..takoj? Velika sem 162 in mam 58 kg in se počutm res špeh bomba, me je sram it ven in se najrajš zapiram notri, tako da bi bila res vesela vsakršnega nasveta..stradanje mislim, da ni zame..hvala..lp.

2Problemi z bruhanjem...nujno!! Empty Re: Problemi z bruhanjem...nujno!! Pet Okt 08, 2010 11:20 am

Sanchiika

Sanchiika

- veeeeeeeelik tople vode z pestjo soli
- takoj po 15min po obroku na WC in zbruhat
- uporabi tudi do tri prste ali ščetko ( sm ne jo pojest)



Nazadnje urejal/a Sanchiika Tor Nov 02, 2010 12:38 pm; skupaj popravljeno 1 krat

3Problemi z bruhanjem...nujno!! Empty Re: Problemi z bruhanjem...nujno!! Pet Okt 08, 2010 3:52 pm

betterthanthis

betterthanthis

ne bruhat.. to je neki najslabšega kar lahk nardiš. resno ti pravim. Smile rajš se probi kontrolirat, sam bruhat ne.

4Problemi z bruhanjem...nujno!! Empty Problemi z bruhanjem...nujno!! Tor Okt 12, 2010 6:30 am

buba



Se že prdolg časa trudm, da bi se nekako kontrolirala, ampak sem preveč mahnjena na hrano, sm že obupala nad kontroliranjem..če se že spravim na kako dieto, imam 24 ur na dan v glavi samo hrano, kot da bi bila na nek način zasvojena z njo:SS Skoz mislim nanjo in res ne zmorem s kontroliranjem. Men sicer ni do tega da bi bila čisto suha, zadovoljna bi bila že, da bi mi uspelo shujšati vsaj 8-9 kg. Danes sm poskušala s pitjem vode zraven in še na koncu sem spila kake 7deci, pa je šlo veliiik laži, sam me skrbi da še vedno nisem vsega izbruhala:SS A gre z vodo ven tud vsa hrana?? s slano toplo vodo sem pa tudi že zadnjič nekaj sprobavala, pa mi ni šlo kot da bi se naredila neke vrste blokada, ker hočem pa ne morem.tn=))lep dan=D

5Problemi z bruhanjem...nujno!! Empty // Ned Dec 05, 2010 10:07 am

ZaZa_WNB_sceleton



Heej!
Sam neki....k bruhaš....kko ueš kdai si zbruhala use...js to gleam sam pustran pa še neki tiščim ščetko ko budala pa gre š kr naprej....js nwm a gre sam pr men tk pučas all..-.-

6Problemi z bruhanjem...nujno!! Empty Re: Problemi z bruhanjem...nujno!! Ned Dec 05, 2010 2:03 pm

betterthanthis

betterthanthis

ZaZa_WNB_sceleton je napisal/a:Heej!
Sam neki....k bruhaš....kko ueš kdai si zbruhala use...js to gleam sam pustran pa še neki tiščim ščetko ko budala pa gre š kr naprej....js nwm a gre sam pr men tk pučas all..-.-
najprej poješ kako jabolko al pa solato in ko prideš do nje veš, da si tisto po tem zbruhala. vsaj tko sm slišala.

7Problemi z bruhanjem...nujno!! Empty Re: Problemi z bruhanjem...nujno!! Sre Dec 08, 2010 4:11 pm

Canka

Canka

Prvo kot prvo, ne podpiram bruhanja, čeprav sem sama že skor 4 leta v tem, zato mi je težko dajat nasvete... Sem sicer nova tukaj, ampak z namenom.
Bruham skoraj vsak dan, tudi večkrat na dan, ta mia me je tako obsedla, da si ne morem več sama pomagat, zato sem se odločila za zdravljenje in vam prav tako. Življenje je le eno, se splača potrudit..!
Zobe imam čist uničene (dlesni in plombe so mi popadale vn), roko celo ožuljeno na treh členkih, bolečine v trebuhu, pa notanji organi tud najbrž kar precej ranjeni, koža brez leska, lasje prav tako...
Res vam tega ne priželim, dokler je še čas prenehajte takoj, čeprav vem kako je ko se ne moreš ustavit to delat Crying or Very sad
Želim vam veliko sreče

8Problemi z bruhanjem...nujno!! Empty Re: Problemi z bruhanjem...nujno!! Sob Jan 22, 2011 10:35 am

Tinuviel

Tinuviel

Hmm ne razumem kako vam bruhanje ne gre... Jaz imam zelo 'slab želodec', mi gre na bruhanje že če pomislim na kaj ogabnega.. Tako da, ko se sklonim nad WC mi samodejno postane slabo od vonja (četudi ga ni zares tam), če pa čist mal prst not porinem pa kar zleti vse ven in ne morem nehat bruhat.. Se moram prisilit da neham, kar je kar težko...
Sicer pa odsvetujem bruhanje, jaz sem to naredila samo parkrat, enkrat, ko sm se zastrupila z gobami, drugič pa, ko sem pojedla nekaj, na kar sem bila alergična... Very Happy

9Problemi z bruhanjem...nujno!! Empty Re: Problemi z bruhanjem...nujno!! Čet Jun 14, 2012 6:00 am

Koka

Koka

Heeej!

A to s soljo samo popiješ?
Al kako to?
ker fuuuuuuuuuuuul rabim skujšat :/

10Problemi z bruhanjem...nujno!! Empty Re: Problemi z bruhanjem...nujno!! Sob Jun 30, 2012 6:05 am

Gaajcyy97



js bruham že skor en let. morm rečt d mi gre kar ok. sicer pa najbol da spiješ velik vode in pol boš lažje zbruhala vn use. pa tku glej na hrano kaj puješ. bol tekočo hrano al pa bol mehko hrano boš lažji vn zbruhala.

11Problemi z bruhanjem...nujno!! Empty Re: Problemi z bruhanjem...nujno!! Sob Jul 07, 2012 7:29 am

meee

meee

bruham 3 leta....
pridobila sm:
-velik kg
-zjeban metabolizem in prebavo
-občutlive zobe
-ko zbruham sm ˝lačna˝
-ne morm nehat
-želodc me skos boli...
jah.... to z moje strani....
ne splača se.... uničla sm si lajf.... zdej pa ga ne morm v red spravt...

12Problemi z bruhanjem...nujno!! Empty Re: Problemi z bruhanjem...nujno!! Ned Jul 08, 2012 8:04 am

Gaajcyy97



meee je napisal/a:bruham 3 leta....
pridobila sm:
-velik kg
-zjeban metabolizem in prebavo
-občutlive zobe
-ko zbruham sm ˝lačna˝
-ne morm nehat
-želodc me skos boli...
jah.... to z moje strani....
ne splača se.... uničla sm si lajf.... zdej pa ga ne morm v red spravt...


ja men tut zmiri pravjo de je nevarn bruhat. tut js ne morm d neb kej zbruhala vn iz sebe. pa čeprou ni rediln al pa kej :/
ampak js sm velik kg zgubila. sicer nevem zakaj ti nisi

13Problemi z bruhanjem...nujno!! Empty Re: Problemi z bruhanjem...nujno!! Pon Jul 09, 2012 12:10 pm

meee

meee

Gaajcyy97 je napisal/a:
meee je napisal/a:bruham 3 leta....
pridobila sm:
-velik kg
-zjeban metabolizem in prebavo
-občutlive zobe
-ko zbruham sm ˝lačna˝
-ne morm nehat
-želodc me skos boli...
jah.... to z moje strani....
ne splača se.... uničla sm si lajf.... zdej pa ga ne morm v red spravt...


ja men tut zmiri pravjo de je nevarn bruhat. tut js ne morm d neb kej zbruhala vn iz sebe. pa čeprou ni rediln al pa kej :/
ampak js sm velik kg zgubila. sicer nevem zakaj ti nisi

moja bulimija je v najslabših dneh sestavlena iz nažiranja 30 000kcal... ker nakonc itak v peto ne morš vsega zbruhat se to pozna.. Sad
no bistvo da grejo zdej kile dol hrana me pa ne gane...čez 800kcal nikol Smile

14Problemi z bruhanjem...nujno!! Empty Re: Problemi z bruhanjem...nujno!! Pon Jul 09, 2012 1:02 pm

Gaajcyy97



meee je napisal/a:
Gaajcyy97 je napisal/a:
meee je napisal/a:bruham 3 leta....
pridobila sm:
-velik kg
-zjeban metabolizem in prebavo
-občutlive zobe
-ko zbruham sm ˝lačna˝
-ne morm nehat
-želodc me skos boli...
jah.... to z moje strani....
ne splača se.... uničla sm si lajf.... zdej pa ga ne morm v red spravt...


ja men tut zmiri pravjo de je nevarn bruhat. tut js ne morm d neb kej zbruhala vn iz sebe. pa čeprou ni rediln al pa kej :/
ampak js sm velik kg zgubila. sicer nevem zakaj ti nisi

moja bulimija je v najslabših dneh sestavlena iz nažiranja 30 000kcal... ker nakonc itak v peto ne morš vsega zbruhat se to pozna.. Sad
no bistvo da grejo zdej kile dol hrana me pa ne gane...čez 800kcal nikol Smile

oh :/ ja js mam tut take dneve de bi prou rada normaln jedla, ampak pol k neki pojem ne morem brez tega da ne bi vn zbruhala.
preveč se sekiram ja Sad in tut js ne morm nazaj... usak dan bruham. tut js zaužijem na dan okol 800 al pa 900kcal. kr preveč pazm na to Smile ampak butast je k te siljo da ješ -.-

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu