slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

sok in vata

+2
Sundays
cipi7
6 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1sok in vata Empty sok in vata Pon Nov 22, 2010 7:17 am

cipi7



faaaaaak dans mi je padu košček vate v sok....ponavadi ga namočm sam pou predn ga pojem. in zdj sm čist dovn k nevem a se bom zredila zarad tega, k js sm zihr da se bom...SadSadSad

2sok in vata Empty Re: sok in vata Pet Nov 26, 2010 7:25 am

Sundays

Sundays

HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA

3sok in vata Empty Re: sok in vata Pet Dec 03, 2010 10:36 am

ZaZa_WNB_sceleton



cipi7 je napisal/a:faaaaaak dans mi je padu košček vate v sok....ponavadi ga namočm sam pou predn ga pojem. in zdj sm čist dovn k nevem a se bom zredila zarad tega, k js sm zihr da se bom...SadSadSad

okeej sam eno uprašanje....kle sm noua...u čem ie fora soka inn vate&zkj to ješ..? Shocked
zrd vate nwrjamm d se boš zredila Wink nebi rekla koščk čukulade ampak vate O.o
joo js sm misnla d neki uem u usj tj zadevi ampak o vati nkol slišala O.o

4sok in vata Empty Re: sok in vata Tor Avg 30, 2011 5:46 am

kiki28



VATA KOKR SM JEST ZASLEDILA NA FORUMU JE ZA BRUHANJE??

DRAGA MOJA NEBOS SE ZREDILA!!!!

TELO BO PREBAVILO IN BO SLO VN...KER VATE NE VSEBUJE NC MASCOB DA BI SE ZREDILA...!!!

5sok in vata Empty Re: sok in vata Tor Avg 30, 2011 6:44 am

meee

meee

kiki28 je napisal/a:VATA KOKR SM JEST ZASLEDILA NA FORUMU JE ZA BRUHANJE??

DRAGA MOJA NEBOS SE ZREDILA!!!!

TELO BO PREBAVILO IN BO SLO VN...KER VATE NE VSEBUJE NC MASCOB DA BI SE ZREDILA...!!!

vata ni za bruhanje ampak zato da ko poješ vato in se ta napije tekočine se napihne...in posledično dobiš občutek sitosti...in vata ne redi zamo zapolne ti želodec Very Happy

6sok in vata Empty Re: sok in vata Tor Avg 30, 2011 1:36 pm

kiki28



ok my beddd

sam res no vatoo???

ceprav si nocte priznat ...zdrava prehrana in zdrav nacin zivljenja je taprav odgovor za hujsanje in potem obdrzanje teze....

enacba je preprosta sam k ljudje si rad zakompliciramo zivljenje....tko da simpl je najtabols...

lp od kiki28

7sok in vata Empty Re: sok in vata Tor Avg 30, 2011 3:06 pm

meee

meee

kiki28 je napisal/a:ok my beddd

sam res no vatoo???

ceprav si nocte priznat ...zdrava prehrana in zdrav nacin zivljenja je taprav odgovor za hujsanje in potem obdrzanje teze....

enacba je preprosta sam k ljudje si rad zakompliciramo zivljenje....tko da simpl je najtabols...

lp od kiki28
jap...vato...zagotovljeno pomaga...za kratek čas :$
mah verjemi da je zdrava prehrana rešitev za hujšanje...pri motnjah hranjenja ki jih ima 9/10 članic tega foruma....pa to ne pomaga....verjemi...mam izkušnje....nam bo pomagal samo psihiater al pa skupine za motnje hranjenja....drugače pa če bi lahko se mi zdi tale enačba najbolša....samo trenutno popolnoma nekoristna :$

8sok in vata Empty Re: sok in vata Sre Avg 31, 2011 2:29 am

kiki28



meee je napisal/a:
kiki28 je napisal/a:ok my beddd

sam res no vatoo???

ceprav si nocte priznat ...zdrava prehrana in zdrav nacin zivljenja je taprav odgovor za hujsanje in potem obdrzanje teze....

enacba je preprosta sam k ljudje si rad zakompliciramo zivljenje....tko da simpl je najtabols...

lp od kiki28
jap...vato...zagotovljeno pomaga...za kratek čas :$
mah verjemi da je zdrava prehrana rešitev za hujšanje...pri motnjah hranjenja ki jih ima 9/10 članic tega foruma....pa to ne pomaga....verjemi...mam izkušnje....nam bo pomagal samo psihiater al pa skupine za motnje hranjenja....drugače pa če bi lahko se mi zdi tale enačba najbolša....samo trenutno popolnoma nekoristna :$


NO POJ PA GREMO USTVART SKUPINO ZA MOTNJE HRANJENJA...
IN BOMO RAZPRAVLJAL O TEMAH K NAS MUCJO!

LP

9sok in vata Empty Re: sok in vata Sob Sep 03, 2011 12:14 am

meee

meee

kiki28 je napisal/a:
meee je napisal/a:
kiki28 je napisal/a:ok my beddd

sam res no vatoo???

ceprav si nocte priznat ...zdrava prehrana in zdrav nacin zivljenja je taprav odgovor za hujsanje in potem obdrzanje teze....

enacba je preprosta sam k ljudje si rad zakompliciramo zivljenje....tko da simpl je najtabols...

lp od kiki28
jap...vato...zagotovljeno pomaga...za kratek čas :$
mah verjemi da je zdrava prehrana rešitev za hujšanje...pri motnjah hranjenja ki jih ima 9/10 članic tega foruma....pa to ne pomaga....verjemi...mam izkušnje....nam bo pomagal samo psihiater al pa skupine za motnje hranjenja....drugače pa če bi lahko se mi zdi tale enačba najbolša....samo trenutno popolnoma nekoristna :$


NO POJ PA GREMO USTVART SKUPINO ZA MOTNJE HRANJENJA...
IN BOMO RAZPRAVLJAL O TEMAH K NAS MUCJO!

LP
čaki poglej naslov foruma: pro ana....in preberi kaj spodaj piše Wink

10sok in vata Empty Re: sok in vata Čet Okt 13, 2011 12:10 pm

Gaajcyy97



cipi7 je napisal/a:faaaaaak dans mi je padu košček vate v sok....ponavadi ga namočm sam pou predn ga pojem. in zdj sm čist dovn k nevem a se bom zredila zarad tega, k js sm zihr da se bom...SadSadSad

ej. vrjem de se ne boš zredila zarad vate. kr to sploh ne redi. to jejo manekenke de majo ubčutk de so site.

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Similar topics

-

» sok in vata

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu