slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Moti me...

3 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Moti me... Empty Moti me... Tor Nov 30, 2010 10:55 am

Dede



Kje drugje,če ne na tem forumu, da delim mnenje o hujšanju?

Mislim,da nihče ne bi želel bit bolan, torej v tem primeru anoreksičen. Vsako dekle, pa bi rado imelo lepo postavo. Kaj je lepa postava, se pa od človeka do človeka razlikuje.
Nekomu so všeč ljudje z 10 kilami preveč, nekaterim pa ljudje z 10 kilami premalo.

Če si ti vbiješ v glavo, da si debel, da si grd in da hočeš shujšat, boš shujšal.
Vem iz svojih izkušenj. Sem že bila na 52 kilogramih, danes pa sem na 40ih, pa nimam v genih debelosti. Sem pač rada jedla.

Totalno butasto mi je, da punce "pitate" z kretenističnimi izjavami kot :" Fantje imajo radi če imaš obline". Oprostite,ampak, why d fak bi mene moralo brigat kaj je fantom všeč? To sem JAZ. Moje telo. In zadovoljit moram sama sebe,ker me nihče ne bo. Sama sebi moram bit všeč v prvi vrsti. Fant pa me bo že imel rad,takšno kot sem. Nekaterim so všeč suhice,nekaterim pa močnejše,kot sem že rekla.

Seveda pa to ni nikakršna spodbuda anoreksiji. To je bolezen. To niso samo suha dekleta. Ampak je bilo,je in zmeraj bo. Mediji,nizka samozavest, šola, vse to še samo bolj vpliva na te punce.

Vem kako je bilo meni,ko so me celotno življenje zafrkavali da sem debela. Sedaj ko sem pa ko sem shujšala, spet nikomur ni prav. V končni fazi, vedno bo nekaj nekoga motlo. Ugajajte sebi.

Hujšajte, ampak z gibanjem in z zdravo hrano, ne pa z odrekanjem in stradanjem.
Rezultati bodo bolj zdravi in pametni.

xoxo

2Moti me... Empty Re: Moti me... Pon Jul 18, 2011 6:50 am

vampire.diaries01



Sej pri meni je podobno... junija 2010 sem bila težka 62 kil, pol sm shujšala na 50 kil in začel so sošolci in sošolke govorit da sm presuha pa take... počutla sm se pa čist normaln pa tud jedla sm normaln, sam sm več telovadla. Najbolj glasni so bili seveda tisti, ki mislijo da morjo shujšat. Na žalost sm se zredila nazaj, ampak imam cilj med temi počitnicami shujšat na 52 kil, pa me briga kwa bodo govorl, kr to je moje telo.

p.s.: Večina teh, ki so mi težil pa lagal da sm presuha, je shujšal na še manj kil...

3Moti me... Empty :) Sre Avg 31, 2011 7:43 am

človekinja



a lahk sam neki uprašam...
torej, zanima me, kadar stradate
npr. da bčez dan popjeste do 400 kalorij al pa mate vodni dan..

a ve tut ne morte spat ponoči..kr jst celo noč ne spim zaradi zvijanja :/

ka je kej kar bi pomagalo? (sam trebuh je pa bolj raven zjutraj Very Happy)

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu