slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...

You are not connected. Please login or register

Nova na formu

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1 Nova na formu on Pon Maj 02, 2011 12:27 pm

Živjo.
Jz sm nova tuki. pa sm se pridružla predvsem k mi zmankuje volje. pa bi full rada shujšala in to, pa se mi zdi da nism dovol močno in sem računala na malo skupnega duga...podpore če veste kaj mislim. ker sem tega že kar nekaj zasledila tuki. sicer nočem bit anoreksičn če veste kaj mislim. pač samo lepo postavo bi rada imela. prišla na enih 50 kil. Smile
aja. pa če bi bla kira tako prijazna pa bi cifro z mano izmenjala ker sem med tednom v dijaškem domu in ne morem pogosto hoditi na računalnik.
hvala že vnaprej Wink

Poglej uporabnikov profil

2 Re: Nova na formu on Pon Maj 02, 2011 1:21 pm

moxica21 je napisal/a:Živjo.
Jz sm nova tuki. pa sm se pridružla predvsem k mi zmankuje volje. pa bi full rada shujšala in to, pa se mi zdi da nism dovol močno in sem računala na malo skupnega duga...podpore če veste kaj mislim. ker sem tega že kar nekaj zasledila tuki. sicer nočem bit anoreksičn če veste kaj mislim. pač samo lepo postavo bi rada imela. prišla na enih 50 kil. Smile
aja. pa če bi bla kira tako prijazna pa bi cifro z mano izmenjala ker sem med tednom v dijaškem domu in ne morem pogosto hoditi na računalnik.
hvala že vnaprej Wink

na zasebca mi cifro pošl pa bo Smile

jezt tut nebi rada mela anoreksije al pa bulimije,..
sam mal bl suha bi rada bla Smile

3 Re: Nova na formu on Tor Maj 10, 2011 7:27 am

Sponsored content

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]