slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

nova bajsa

2 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1nova bajsa Empty nova bajsa Pon Maj 02, 2011 12:30 pm

moxica21



Oila.
jst sm nova tuki. in mam tud jst te probleme. sploh nimam konrole nad samo in tem kdaj kaj in kolko hrane pojem. pač zbasem vase kar me prime in kadar me prime. pa bi fulll rada dobila nadzor nad sabo in uzpostavila nek zdau odnos s hrano. nočem bit anoreksična. sem pa imela bulimijo pol leta nazaj pa tudi v tisto sranje nočem več it. ker sem komi vn prilezla.

2nova bajsa Empty Re: nova bajsa Sre Jan 04, 2012 9:15 am

Gaajcyy97



moxica21 je napisal/a:Oila.
jst sm nova tuki. in mam tud jst te probleme. sploh nimam konrole nad samo in tem kdaj kaj in kolko hrane pojem. pač zbasem vase kar me prime in kadar me prime. pa bi fulll rada dobila nadzor nad sabo in uzpostavila nek zdau odnos s hrano. nočem bit anoreksična. sem pa imela bulimijo pol leta nazaj pa tudi v tisto sranje nočem več it. ker sem komi vn prilezla.


živjo!
mam enak problem pa tut sm mela pred nekaj mesci bulimijo. ja bulimija ni lepa stvar.
tut jst se kr nažiram hrane in pol mi je žou za to.
najbol je da si pustaviš eno mero za hrano.
ku boš hotla tist se nažirat pumisl na lepo pustavo ku jo boš mela al pa neki. pa raj spij vodo al pa pujej sadje.
pol ti bo bolš res Wink

Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu