slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Kako začeti? bruhanje.

2 posters

s čim ste najhitreje ter najmanj mučno izgubile težo?

Kako začeti? bruhanje. Vote_lcap13%Kako začeti? bruhanje. Vote_rcap 13% [ 1 ]
Kako začeti? bruhanje. Vote_lcap0%Kako začeti? bruhanje. Vote_rcap 0% [ 0 ]
Kako začeti? bruhanje. Vote_lcap87%Kako začeti? bruhanje. Vote_rcap 87% [ 7 ]
Skupaj glasov : 8


Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Kako začeti? bruhanje. Empty Kako začeti? bruhanje. Sob Maj 21, 2011 2:25 pm

Zalchee

Zalchee

hejla Wink

junija bom stara 15 let visoka sem 171cm in tehtam 61 kg, kar se mi zdi totalno preveč za mojo velikost.. Neutral Neutral
s prvim majem sem stradala kakšen teden vendar se to ni obnesl.. probala sem že tud bruhat, ampk zlo teško bruham pa bi vas uprašala za kašn nasvet za lažje bruhanje??
Tud zanima me, če je vredu ta stvar z odvajali, me zanima če je že katera sprobala in je učinkovalo?
Prosila bi tudi če mi katera zaupa svojo izkušnjo s hitro izgubo telesne teže.. kmalu bo poletje pa to pa mi je kr bad ko mamo še valeto pa bom taka ''bajsa'' tam v oblekci. pa še če ne shušam si verjetno zaradi nizke samozavesti nebom upala na bazen/morje..
prosim za pomoč !

hvala usem <33

2Kako začeti? bruhanje. Empty Re: Kako začeti? bruhanje. Tor Avg 30, 2011 2:00 pm

kiki28



Zalchee je napisal/a:hejla Wink

junija bom stara 15 let visoka sem 171cm in tehtam 61 kg, kar se mi zdi totalno preveč za mojo velikost.. Neutral Neutral
s prvim majem sem stradala kakšen teden vendar se to ni obnesl.. probala sem že tud bruhat, ampk zlo teško bruham pa bi vas uprašala za kašn nasvet za lažje bruhanje??
Tud zanima me, če je vredu ta stvar z odvajali, me zanima če je že katera sprobala in je učinkovalo?
Prosila bi tudi če mi katera zaupa svojo izkušnjo s hitro izgubo telesne teže.. kmalu bo poletje pa to pa mi je kr bad ko mamo še valeto pa bom taka ''bajsa'' tam v oblekci. pa še če ne shušam si verjetno zaradi nizke samozavesti nebom upala na bazen/morje..
prosim za pomoč !

hvala usem <33



DA TE UPRASAM ZAKAJ BI BRUHALA?....CE LAHKO ZDRAVO JES IN TELOVADIS....

CE BOS BRUHALA SI BOS UNICLA POZIRALNIK IN USTA
ZOBJE BOJO RUMEN IN IZPADAL...

MISLIM A SE TI TO RES SPLACA DELAT?....SEJ VEM DA SI ZELIS SHUJSAT ....AMPAK BRUHANJE NI NIKOLI ODGOVOR...

PREVEC SI BOS SKODE NARDILKA!

PO MOJIH IZKUSNJAH SE RAJE ZDRAVO PREHRANJUJ PA BO!
DRGAC PA SPLOH NE VEM ZAKAJ MORS SHUJSAT?!
K DA MAS SIGURN 150 KG...????

JEST VEM KAKO JE TO MET...! TKO DA TI SVETUJEM DA NE PUSTIS DA TI OKOLJE KORIGIRA ZIVLJENJE AMPAK DA SI GA SAMA!

ZIVLJENJE JE SAM ENO ...!

SI ...

NEPONOVLJIVA
UNIKATNA
ENOVITNA...





Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu