slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

OBUPANA!!1

2 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1OBUPANA!!1 Empty OBUPANA!!1 Pet Avg 19, 2011 11:39 am

mihelcao



Zdravo nova tukaj!
ne vem kaj naredim s svojim telesom, vsakič ko se pogledam v ogledalo vidim na sebi kup špeha ki pa noče z mene, še posebej nisem zadovoljna s svojimi boki, kot da se tam prime vsa hrana ki jo nesem v usta.
zato sem se odločila da z ju3šnjim dnem začnem ekstremno delati na svojem telesu in upam da mi boste pri tem pomagale,
kajti nočem biti težka 64kg pr mojih 173cm ampak hočem priti do moje zavidljive številke 50.
hvaležna bom za vsake nasvete Smile
hvala ANA!!!!

masii



Hej.
Razumem te. Čisto. Vem, kako je, ko sovražiš svoje telo. (by the way tudi jas imam velke boke). Ampak vedi, da imaš zame popolne kilograme. Visoka sem 172 cm in ko sem pred enim letom imela 61 kg sem bila zadovoljna in samozavestna. To si želim nazaj. Tebi pa predlagam, da še enkrat pomisliš, al res nisi zadovolna s svojim telesom. Potemtakem ti predlagam dieto brez OH - to so pravi krivci za naše zaobljene ritke! Ampak še enkrat, po mojem bi pri 50ih kilogramih bila presuha. Če si pa to želiš, pa veselo na hujšanje! Te podpiram!Very Happy

Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu