slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

new one!! :D

4 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1new one!! :D  Empty new one!! :D Pon Dec 05, 2011 11:55 am

lili**

lili**

hello punce!

sem nova tuki in zaenkrat sem še mal neorientirana ampak se bom prvadla Smile zanima me če je katera sploh še aktivna na teh forumih? zadne objave so ble pred mescom in še več.
no tut jst hujšam oz. sm začela. rada bi da mi da kera kkšn nasvet al pa karkoli. zaenkrat pazim pri prehrani in vadim pilates. Rolling Eyes hvala vam! Very Happy Like a Star @ heaven [i]

2new one!! :D  Empty Re: new one!! :D Pon Jan 23, 2012 3:18 pm

nina.bajsa



Žiujo upam da si še aktivna na tem forumu kr jst bi tut rabla pomoč in podporo...prej sm bla ful proti stradanju in temu šitu ampk zdj se mi zdi to nekk edina rešiteu :/...čeprou mi ne gre lih najbolš ampk se trudm Very Happy...a bi mi dala mogoče svoj email pa bi si lohk mau pomagale pa delile kšne nasvete pa to...
HF Smile

3new one!! :D  Empty hi, Ned Feb 12, 2012 9:55 am

dark skeletal doll



tudi jaz bi rada delila to ljubezen do suhosti, kosti... sama sem res zelo zelo shujšala... vidi se mi že vsaka kost... hočem pa še....!

4new one!! :D  Empty Re: new one!! :D Tor Mar 06, 2012 5:05 am

jessica123

jessica123

Heeej!
Upam d se spremljas forum kr sm tut jst tuki nova in mi bi blo zlo useeec ce bi si dopisvale prek maila pa foruma ......ce se strinjas Smile
Very Happy Smile

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu