slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

ENO-MESEČNO HUJŠANJE! Spodbujanje, poročanje o uspehih/padcih

+5
lonely.whisper
Kika
jessica123
nirca
xoxo
9 posters

Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 4]

xoxo



Hejla punce,
sm nova tukejle in mam pr svojih pritlikavih 159cm razlo za hujšanje. Tehtam skoraj 59 kg,kar naj bi bilo po mnenju zdravnic več kot 90% mišic,kosti,vode ipd. vseeno mi je zakaj toliko tehtam! to je preveč in js sm debela!
če se še kera tko počut- c'mon girls,WE CAN DO IT,WE CAN BE SKINNY!
tukej (lahko) napišete:
višino,težo,cilno težo,kaj pojeste,koliko kcal na dan, ter seveda MOTIVACISKE MISLI!

js sm se zdle ful motivirala,k sm vidla preveliko številko na tehtnci in sm šla brt tale forum in sm vidla kok so ene uspešne. v enm mescu -10 kg? POPOLNOOOOOOOOOO!

tko da upam da se bo kera prdružla use ste vablene!Smile))

xoxo

nirca

nirca

jzt sm itak da zrawn!je pa ponavadi tako, da se spomlad več deklet prebudi in se spet začne kontrolirat... edin prav.

pojma nimam kojk vagam... mami mi je tehtnico skrila. in mam filing da karkoli pojem se mi prec nabere na trebuhu in stegnh,,, fuj.

drugače pa...
dans sm požrla
100g jogurta.....50 kcal
hruško...........60 kcal
tenstan krompir.....?? -> mat me je prisilla,, prau gnusi se mi ko še vedno čutim tist okus, fuj fuj fuj! nikol več ne žrem krompirja...

zdejle sem mela eno uro jazz baleta, ob pol devetih me čaka pa še hip hop. upam da bo šlo vse stran,... če prav je bilo tistega krompirja... fuj.
,
kakšn je bil tvoj dan?

xoxo



bravooo,ti maš pa res fuuuul samokontrole,blagor!

hja,moj dan je bil bol zaniiičSad
pojedla sm solato (20kcal), por(45kcal) in pa koščk torte ker je mela prababi 90 let,sm pa zato šla tečt in upam da pokurila kej:)

nirca

nirca

uuu pri solati moraš pazit ; olje je fuuuul kalorično (900 kcal...100 mililitrov se mi zdi No )
jezt si ponavadi delam solato z limoninim sokom-nekej najbolj nagravžnega na svetu. ampak potlej vsaj ne pojem preveč Twisted Evil
navadi se jest hrano ki se ti gnusi -->pol se nikol ne boš prenajedla. meni tudi pomaga, če si hrano "razdelim" to pomeni, da kruh vidim kot kupček surove moke, cukra... in zgubim tek. Smile
čokolada in odtala peciva pa samo pomislim, koliko zelenjave bi lahko pojedla namesto tega (količinsko) pa me tud mine.
drugače pa kadar mam jaz tist poteg da bi jedla popijem liter donata al pa ogromno vročega čaja. imam pa tudi tablete Pinno thin, ki ti zmanjšajo apetit. jez te uzamem samo ponoči, ko mam krče in bi rada jedla (kolk kalorij morajo imeti, da te nasitijo??)

drugače paja - tek je magičen Smile mene vedno spuca xD KOMAJ ČAKAM JUTRI DA SE TOTALNO ZMATRAM. Laughing

xoxo



kaaaaaaaaaaj,o điss olje je tok hudo kalorično? :oo
js mam ful problem k pač men babi kuha in si ne morm sama solate narest,pač hrano vržm u wc,solato pa pojem,zdej pa res ne vem kaj bom s temle oljem,kr hočm bit tko do 300kcal na dan,sam tole mi vs sistem porušSad( ma neki bom že,bom ba ful trebušnakov nardila-trebuh kritična točka-.-
joj,pa še bl k trebh sovražm svoje prsi,js sm dost mejhna zato zgledajo fuuul velike čeprov mam povprečno košarco:( tko da upam da zgubim v prsi,trbuh,noge,roke-po takem vrstnm redu pomembnosti:)

evo,jutr moj cilj:
zajtrk: košček banane (5kcal,baje?)
kosilo:malo,malo solate,jo probam nekak splaknt hahaha (od 20-900 kcal-.-)
ko me pa lahkota zgrabi: por (45kcal)/mandarina-majhna(30-60kcal) ipd.,vse kar je do naprimer 50,60kcal

pa pila bom fuuuuuul veliiiiiiiiiik! aja,kaj voda tko dejansko nardi?Smile

supr ideja,edin ful mam problem se upret pomfriju:( evo,zdej je to zame en tak zlooo gnil krompir,fuuuuuuuul preveč posoljen,in sol je že tok kalorična da je kt maščoba,da kr leze dol...o yuuk;)
dobra ideja tole:)

js se tok dobr počutm po teku,čeprov me mišice bolijo,vem da sm nardila velik zase:)

pa še trening jutri-superrrrrrrr:)
potem pa vikend.o sranje,straši me siljo jest,ma kot da bi bla pujs:(

upam da ti uspe,kiss**

nirca

nirca

hei! voda naredi ogromno !
1. Uravnava telesno temperaturo
2. Preprečuje poškodbe DNK in povečuje obnovitvene sposobnosti
3. Poveča učinkovitost imunskega sistema
4. Odstranjuje toksične odpadke iz telesa
5. Sodeluje pri prebavi in proizvajanju energije, zato je nujna za dobro počutje
6. Daje moč in energijo za delovanje možganov, predvsem za razmišljanje
7. Odlična je v boju z utrujenostjo
8. Zmanjšuje občutek lakote
9. Pripomore k čisti in sijoči koži ter zmanjšuje nastanek gub
10. Poskrbi za sijoč in iskriv pogled

jaz sigurno popijem preko 2.5l vode na dan.
drugače pa učeraj sem pojedla:
2 jabolka......100kcal
100 ml jogurta...55 kcal
zej pa nevem, mami mi je neko juho skuhala in sm v svoj krožnik na skrivaj notr pouno vode ulila, tako da sem jo čist razredčla. pol sva jo pa skupej pojedle.upam da je blo pod 50 kcal Smile

P.S.
učerej nisem pisala ker nisem imela dostopa do interneta Sad

xoxo



ooo hvala ti,sigurno bom popila najmn 2l na dan od zdej naprej:)

hja,pri meni je bilo pa takole:
zjuraj nič, potem pa je nastopil problem...bila sem na r.d. in seveda mi niso pustili da ne bi jedla,zato sem naročila solato,pojesti sem morala pa še pomfri,sicer sem ga pojedla kakšnih 10majhnih koščov,ampak vseeno.potem sem peljala psa na sprehod,in nato še 1x in sem tekla cel sprehod:) no potem sem bila v kinu in sem spila cocacolo light in pojedla kokice,in sem že skoraj šla bruhat na wc,ampak bi se vse slišalo... zdejle sem se pripravila na veliiiiko razočaranje na tehtnici ampak kaj se je zgodilo? kazala je samo 56kg in še malo,kar pomeni,da sem v 3 dneh shujšala skoraj 3kg! samo še jutri zdržim,potem je pa itak šola,kar pomeni:do okoli 1ih nič,potem skleda solate in potem ko sem lačna jabolko ali 2:D

res sem čiisto navdušena da sem brez pretirane lahkote ob skoraj -3kg:)))))

kako gre tebi?:**

nirca

nirca

MADONIŠ! blagor xD
jzt bi ubijala za vago!
jzt sm mela dans polomo od dneva... fotr se je spovnu, da bo dans on kuhou... smo tut mi mel pomfri pa makarone pa lazanjo (sam on se spovne takih kombinacij)
pomfriju pa ostali ocvrti hrani sem se hvalabogu ognla, pr lazanji sm pa poskušala pojest vglavnem zelenjavo. pa še to mi je bed! najhuj mi je, ko jem pa imam v glavi tiste slikce na katerih so punce suhe in čutim kuko sem z vsakim ugrizod dlje od tega Sad

http://1.bp.blogspot.com/-Y1pSlOsPijw/TueAiF0-dmI/AAAAAAAAR_w/--IgQKpiyC0/s1600/42.jpg
recmo ta je ena takih slikc ,,...

zdejle gremo smučat in mislim, da mi bo uspelo jit brez hrane cel dan... upam Smile da se mal oddolžim za včerejšno lazanjo Rolling Eyes

xoxo



ta hrana je en navaden shit, vsa dobra hrana ma veliko kalorij!Sad(
valda da boš pokurla,jaz bom danes tudi najbrž prisiljena pojesti,ampak gremo na sprehod pa še tečt bom šla tako da...

jaz imam pa v vsej tej nesreču s hrano eno prednost-zeloooo sem zbirčna in to vsi vedo;)
grem zdaj na sprehod,potem pa poročam o vsem:))

xoxo



nnnnneeeeeeeeeee, zredila sm se za 1kilo,ker smo zuni jedl,a ma kdo idejo kako nej jo hiiiiiiitr odpravm?Sad((

nirca

nirca

moj dan je bil tud totalni polom.... mislila sem da mi bo uspelo brez ampak sm use zasrala. do pol petih je bilo vse vredu, potem smo šli pa k babici po brata. in ona nam je skuhala kosilo!!! prokleto! in to tist ogabn krompir ko ga imam res že povhn kufr! in pol tista uprašanja...
"pikica, zakaj ne ješ?ko si bla pa majhna si pa tako rada jedla. spomnem se, kako si vedno prišla nazaj z umazanimi usti in prosila za repete..."
hvala lepa babi, to je točno to kar rabim!!!!!!!-->tega ji seveda nisem rekla, ampak sem totalno razpizdena zarad ceuga jebenga dneva. in seveda sem jedla... ogabno. prou spomnem se, z usakimi pounimi usti sem bla bl žalosta in čutila sem kako se mi napenja trenuh. fuj. Sad Sad

kakorkol, @xoxo upama da nama bo ratal... jezt sem že napovedala vojno proti krompirju in jutri mam seveda vodni dan.

xoxo



te babice,za nih je NE hrani nerazumliv!

js sm ugotovilada se nism zredila za 1 kilo,ampak sm mela še zmer 56,narobe sm vidla haha,še dobr! zdejle sm mela kosiu pa sm pojedla solato,jabuk pa 2 grisina in sm se tok zasrala:( tko da zdle se grem stehtat pa bomo vidl kok morm telovadt,sej mam trening ampak useen!

enakoooo!<3

nirca

nirca

kojk bi ubijala za vago . . . sploh nimam občutka, filing mam da se samo redim... ogabno, prou obup me zajema ko samo razmišljam o tem...

dans sm mela namen met vodni dan kar mi je dokler ni mami znorela tud uspeval... pol me je pa nafilala ko purana!!! ogabno! ona pravi, da hočem da sem spet srečna, ampak mi ona to uničuje! srečna sem, kadar mi hlače padejo ker nimam pasu, ne pa ko žrem!!! fuj. kukrkol, dans sm požrla pol štručko (200 kcal) pa še neko gobovo juho-100 kcal.
ob takih dnevih prou pogrešam dni ko sem sama doma in mi noben ne teži kaj dam u gobec. pig

laufat nisem šla--> še en razlog zakaj je moj dan totalka
sem bla pa na jazz baletu.

upam da je biu tvoj dan boljši...
kisses *** <3 cheers

xoxo



mah moja mami tud kr neki teži,pa zdej ugotavla da stran mečm kosilo,sam js se delam k da nč e vem-morm bit previdnejša!

ma js sm postala obsedena z vaganjem,moje razpoložeje je itak odvisn od tega kok tehtam,tko da zdejle se bom šla stuširat pa tehtat,sam mam fuuuul slb feeling:(

ja js sm se dons čist preveč nažrla: solata,2 jabolka,pa 2 grisina:((
sicr sm mela trening,ampak useen je tole nesprejemljivo!

kok ma prpravlea solata kcal,če kej veš? tko-kis olje sol in podobna svinarija?

zdej bom mela do vikenda vsah dan samo 1 jabouk na dan,pa še por za večerjo, briga me kok bom lačna! morm bit lepa,in lepa bom samo ko bom suha!!!

kiss**

nirca

nirca

joj,... res ne vem... za solato. solata ma (pa nasploh vsa zelenjava razen koruze, krompirja in podobne svinjarije) 20 kcal na 100 g.
sol je tista pasja... nekje sem prebrala, da 10 g soli zadrži 0.5 litra vode, voda je pa blazno težka.(1 liter = 1 kg)
olje je tisto ta prokleto... 100 g 0 100 kcal

jezt ti predlagam, da si ga ulivaš z uno žličko za sirup, ko ti točno piše koliko je količinsko. pa pol, da te malo pomirim... ne popiješ vsega olja--> nekaj ga ostane na v posodi, ko solato poješ Smile at least one good thing <3

kis pa mislim da ni tako hud...

jezt ga jem zmešanega z vodo za zajtrk. gross. Crying or Very sad

drugače pa pomaga, če si jedilnik sestaviš en dan prej ali pa zjutraj. vglavnem preden ješ. vsaj meni tako pomaga Smile

a por kej pomaga, al ti je samo ušeč?

xoxo



aha,hvala tiii!Smile)

ja sej js si pišm jedilnik sam pol kr rečm ah sej 1 jabuk ne bo nčSad in sm se SPET za 1 kilo zredila!Sad(((

do petka morm nujno shujšat,a mi bo ratal usaj kšno kilco zgubit če čez dan pojem en jabuk pa por?Smile

men je por ušeč,je pa fino ker je mal pekoč pa pol nism več tok lačna,pa še dos nizkokaloričn je:)
<3

nirca

nirca

en jabuk je ogromno xD Smile ko se enkrat navadiš ti jabolko predstavlja normalni obrok Twisted Evil
ma ja, dej te proklete kile... meni se zdi da se mi nalagajo ko cunje po razprodaji... fuj.
dones me je sošolka objela (jezt fuul ne maram da se me folk dotika, nwem zakaj) in me je bilo tok strah, da bo čutila moj trebuh... ali pa na medenici, meni se nad ritjo nabere maščoba-- kr zmrazi me ko pomislim na to Sad

rugače pa moj dan danes ;
zajtrk; voda s kisom.....20 kcal
kosilo; jabolko + grozdje..........50 kcal + 30 kcal
večerja; 2x čaj z mlekom.20 kcal

skupaj = 120 kcal

zdejle imam še hip hop.

P.S. čist tko btw. ta nove : lepo pozdravljene, pa dajte kar sem pisat (če jep tut tko ql xoxo).
aya- dans sm vidla tale video ;

https://www.youtube.com/watch?v=n9eDpqPLz_A&feature=related

TA GLAS OD TE PUNČKE MI NE GRE Z GLAVE!

xoxo



ful dobr,so je ful mal kcal,pa še hiphop-SUPR:)))

js sm dons mejhno skledo solate,ampak nism usga-KOK JE TO KCAL?Smile
pa en jabuk-50kcal

nardila sm 100trebušnakou,šla sm tečt,tko da zdej upam da bom hitr šla dol s kilami! pa ne vem če mi bo ratal tkole usak dan zdržat...PROSIM NEJ MI USPE,PROSIM!

jaaa me bi blo supr če bi še ostale kej pisale,punce dejmooo:))

joj ja enako glede dotikanja,mene skrvi kaj si bo un k se me je dotaknu mislu: kera zamaščea debela krava!Sad

nirca

nirca

ohh jezus- i had the worse day ever.

resno.
u sql je blo grozno- jedli so malco in sem imela na mizi jogurt, zraven sem pa gledala revijo. običajno mam tko nekej na mizi, pol pa vžem na skrivaj v kanto. in se obrne prva sošolka; "Neža, a spet ne boš jedla?" in se obrne nazaj in se cela grupa sošolk zasmeji. in pol slišim drugo sošolko ; "Če pa ne sme! a nisi opazila kakšna stegna ma zadnje čase?!" in se spet cela grupa sošolk zasmeji. madoniš, takrt sem hotla vstat pa jit iz razreda, še zmerej čutim kak mi je šlo na jok. ampak sem zdržala. po odmoru so me še vedno gledale izza hrbta in se mi smejale. neumnost... sej ne vem zakaj to pišem-> ni lihk najlepš. predzadnjo uro sem lihk šla v razred, ko me je sošolka usekala po riti. tista, ko se je prej ta prva zasemjala. "hahaha, in ti misliš, da boš tipom ušeč če boš taka al kaj? " in pol se ista grupa sošolk spet zasmeji , pol pa nisem več mogla zdržat. šla sem iz razreda in rekla razredničarki da sem bolna. seveda me je poslala domov in tukej se je šele pekel začel. jezt mam pod postlo škatlo. v njej so sladkarije, ki sem jih hotla pojest,a ampak sem jih raj dala v škatlo. no, ko sem pršla domov sem se ulegla na posteljo in se totalno scmerla. sploh ne vem, ampak kar naenkrat sem odprla tisto škatlo in požrla... ogromno. sigurno preko 3000 kcal. več kt dva tedna skupej! kmalu sem se zavedala, ampak nisem šla bruhat--> odkar hodim na solopetje si ne uničujem več glasu. no in zdej tukej sedim. ležim, se cmerim in skratka use skupej. zaklenila sem se u sobo in večkrat sem že slišala mami ko je trkala, ampak utihnem in misli da spim. uničla sem si vse. jutri mam definitivno post.
in najhuj? sploh ne vem, kako bom šla naslednjič v šolo! mami prav, da se lahko ob koncu leta prepišem, ampak do TAKRAT? KAKO MI BO RATAL? u sql mislim...

sry za tale moj spis... mi bo čiz ql tut če ga noben ne prebere.

how was your day?

xoxo



kere prasice, mene je taka jeza zgrabla k sm tole brala! kako ti loh to delajo,pujse nemarne svinske! to je zato k so lubosumne zato kr cela slovenija ve da so eni navadni izmečki!
čis prou je da si tole napisala,ti se kr izpovej kdar boš hotla,res!<3
mene je enkrat ea obtožila da mam uši,pa sm se jokala pa šla domou,kaj bi blo šele če bi me zarad teže/postave kej! js sm tok občitliva da bi se najbrž ubila...
lej ti pa une kurbe zabite sam ignoreri,res tok sm jezna, nobena od njih si ne zasluži niiiiiiiiiiič lepega,ne biti suha,ne lepa, ampak ti pa si! ti se trudiš in ti super uspeva, one si nej pa svoje ogabne face zatlačjo v svoje debele celulitaste riti!!!

moj dan je bil tud polomija. do 3 popoldne-vse super,nič nisem pojedla. potem pa pridem domov- solata,cela škatla grisinov,par napolitankic,jabolko-potem sem šla na trening-in zdejle ob devetih zvečer spet jabolko,par grisinov... FUUUUUUUUUUUUCK! zdej zredila sm se med 0 pa do tričetrt kile,vsakič drugače kaže...Sad(( in jaz nej se med vikendom v toplicah v KOPALKAH pred vsemi prjatli kažem? PLEASE KILL MEEEEEEE-.-

lej-jutr mava tak post kt še nikol pa supr nama bo šlo in res od zdej naprej brez takih zlomov,vse take neumice kot so tvoje sošolke pa pošleva nekam!

ker razred pa si če smem vprašat?Smile)
<3

jessica123

jessica123

Hejlaaa <3!
Tut jst sm prebrala tvoj spis in sm si predstavlala sebe ......grozaaaa ! Jst neuem kaj bi nardila ....nekateri ljudje ne vejo kok lahko besede przadenejo, ampak nc se sekerat .....Se zou jim bo .....sam ne odnehat .....STAY STRONG!
P.S. Ce mas vodni dan a je normalnu da zelo tezko zaspis ? Sad

nirca

nirca

hvala vama, obema... dones se že pobiram in sestavljam nazaj skupej. dans tus nisem bila v šoli ker sem "bolna", jutri pa mislim da bom že mogla jit. jooj... kaj če se bodo spet norčvale...? kako naj se jih ognem?

jzt sm drugač drugi letnik. končujem ga letos Smile

spanje pa vodni dan-možno da obstaja povezava. jezt sicer spim apak mam grozne more... pa zebe me. skos.

drugače pa bom o tem kako je dan potekel pisala zvečer, ko bo dan končan, ampak za enkrat kaže superca Smile

jessica123

jessica123

supeeer....s vesela zate....nc se bt ....poznala sm eno punco k so jo v srednj soli in osnovni useee punce zajebavale...in to sam zto k so hotle bit take kt ona, kr je niso marale se je zacela druzd z fanti in velik se jih je tut zaljubil vanjo....tko da tiste tvoje sosolke so lobusumne nate in hocjo bit take k ti.....tko d ce te bojo zajebavale ne si tega jemat h srcu , sm stran pej od njih in naj delajo kar cjo......VRJEMI, D JIM BO SE ZOU, KR NAKONCU BODO ONE LE NAVADNE PRASICE !
P.S. BELIEVE ME ! Very Happy Smile

BE STRONG....THINK THIN .... <3

xoxo



se strinjam, moj dan je bil tud kar uspešn:))
mee tud skooos zebe pa nočne more mam isto že kr neki časa,sicr me pa vseee boli...:/

jessica123

jessica123

Jst bom mela pa jutr vodni dan, kr sm dans mogla jest kosilo, zard mami.....k sm bla ceu dan doma ....upam d bo jutr bols....kaj delate ve da najhitrejs zgubite kalorije ? Very Happy Smile
Kere vaje pa ce veste za kere strani bi proila za linke :*

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 4]

Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu