slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

how should i ccall it? food or the worst enemy? ;)

3 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

aria k

aria k

Hej! sem nova na tem forumu.
Ne spadam ne v skupino anoreksikov, bulimikov ali prenažrtnikov.
Visoka sem okoli 1,75. težka pa okoli 70 kg. Vem, ogroooooooooomno preveč. sej tud počutm se debela kot kkšn sod!
pa čeprou pravjo, da nism debela, da mam okej postavo, lih pravo. sm plavalka in mam dva trening po dve uri na dan in nimam lih velik špeha, ampak mišic. pa še useen, vedno ko se pogledam v ogledalo vidm pred sabo zavaljenga kita. en tedn nazaj sm začela štet kalorije, in jih iz okol 2000 zmanjšala po približno 100 vsak dan. en dan malo manj en dan malo več. čez vikend pa so spet veliko večje! pa še vseeno moram nujno shujšat! ma kkšna izkušnje, kok hitro to grre? v kolkem času izgubiš koliko kalorij? prosim pomagajte, ker sem res nekakšen zavaljen tjulenj!

xoxo



hojla:)
nekje na tem forumu sm prebrala,da z NESLADKANO limonado,res veliko kcal zgubišSmile
drugače sm pa js zdej od kšne srede drastično zmanšala unost hrane.na dan 1 sredno skledo solate in kakšo jabouko,in sm v 3 dneh zgubila skorej 3kg! dons smo sicr zuni jedl ampak jbg!, bom pa telovadla!Smile)

velik sreče**

nirca

nirca

voda na tešče, donat na tešče, limonada brez sladkorja, okisana voda--> to vse pomaga.
okisana voda mi tud pomaga kadar sm preveč lačna.
drugače pa, vedno je in vedno bo veljalo samo to, da hujšaš če je poraba tvojih kalorij večja kakor vnos. plavanje je zlo fin šport, mislm da porabiš okoli 200 kcal več kot pri teku Smile (jezt bi tud fuul rada plavat hodila ampak ni varjante da grem v kopalke!!! No )

4how should i ccall it? food or the worst enemy? ;) Empty Bb Ned Mar 04, 2012 2:26 pm

aria k

aria k

Ooo hvala! Vem, da limonada pa to pomaga... Smile
Pa ja pr plavanju baje zgubis okol 600 kcl na uro hitrga plavanja, pol bi jih js 1800 na Dan zgubla. Sam pomojem te spletnj podatki ne drzijio cis tocn. Nebi pa rada kksne jojo dijete, k pol use pride nazaj, Sam dvakrat hui! Smile) ampak so mi pa teli nasveti ful usec pato... Hvala
P.s. Kopalke so take enodelne, tkoda se trebuha hvala bogu nevid, k drgac bi umrla Od sramu!!


Pa ce se kksna ideja, bom zlo vesela Jo vidt! Very Happy

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu