slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Nasveti? Triki, ki vam pomagajo pri hujšanju?

3 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Kstew

Kstew

Na neki strani sem prebrala ful enih trikov kak hjušat in kak manj jest, zanima me pa kaj vam osebno pomaga da manj jete in da vam grejo kile dol?

kaj meni pomaga:
- zjutraj vedno spijem kozarec donata
- zjutraj telovadim ene 5-10 min, ker bi to naj pospešilo prebavo
- pred kosilom tudi telovadim, če mam to možnost
- pijem zeleni čaj
- pijem dosti vode (pribl. 2 litra na dan)
- skoraj vsaki dan gledam slike od kakih suhih punc, za inspiracijo
- če sem fuuuul lačna si nardim kavo (brez sladkorja)
- namesto čokolade (od katere sem bila prej ODVISNA) jem zdaj suho sadje, če mi je res kriza
- 4 ure pred spanjem ne jem več nič

Na netu sem pa prebrala še ene par zanimivih trikov, ki bi naj pomagali pri hujšanju:
- uporaba temnih krožnikov (črnih, temno modrih, rjavih) bi naj zmanjševala apetit
- če ste lačne je treba štet do 100, ker s tem prelisičiš možgane, da nehajo mislit na hrano
- nikoli ne smeš pojest vsega kaj je na krožniku
- če piješ ledeno ali ful vročo vodo, potem telo dodatno kuri kalorije, ker mora uravnavati toploto telesa

Upam da vas bo čim več napisalo trike ki vam pomagajo pri hujšanju, ker meni se je zdaj teža ustavla na približno 54 kg in ne vem več kako dalje...tako da upam da se vas čim več razpiše na to temo Very Happy

Kika

Kika

spijem 1l limonade in pol litra zelenega caja na dan.Po 3 uri ne jem vec nic.Cez dan poskusam bit nonstop v gibanju.

nirca

nirca

vse zgorej našteto plus...
-tuširanje z izmenično mrzlo in vročo vodo
-res stalno gibanje , NA AVTOBUSU; nikoli se sedi, ampak stoj
MED POUKOMko sediš lahko napenjaš ritne mišice, al pa stegenjske v šoli čim večkrat po stopnicah, aktivno sodeluh pri športni,

se še najdejo, ampak se jih zele ne spovnem... :/

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu