slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Strah me je ZIME ...

2 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Strah me je ZIME ... Empty Strah me je ZIME ... Sre Sep 12, 2012 3:20 am

Kstew

Kstew

ja res...čez poletje je blo super glede prehrane, je blo vroče in itak nimaš tolk apetita, pa veliko sezonskega sadja in zelenjave je na voljo, pa tudi gibaš se lahko zunaj, na morju...itd...zdaj me je pa strah kako bo pozimi, ko se povečini manj gibam in še ti prazniki ko je veliko hrane in vsega....bojim se da se bom nazaj zredila pale
Imate ve kak plan kako za čez zimo ohraniti ali celo še izgubiti kilograme?

2Strah me je ZIME ... Empty Re: Strah me je ZIME ... Sre Sep 19, 2012 10:12 am

malapupa

malapupa

jaz se izogibam hrani tako, da ne jem v šoli, za praznike kuham jaz in rečem, da sem že jedla... za večerjo jem sama in enostavno ne jem... skodelico za kosmiče pomažem z mlekom in vanjo zdrobim kosmič... deluje... hrati pa veliko pijem vode in telovadim. plešem delam trebušnjake skačem čez kolebnico... če imaš kakšne mlajše otroke se kdaj ponudi, da jih paziš... z njimi se definitivno dovolj gibaš in nimaš časa jesti Razz poskusi... če pa boš lačna popij nekaj jabolčnega kisa razrečenega z vodo ali pa glej thinspo Very Happy

3Strah me je ZIME ... Empty Re: Strah me je ZIME ... Pon Okt 15, 2012 11:31 am

Kstew

Kstew

Hvala za odgovor I love you

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu