slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Pozdravljeni usi tuki gor!! :)*

4 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Pozdravljeni usi tuki gor!! :)* Empty Pozdravljeni usi tuki gor!! :)* Čet Okt 04, 2012 7:45 am

FlyToFreedom



Ja živjo use skupi, sm res presenečena, da sm najdla neki takega, kar obstaja tut v slovenščini haha, sm pa tudi ful za, da gremo skupi hujšat oziroma se spodbujati pri hujšanju. Ste za? Rolling Eyes
drugače pa se mi je zdelo res prou, da pišem v to temo, v enem letu sem se zredila za 15kg, potem ogromno na silo shujšala, in se je vrnilo še več Sad tako da imam zdej približno 58kg pri 174cm, mam kar veliko za naredit. Poskusila bi pa hujšati bolj telesu prijazno, da bodo kile ostale dol za dalj časa, pa da bo zadeva izgledala pač lepo. Uno res - nekega dne se hočem zbudit, se pogledat u ogledalo in se ne želet zjokat, ampak si rečt Ja Razz
no ugl. je katera za? Smile

2Pozdravljeni usi tuki gor!! :)* Empty Re: Pozdravljeni usi tuki gor!! :)* Ned Okt 07, 2012 2:52 pm

Kitti*



Jst sm sicr še čist nova tuki....in ja bi tud rabla nujno shujšat. Mi je ratal zgubit zdej v kratkem 10 kil ampak sem dubila take obupne napade lakote da je šlo spet use gor Sad
tako da jaz sem za Smile

3Pozdravljeni usi tuki gor!! :)* Empty Re: Pozdravljeni usi tuki gor!! :)* Sre Okt 10, 2012 2:25 am

Reci2



http://www.osebnitrener.com/index.php?option=com_chronocontact&a

4Pozdravljeni usi tuki gor!! :)* Empty Re: Pozdravljeni usi tuki gor!! :)* Sre Okt 10, 2012 2:37 am

Reci2



Čeprav tut ITM ni tol

http://www.osebnitrener.com/index.php?option=com_chronocontact&a

5Pozdravljeni usi tuki gor!! :)* Empty Re: Pozdravljeni usi tuki gor!! :)* Ned Okt 14, 2012 2:18 pm

jessica123

jessica123

heejla ...jst ssm ponovno tukej , sm mella ze 54 kar je se zmer velik ampak je normalno zdej maam pa 65 kil >O.o veem velik sam enkrat je treba zacet ... Very Happy Embarassed

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu