slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

games for us

+20
mihy
Hani_bani
modra*
Blonde
broken
piikaa
Ninchy
Winona
Christine
Bejb
Anja*
*bad girl*
KiiKii
AnnA
pia...
adelisa
anny
nina
wannabe_nobody
mala
24 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Sporočilo [Stran 2 od 5]

26games for us - Page 2 Empty Re: games for us Čet Mar 19, 2009 4:22 pm

adelisa

adelisa

aha...hvala! Ne, kave ne sladkam, mi je še bolša brez, dam pa malo sojinega mleka (za priokus).
Wau, kok si dobra! 3 ure telovadbe! Cool

Držite se! cheers

27games for us - Page 2 Empty Re: games for us Pet Mar 20, 2009 12:15 am

anny

anny

uau nina...ceu dan na vodi pa še tri ure telovadbe...to je pa res pohvale vredno...ampak zdej si nm dokazala da nm lahko uspe Very Happy res si supr nina in držim pesti zate in za use druge da nm tehtnica kmalu pokaže čim manjše številke Very Happy

28games for us - Page 2 Empty Re: games for us Pet Mar 20, 2009 10:10 am

adelisa

adelisa

mene pa zanima, koliko kalorij ima bela kava ( dones sm šla s frendico na pijačo).
Jst bi rekla da največ 150cal (če ima približno 200ml ponomastnega mleka-100ml pa je približno 65cal-)
A se motim?

29games for us - Page 2 Empty Re: games for us Sob Mar 21, 2009 12:47 pm

pia...

pia...

hey.
pa se vam pridruzim se jaz Smile resno hocem shujsati, tko ne gre vec. Mad bi se mogoce dal zmenit, da vsako soboto mamo "weight-in"? vem da se vrjetno (tudi jaz) vse vagate dnevno ampak, da bi pac sobtne rezultate delile med seboj? (kot "tekmovanje", za dodatno vzpodbudo?)

sm pa ful vesela, da sm se pridzuzla temu forumu in komi cakam da vs vse spoznam Very Happy

xoxo

30games for us - Page 2 Empty Re: games for us Sob Mar 21, 2009 1:00 pm

nina

nina

v bistvu potem bela kava 130 z mlekom, glede sladkorja smo se pa že zmenile Razz

lepo pozdravlam novo članico cheers

včeraj sm pojedla pizzo Mad in dns kruh pa meso Mad
juri bom zopet na vodi... oblubim pa še teloovadila bom za znort Twisted Evil

Drgač pa ja djmo se vsako soboto vagat pa napisat napredek- čeprav me bo sram Embarassed
bom mogoče vsaj nehala pretiravat s hrano Embarassed

no pač to je to... Pozdravte mi malo če jo kje vidte Very Happy

stay strong... Think thin...
luw ya all Like a Star @ heaven I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

31games for us - Page 2 Empty Re: games for us Sob Mar 21, 2009 2:42 pm

pia...

pia...

evo mojo tezo da se pridruzim challenge.u Wink

trenutna teza : 60kg
ciljna teza : 58kg
2 : 56kg

napredek pa potem v soboto? Very Happy

super ste!!

I love you

32games for us - Page 2 Empty Re: games for us Ned Mar 22, 2009 4:28 am

adelisa

adelisa

wau! Supr si se to spomnla! Very Happy

Evo jst dodajam
trenutna teža: 47kg
ciljna teža1:45kg
ciljna teža2: 43kg

33games for us - Page 2 Empty Re: games for us Ned Mar 22, 2009 7:18 am

mala

mala

Evo mene Smile
Tolko da povem da se mi je telo v enem mescu tko spremenilo da se že ful vidi pa tud kolegice so mi rekle da se opazi Cool
Fuuuul sm srečna in punce res vam povem da se splača da jeste zelo zeelo malo ker je ta občutek sreče tak doooooooober da je to že saos Twisted Evil
Ful mam občutek da sem bolj sprejeta hehe..Zdaj sem glih jedla kosilo 3lignje pa pol krompira in me ful trebuh boli kr je to že preveč Sad
Ta vikend sem ful malo pojedla.petek,sobota,nedelja sm pojedla največ 1000kcal Razz

Komaj čakam da pridem domov da se stehtam Twisted Evil
Vam poročaam

Girls luw ya all Like a Star @ heaven I love you I love you I love you I love you
drugače pa dobrodošlica vsem novim I love you

34games for us - Page 2 Empty Re: games for us Tor Mar 24, 2009 10:59 am

anny

anny

hey mala...supr da si zadovolna in da so tut drugi opazl tvoj trud...vem da ti bo uspel pridt do tja kamor hočš Very Happy jst bi ful rada da bi mi to uspel kar je tep ampak nevem če sm dost močna za kj tazga...tok si to želim in se kregam kr jem ampak si ne morm pomagat...drgač s telovadbo mi pa kr gre
nikol je še nism zju3 niti zvečer spustila, učasih se zbudim ob 5ih zjutri pa grem telovadt Very Happy ampak hrana je problem Sad



dršte se usi I love you

35games for us - Page 2 Empty Re: games for us Tor Mar 24, 2009 11:47 am

AnnA



anny je napisal/a:hey mala...supr da si zadovolna in da so tut drugi opazl tvoj trud...vem da ti bo uspel pridt do tja kamor hočš Very Happy jst bi ful rada da bi mi to uspel kar je tep ampak nevem če sm dost močna za kj tazga...tok si to želim in se kregam kr jem ampak si ne morm pomagat...drgač s telovadbo mi pa kr gre
nikol je še nism zju3 niti zvečer spustila, učasih se zbudim ob 5ih zjutri pa grem telovadt Very Happy ampak hrana je problem Sad



dršte se usi I love you
hei! Ja hrana je najhujše zlo-težko se ji je upreti! Kako pa kej telowadiš,pa kok časa! Užiwajte! Papa

36games for us - Page 2 Empty Re: games for us Tor Mar 24, 2009 12:53 pm

nina

nina

hei bejbike moje Very Happy
no da povem- se počutim kot največja prasica na tem svetu (in nekomu moram to povedat) ker sem res ogroomno pojedla Embarassed

mislim da gre moja anorexia po gobe in prihaja moja slaba in nedisciplinirana bulimija na plan affraid

tako se sovražim ko se začne to dogajat- zakaj se ne morem kontrolirat? Mad
ne vem kaj je z mano? včasih mi gre brez težav sedaj pa spet sami problemi Sad

tako sem žalostna in zdi se mi da me nihče ne mara. Na vse skupaj pa ugotovim da je moj fant govoril naokoli kar nekaj slabih stvari v zvezi z mojo težo Sad

kako naj bom zadovoljna če me nihče ne mara? pa ne da bi se smilila sama sebi amapak ta pritisk pa res ne zdržim.... No

ko se popravim bom začela spet ampak trenutno je katastrofa in tudi zredila sem se Embarassed Sad affraid


i hated myself sooooo much!!!!!!

37games for us - Page 2 Empty Re: games for us Tor Mar 24, 2009 1:46 pm

AnnA



nina je napisal/a:hei bejbike moje Very Happy
no da povem- se počutim kot največja prasica na tem svetu (in nekomu moram to povedat) ker sem res ogroomno pojedla Embarassed

mislim da gre moja anorexia po gobe in prihaja moja slaba in nedisciplinirana bulimija na plan affraid

tako se sovražim ko se začne to dogajat- zakaj se ne morem kontrolirat? Mad
ne vem kaj je z mano? včasih mi gre brez težav sedaj pa spet sami problemi Sad

tako sem žalostna in zdi se mi da me nihče ne mara. Na vse skupaj pa ugotovim da je moj fant govoril naokoli kar nekaj slabih stvari v zvezi z mojo težo Sad

kako naj bom zadovoljna če me nihče ne mara? pa ne da bi se smilila sama sebi amapak ta pritisk pa res ne zdržim.... No

ko se popravim bom začela spet ampak trenutno je katastrofa in tudi zredila sem se Embarassed Sad affraid


i hated myself sooooo much!!!!!!
hei! Nina, hwala za dobrodošljico-na PM! Sej mamo wsi wzpone pa padce, sej ti bo ratal! Kok si se pa zredila? Kaj pa je reku fant na račun twoje teže? Sej itak bo še wse w redu, sam pač mal se ti je stwari nabral,pa si postala šibka! Držim pesti! Papa

38games for us - Page 2 Empty Re: games for us Sre Mar 25, 2009 7:46 am

anny

anny

anna js treneram hip hop tko da mam to 2krat na tedn in tuki se ful zmatram k delamo sklece trebušnjake in tko naprej, pol usak dan nardim prbližn 100 trebušnjakov sklec pa kokr lahko pa vozm kolo tok k mam časa, doskrat se grem tut rolat al pa peš km...pa še tko druge vaje za trebuh pa noge Very Happy zame je to že dosežek v primerjavi s pou leta nazaj k sm full mal telovadla, čeprou vem da morm še bl



nina ne skrbet preveč...tko kt je rekla anna usi mamo vzpone in padce...men gre tut slabo kr sam jem skos ampak ne se sekirat, ker če si si zadala cilj ti bo uspel Very Happy samo zbrt se morš in pol vem da ti bo uspel, če pa preveč ješ pa najbolš da svojo jezo zbijš s tem da telovadš...in ne pozabi da ti stojimo ob strani Very Happy


in vrjem da ti bo uspel

I love you

39games for us - Page 2 Empty Re: games for us Sre Mar 25, 2009 12:56 pm

AnnA



Hei! Nej mi kakšna swetuje kako dobro stran za kalorije, za ćim weč žiwil! Hwala! Aja,pa ne pozabt, ju3 ma NINA roj.dan! Hujšajte še naprej! Papa

40games for us - Page 2 Empty Re: games for us Čet Mar 26, 2009 2:27 pm

pia...

pia...

heii :*

kako ste vse?

js ne morm vrjet kako sm lahko tko sibka... se se komu zgodi, da je v "tistem delu meseca" vse fuul tezje?? ker js se zadnje dva dni sploh ne morem nadzirat Sad GROZA
no vsaj s telovadbo mi kr gre Smile

<3 U*

41games for us - Page 2 Empty Re: games for us Čet Mar 26, 2009 3:31 pm

AnnA



Hei! SIMPLY ME, najprej hwala za naswet prek zas. sp.! Sej mene tud takrat popade lakota takrat! Sej pa se zdej bolj nazaj drž pr hrani! Držim pesti! Uživite!papa

42games for us - Page 2 Empty Re: games for us Čet Mar 26, 2009 4:14 pm

adelisa

adelisa

Hey!
A ste že slišale za dieto Zeleni slap? Baje, da ful učinkuje in da lahka ful zgubiš!!!

DIETA ZELENI SLAP

NAJPREJ SE MORATE TRDNO ODLOČITI IN OBLJUBITI SAMEMU SEBI, DA SE BOSTE TOČNO DRžALI NAVODIL, KI JIH BOM VAM DAL. POMEMBNO JE, DA DOBRO PREBERETE NAVODILA, KJER PIŠE KAJ LAHKO JESTE IN KAJ NE. PRITRDITE JIH NA VIDNO MESTO V PROSTORU, KJER SE NAJVEČ ZADRžUJETE, KO PRIPRAVLJATE
HRANO.

TA DIETA POPOLNO IZKLJUČUJE VNOS OGLJIKOHIDRATOV V VAŠE TELO, KAR POVZROČI POSTOPNO TOPLENJE MAŠČOB. PRI TEJ DIETI NE BOSTE LAČNI, NE BO TREBA JESTI SAMO TRIKRAT NA DAN, NE BO POTREBNO TEHTATI HRANO IN PRIPRAVLJATI OBROK POSEBEJ SAMO ZA VAS. TABLETE ALI ČAJI ZA ZMANJŠANJE APETITA PRI TEJ DIETI NISO POTREBNI!!! NE BO VAM POTREBNO TEČI, HODITI NA GIMNASTIKO ALI AEROBIKO.

KAKO DELUJE TA DIETA:

ZARADI POPOLNE IZKLJUČITVE OGLJIKOVIH HIDRATOV V VAŠ ORGANIZEM SE VAŠE ZALOGE SALA ZAČNEJO PREPROSTO TOPITI !!!

POZOR!!!!!

ČE BOSTE SAMO EN DAN POJEDLI SAMO EN KOS KRUHA ALI KAKRŠNOKOLI MALENKOST, KI VSEBUJE OGLJIKOVE HIDRATE (HRANA KI SEM JO NAVADEL), KI SE NE SME JESTI, BO VAŠ ORGANIZEM IZ NJE DOBIL OGLJIKOVE HIDRATE IN TOPLJENJE MAŠČOBE SE BO PRENEHALO!

NAVODILA ZA IZVAJANJE DIETE:

VSO OSTALO HRANO, KI TUKAJ NI OPISANA NE JEJTE !!!

HRANA KI JO LAHKO JESTE:

VSE VRSTE MESA: JUNETINA, KURETINA, SVINJINA ,JAGNETINJA ,GOSKA, RACA, VSE VRSTE JETRC, DIVJAČINA.

PRIPRAVITE JO LAHKO NA VSE NAČINE: KUHANO,PEČENO ALI ROŠTILJ, RAZEN POHANEGA. LAHKO JESTE OCVIRKE, PRŠUT, KLOBASE, REBRCA, SALAME, IN VSE OSTALO SUŠENO MESO, VENDAR BREZ KRUHA, RAZEN HRENOVKE.

VSE VRSTE RIB: MORSKE IN SLADKOVODNE IN VSE VTSTE RIBJIH KONZERV Z ALI BREZ ZELENJAVE.

VSE VRSTE SOLAT: SVEžA ZELENA, SVEžA PAPRIKA, ČEBULA, PARADIžNIK, KUMARE, SVEžA IN V KIS VLOžENA ZELENJAVA, SOLATA IZ MORSKIH SADEžEV, RADIČ, ŠPINAČA. VSE SOLATE ZAČINITE Z OLJEM, KISOM, POPROM PO SVOJI žELJI. JAJCA IN AJVAR NA VSE NAČINE.

VSE VRSTE ZELENJAVE: ŠPINAČA, BLITVA, KARFJOLA, ZELJE, PARADIžNIK, KOLERABA, ČEBULA, POR, PETRŠILJ, REDKVICE IN GOBE.

PIJETE LAHKO: MINERALNO ALI NAVADNO VODO, LIMONADO, ČRNO KAVO IN VSE VRSTE ČAJA BREZ SLADKORJA ALI MLEKA, OBVEZNO UPORABITE NATREN, SAHARIN ALI KAJ PODOBNEGA. POL LITRA BELEGA VINA ALI LITER ŠPRICERJA NA DAN JE DOVOLJENO SAMO PO ŠESTEM DNEVU DIETE!!!

UžITKI DIETE: SKUHAJTE ZELENJAVO KI JO IMATE NAJRAJE, VANJO DAJTE MESO, KI VAM NAJBOLJ PRIJA, ZAČINITE PO žELJI

SKUHAJTE NEKOLIKO VEČ, DA BOSTE IMELI ZA VES DAN. JESTE LAHKO KADAR KOLI STE LAČNI VSE DOKLER NE OBČUTITE, DA STE SITI.

SESTAVLJAJTE SI OBROKE ZA VSAK DAN IZ HRANE KI SEM JO OPISAL.

HRANA KI SE NE SME JESTI

KRUH, KROMPIR, MOKA, RIž, LEČA, LEŠNIKI, KIKIRIKI, HRENOVKE, DROBTINE, GRAH, FIžOL, POHANO HRANO, TESTENINE.

NITI ENO VRSTO MLEČNIH IZDELKOV:
MLEKO, MARGARINA, KISLA IN SLADKA SMETANA, JOGURT, PUDING,

NITI ENA VRSTA PIŠKOTOV, SLADKORJA, ČOKOLADE, RAZNIH GRICKALIC - SLANIH ALI SLADKIH, SLADOLED, NITI ENA VRSTA SIRA. NITI ENA VRSTA SADJA ALI KAR SE IMENUJE SADJE!!!


POMEMBNO

DA BI NADOKNADILI VITAMINE IN MINERALE, KI SE NAHAJAJO V PREPOVEDANI HRANI MORATE VES ČAS DIJETE JEMATI :

VITAMIN C

VITAMIN B

KALIJ, MAGNEZIJ, CINK, PO ENO TABLETO DNEVNO.

Z DIETO ZAČNITE V PONEDELJEK

VAŠE OBLOGE SE BODO TOPILE Z VELIKO HITROSTJO, V PRVIH ŠEST DNEH BOSTE IZGUBILI PET KILOGRAMOV, NATO PA VSAK NASLEDNJI DAN PO KILOGRAM. NE OBUPAJTE, ČE SE TEHTNICA KAK DAN ALI DVA NE PREMAKNE. V 24 DNEH LAHKO ZGUBITE TUDI DO 20 Kg!

ČE SE BOSTE DRžALI NAVODIL, JE USPEH ZAJAMČEN. Z DIJETO LAHKO VZTRAJATE VSE DO VAŠE ZAžELJENE TEžE. DIETA NI NEVARNA ZA ZDRAVJE VSE DOKLER SE DRžITE VSEH NAVODIL.

žELIM VAM VELIKO USPEHA IN DA NE BI RAZOČARALI SAMI SEBE! NAJTEžJE JE PRVIH ŠEST DNI, POTEM PA JE VSE LAžJE.




Kaj mislete? Jst bom probala ju3...bom zdržala 1 teden...lahka vam poročam o rezultatih, edino če se mi kera pridružuje...? Cool

43games for us - Page 2 Empty Re: games for us Pet Mar 27, 2009 2:34 am

AnnA



Hei! Adelisa, ti kr najprej probi pa sporoč,in če bo ql bom še jst probala! Pa opozirilo za vse: NUJNO MORATE JEMATI TE VITAMINE KI SO NAPISANI, ČE NE, SI BOSTE JETRA ČIST UNIČLE! No upam d bo še katera probala in poročala o dieti! Držim pesti za wse! Papa!mwa

44games for us - Page 2 Empty Re: games for us Pet Mar 27, 2009 3:41 am

AnnA



Glede te diete sm brala d tí gre samo woda vn, eni so pa rekl d sam mišice izgubiš! Zmedena sm čist! Dejte si tiste k jo boste probale, zmerit obseg telesa prej in potem! Tud kul bi blo ce si izmerite maščobo s posebno naprawo-v šolah jo uporabljajo!

45games for us - Page 2 Empty Re: games for us Pet Mar 27, 2009 9:18 am

pia...

pia...

hei adelisa Very Happy

slisi se super. Smile samo ne vem kako res ucinkuje. tud js brala da pri takih stvareh najprej izgubis samo tezo vode. nam bos malo porocala o rezultatih ko bos koncala, da vidimo kaj je res Smile

drzimo pesti da ti uspe!!!

<3

46games for us - Page 2 Empty Re: games for us Pet Mar 27, 2009 9:49 am

adelisa

adelisa

no dons je 1. dan....sam nevem al se pa men sam zdi, da mam kr mal lepšo kožo oz bolj bledo Shocked

sej pri meni itak ne ostane dosti izbire, ker sm drgač vegetarijanka, pa jem za kosilo pol samo zelenjavo pa jajc/tofu/tuno/izjemoma tudi ribe/morsko hrano.

bom poročala Wink

47games for us - Page 2 Empty Re: games for us Pet Mar 27, 2009 1:49 pm

pia...

pia...

super Smile

js sm tudi vegeterjanka Smile no srecno z dieto, drzim pesti Wink

<3

48games for us - Page 2 Empty Re: games for us Pet Mar 27, 2009 1:57 pm

pia...

pia...

aja... kaj pa soja? jo lahko jes al ne??

***

49games for us - Page 2 Empty Re: games for us Pet Mar 27, 2009 3:16 pm

adelisa

adelisa

ne, soje ne smeš jest, ker ima dost OH,(23g/100g) kalorična vrednost je pa tudi kar visoka-310 kal na 100g

50games for us - Page 2 Empty Re: games for us Pet Mar 27, 2009 3:25 pm

pia...

pia...

kul Very Happy

hvalaaa :*

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 2 od 5]

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu