slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...

You are not connected. Please login or register

jaz in moja prehrana

Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down  Sporočilo [Stran 1 od 3]

1 jaz in moja prehrana on Čet Jun 03, 2010 11:02 am

Živjo usem, sem Mateja stara 17 let. Visoka sem 164 cm in tehtam 80 kg. Ja toliko. Zadnji čas da nekaj storim.
Ker se sama ne morem odločit bom tukaj vam pisala vsak večer kaj sem čez dan spila in pojedla.. Tako da bom lahko to z nekom delila.
Šla bom v drastično dieto, ki si jo bom sama naredila, ker drugače shujšati ne morem. Upam da ste z mano. Smile
aja pa še to, do 1 septembra hočem svojo težo spraviti iz 80 na 50. Mislite da mi lahko uspe v tem času?
Vsakega komentarja bom vesela. Smile

Poglej uporabnikov profil

2 Re: jaz in moja prehrana on Pet Jun 04, 2010 8:30 am

Dans sm pojedla:
zajtrk: nic, sem doma dala psu da poje sendvic, ki naj bi ga jaz
kosilo: cetrt koscka crnega kruha in 2 navadni zlici jote
Vecerja: lubenica

Kar dobro mi gre, glede na to da sem se prej nazirala. Very Happy

3 Re: jaz in moja prehrana on Pet Jun 04, 2010 5:25 pm

uhh, super, le tako naprej. mi daje motivacijo. : )

4 Re: jaz in moja prehrana on Sob Jun 05, 2010 1:14 am

Judy dj bod usak dan tle..kr ce nobenga ni pol nimam motivacije.
Dons ne bom nic jedla. Edin ce bom prisiljena z strani domacih...ne vem kakonaj se izognem zajtrku..

5 Re: jaz in moja prehrana on Sob Jun 05, 2010 5:14 am

dons sm se doma na smrt skregala, ker so mi zu3 prpravli eno majhno žemljo iz črnega kruha, malo salama in sira not. Pa nism sploh lačna bla in sm mogla pojest. Še za kosil bom mogla neki malga, za večerjo pa ne bom pa če umrejo, me briga. Drugače pa sem prebrala da če intenzivno rolaš lahko porabiš v eni uri do 500kcal. Tko da bom ene 3 ure rolala dons Smile)

6 Re: jaz in moja prehrana on Ned Jun 06, 2010 10:33 am

Živjo ime mi je Sara bi rada prav tako kot Mateja shujšala velikoo kl z drastično dieto imam sicer 55 kil visoka sem 154 ( ja mala sem vem) stara pa 14 let. Že nekaj časa berem tele forume in druge strani, ki so pro-ana ter vsrkavam vse nasvete ki jih najdem na začetku vsega skupaj sem imela 58 kil predvčerajšnjim pa še 54 ampak ker je prišel vikend sem dobila spet tisto kilo ki sem jo med tednom izgubila nazaj groooza pa še starši me nadzorujejo sovraaažim vikende ker se vedno zredim in ker mi starši gledajo pod prste kaj jem in kaj ne. Skratka želim si priti do 48 kil če ne manj in to čim prej! Rada bi imela že nekaj manj kil 14. junija ker imamo valeto ampak vem da nekaj drastičnega nebo še posebej pa bi se rada potrudila do 20. ko gremo na morje ampak 48 kil do dvajsetega je skoraj nemogoče zato sem se tudi zatekla k ani. Prosim POMAGAJTEEE! Kako naj se uprem hrani ? meni se zdi to preprosto nemogoče kako to ve delate? Bruhanje ne pomaga sem že poskusila pa tudi če začnem bruhati nemorem izbruhati vsega! Sad

7 Re: jaz in moja prehrana on Ned Jun 06, 2010 11:34 am

Zdravo Sara.
Lej jst sm začela tko... k sm gor napisala, ampak ker sem slabokrvna nisem mela nobene moči za telovadbo in se spet nisem počutila dobro. Poleg tega sem zvedela včeraj da je mojemu bratu umrla prijateljica zaradi anoreksije.

Tako da sem se odločila sledeče. Vsak dan bom pojedla približno 800kcal.
hrano si bom merila s pomočjo te tabele:
http://zdravo-hujsam.si/index.php?option=com_content&task=view&id=39&Itemid=77

Potem bom pa gledala da jih z športom porabim 500več.
Torej če sem pojedla 700kcal jih moram porabiti 1200.

Tukaj pa poglej koliko časa moraš določeno stvar delat da izgubiš nekaj kalorij.
Narimer z eno uro rolanja jih izgubim 500-600. Čeprav to ne piše v tej tabeli, sem izvedela od nekega trenerja:
Za veliko športov pa piše tukaj:
http://www.osebnitrener.si/kalorije.html

To sem se odločila tudi zato ker ne želim da je hrana za vedno moj sovražnik in ne smem pojesti nekaj kar je dobro, ker bi mi bilo potem težko. Raje pojem, potem pa telovadim in naredim nekaj dobrega za svoje telo ter obdržim težo v normali ( ko pridem do nje seveda Smile ) je res da traja dlje, ampak teh odvečnih kil nismo dobili gor v enem mesecu, zato jih tudi dol nemorm tok hit spravit.
Ni pa smiselno da shujšaš do enega datuma, si takrat shujšan, čez eno leto boš pa spet hotela isto, le da boš takrat morala shujšati veliko več, ker se ti bo telesna teža povišala, ko boš preveč jedla.

Lahko pa se tkole dopisujeva in izmenjujeva mnena. Kaj praviš??

srečno pri hujšanju.! Very Happy

8 Re: jaz in moja prehrana on Ned Jun 06, 2010 3:02 pm

velja bom poskusila čeprav nevem kako bo s telovadbo ker imam zeloooo malo prostega časa ampak poskusiti ni greh Smile se že veselim dopisovanja nujno porebujem motivacijo da mi uspe Razz zelo mi je žal za bratovo prijatejico umreti si res ne želim glede datumov pa saj vem že vnaprej da mi nebo uspelo toliko zgubiti v tako kratkem času ampak moram imeti nek cilj da se sploh spravim do tja ampak še vedno bom poskusila tudi z ano če telovadba ne uspe ampak verjemi v skrajnost nemorem pasti saj imam preveč rada hrano (in jo sovražim hkrati hehe) da bi bila več kot en teden popolnoma brez
se tipkama Smile flower

9 Re: jaz in moja prehrana on Ned Jun 06, 2010 3:42 pm

Me veseli da ti je všeč moja ideja, jaz bom hodila sem vsak dan pogledat če je kaj novega. drugače pa jutri začnem resno z telovadbo iz z spremenjenim načinom prehranjevanja. Kar pomeni nič čokolad, čipsov in podobnih stvari. Upam, da mi bo uspelo, drži pesti, jaz jih bom pa zate. Smile sporoči kako gre Smile
I love you Smile

10 Re: jaz in moja prehrana on Pon Jun 07, 2010 7:49 am

držim pesti mateja Very Happy
danes sem popila veliko vode zaenkrat še nisem jedla ampak ko pridejo ta stari domu bom vrjetn mogla kakšno solato Crying or Very sad pa za večerjo kakšen jogurt drugače smo pa imeli zdle plesne za valeto in povem vam noge mi bojo odpadle 2 ure plesanja v ubijalskih petkah tk huda da sm žulje dobla!! Mad nevem kako bom zdržala samo valeto No
srečno vsem pridno hujšajte še naprej flower I love you

11 Re: jaz in moja prehrana on Pon Jun 07, 2010 8:12 am

Zdravo.
Tudi jaz držim zate in zelo ti uspeva, le tko naprej. Pr plesu se tud kalorije kurjo in to več kot si predstaulamo Smile)

No sej bo hmal valeta za tabo, seveda da boš zdržala kam pa greš pol naprej? Na kiro šolo? Smile

12 Re: jaz in moja prehrana on Pon Jun 07, 2010 9:07 am

hvala za podporo enako tebi I love you
naprej pa grem na 1.gimnazijo v Celju mogoče poznaš vso srečo še naprej flower

13 Re: jaz in moja prehrana on Pon Jun 07, 2010 10:10 am

Hvala tudi tebi <333

Ja poznam =). A si potem pojedla kaj danes?

14 Re: jaz in moja prehrana on Pon Jun 07, 2010 11:41 am

Hvala, ja zaenkrat sem pojedla 1 korenček zdle za večerjo pa mislim eno jabolko pa velik kozarec zelenga čaja, baje pomaga, do limonade nism uspela pridit kr nimamo limon, pa tut najlubšga nizkokaloričnega jogurta je zmankal, ni kej bo treba v trgovino……..fjuu glih sem se izognala sveže pečenemu dišečemu pecivu, ki ga je mama naredila v upanju da bom jedla, sem hitro rekla ne daj pa moram trpeti in vonjati to sladkost, ampak sem se prepričala ( preacius to your lips, adds pounds to your hips ) aja pa še na sprehod do centra mesta do solarija po mestu.. nazaj so me pa pelali (čeprav sem nasprotovala) Rolling Eyes ja danes gre kar dobro upam da se bom uprla temu pecivu kajti potem bo to eden izmed uspešnejših dni v moji shujševalni karieri
Kako pa je tebi šlo danes??Question

Think thin Very Happy
flower

15 Re: jaz in moja prehrana on Pon Jun 07, 2010 1:38 pm

Jaz sem pa jedla danes malo krompirja in veliko zelene solate. Za večerjo pa sem pojedla malo lubenice. To je bilo to, seveda sem spila veliko vode, šla sem na rolarje in sem se rolala 2,5h. Čist sem izmučena! Zdaj bom šla spat, hehe Smile

se slišiva jutri, tebi pa čestitke za uspeh. I love you I love you

16 Re: jaz in moja prehrana on Tor Jun 08, 2010 1:33 pm

danes sem pojedla mini porcijo špagetov, ko sem prišla pa domu pa čips in kos včerajšnjega peciva od vsega se mi je tako gabilo da sem šla zbruhat in upam da sem izbruhala vse. Imam pa 44,3 kil počasii gre ampak bo že Razz
srečno kako je pa tebi danes šlo?? Question flower I love you

17 Re: jaz in moja prehrana on Tor Jun 08, 2010 1:35 pm

cookie je napisal/a:danes sem pojedla mini porcijo špagetov, ko sem prišla pa domu pa čips in kos včerajšnjega peciva od vsega se mi je tako gabilo da sem šla zbruhat in upam da sem izbruhala vse. Imam pa 44,3 kil počasii gre ampak bo že Razz
srečno kako je pa tebi danes šlo?? Question flower I love you

opa 54,3 (ne 44,3)pomota se mi je zdelo mal malo ko sem prebrala (joooj ko bi bilo tako Very Happy

18 Re: jaz in moja prehrana on Tor Jun 08, 2010 1:38 pm

heheh... Dobro ti gre. Jaz sem danes pojedla malo hruške(približno polovico). To je blo pa use Smile I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

19 Re: jaz in moja prehrana on Sre Jun 09, 2010 1:41 pm

živjo mal pozno sem prišla do računalnika ampak vredu, vidim da tudi tebi uspeva čestitam (pol hruške čestitam)cheers , danes sem pojedla nekaj čipsa 1 ali 2 rezine,3 tiste riževe vaflje ki majo nevem 50 kcl na kos pa jabolko
ljudje so opazili da sem shujšala (to je tk fajn feeling) no pa srečno! flower I love you I love you

20 Re: jaz in moja prehrana on Sre Jun 09, 2010 2:46 pm

No me veseli, super ti gre Smile
Jaz sem pa danes pojela malo črnega kruha in skodelico kave Razz
to je pa use. Joj sam tok sm lačna, zmešal se mi bo xD

Veliko sreče jutri, drži se še naprej. I love you I love you I love you

21 Re: jaz in moja prehrana on Sre Jun 09, 2010 2:51 pm

hvala I love you I love you I love you, če ti je kdaj težko, na googlu poišči pod geslom thinspiration najdeš slike pa slogane ki ti tkoj pomagajo Very Happy

22 Re: jaz in moja prehrana on Pon Jun 14, 2010 10:57 am

oo punce kak ste pa vedve pridne..se vama lahka pridružim? Smile

23 Re: jaz in moja prehrana on Pon Jun 14, 2010 10:59 am

Seveda da lahko. Več nas je, bolš je =)

24 Re: jaz in moja prehrana on Pon Jun 14, 2010 11:03 am

hehe..no danes sem pojedla:
Z: lubenica
M:/
K: lubenica
M:/
V:/
Mam namreč dieto z lubenico nekej takega Smile

25 Re: jaz in moja prehrana on Tor Jun 15, 2010 12:04 pm

oo živjo bejb dobrodošla fajn da nas je ml več js sm dans pojedla eno sadno kupo več pa ne in tut ne mislim Very Happy srečno obema

Sponsored content

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 3]

Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next