slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...

You are not connected. Please login or register

ne podpiram anoreksije..

Pojdi na stran : 1, 2  Next

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down  Sporočilo [Stran 1 od 2]

1 ne podpiram anoreksije.. on Sob Jul 24, 2010 10:53 am

..in je tudi nikoli ne bom. se pa zavedam, da je to resna in huda bolezen in se NIHČE nima pravice iz tega delati norce. sama sem prav tako izpostavljena temu. hujšam, a nikamor ne pridem! moja najboljša prijateljica po vsakem obroku bruha in je shujšala za skoraj 7kg v enem mesecu. meni se je to zdelo neverjetno in sem poskusila. poslusila in nikoli več tega naredila! pa ne, da se mi gravža ali kaj podobnega. preprosto NOČEM zapasti v to! vendar so rezultati na prvi pogled hitri in učinkoviti. zato sem tudi sama to naredila. a po tem mesecu so moji prijateljici začeli izpadati lasje, imela je hude podočnjake, bila je grozno bleda in podobno. sedaj sva se oddaljili tako, da ne vem, če to še vedno počne. poznam pa od moje bivše sošolke teto. grozno je padla v anoreksijo in skoraj umrla. bila je skoraj plešasta, izgubila je menstruacijo, bila je tako slaba, da se je komaj premikala in po telesu je mela hude rane. anoreksije je boljim! zvabi te še preden se dobro zavedaš in te požre ..dobesedno! dekleta, ne igrajte se s svojim življenjem. saj veste, da se vam kasneje vse 2x več povrne. jaz tudi hujšam, a po pameti. padle boste v jamo in iz nje ne boste najdle izhoda ven. odnehajte preden bo prepozno! čemu sploh hočete biti anoreksične? zunanja lepota ni vse, pomembnejša je tista nortranja. sploh pa, komu pa mislite, da so koščena dekleta všeč? mogoče kakšnemu slepcu, pa še ta ne bi imel kaj za prijeti. Razz vse kar lahko še rečem je: PO PAMETI!
___________________________________________________________________________________________________

P.S: vem, da ta post ne bo nikomur spremenil življenja. sem le 14letnica, ki se sooča s podobnimi težavami kot ve! stradanje pa vam ne bo prineslo nič drugega kot trpljenje. to ste gotovo že neštetokrat slišale, a vredno se je zamisliti nad vsem. ne se dat! I love you

Poglej uporabnikov profil

2 Re: ne podpiram anoreksije.. on Sob Jul 24, 2010 1:01 pm

se strinjam s tabo!
če mislite da boste lepe ko boste anoreksične..ste v veliki zmoti. NIHČE ne mara okostnjakou usi normalni ljudje misljo da je to nagraužno..moški imajo radi punce z normalno postavo in oblinami.
punce NE SI UNIČEVAT LAJFA!

3 Re: ne podpiram anoreksije.. on Sob Jul 24, 2010 2:19 pm

upam, da bo to katera vzela resno..Smile flower

4 Re: ne podpiram anoreksije.. on Sob Jul 24, 2010 2:36 pm

lala1333 je napisal/a:se strinjam s tabo!
če mislite da boste lepe ko boste anoreksične..ste v veliki zmoti. NIHČE ne mara okostnjakou usi normalni ljudje misljo da je to nagraužno..moški imajo radi punce z normalno postavo in oblinami.
punce NE SI UNIČEVAT LAJFA!

amen!

5 Re: ne podpiram anoreksije.. on Sob Jul 24, 2010 2:36 pm

dreiia je napisal/a:upam, da bo to katera vzela resno..Smile flower

ahh, js tut. in upam, da ne bo prepozno.

6 Re: ne podpiram anoreksije.. on Sre Jul 28, 2010 4:20 pm

Ma poglejte punce, ni vse v tem koliko ste težke. Jaz to vem ker sem v bistvu fant (ne ozirajte se na uporabniško ime). In sploh so večini suhice neprivlačne. Vsaka punca (vsaj zame) mora imeti malo oblin, če razumete kaj hočem povedat.

Vse ki imate anoreksijo, bulimojo ali katero drugo motnjo prehranjevanja prosim poskusite odnehat ali si poiščite profesionalno pomoč.

Debeli ljudje niso zdravi in lepi, pretirana suhost je isto.

7 Re: ne podpiram anoreksije.. on Sre Jul 28, 2010 4:45 pm

Tiste k majo zares kero od teh dveh bolezni, jo majo zarad sebe, ne zarad drugih.

To kar je pa podpiranje, oz. pro-ana argumenti, je pa en sam crap. ''Fant te bo lažje dvignil...'' Lepo vas prosim...

8 Re: ne podpiram anoreksije.. on Sre Jul 28, 2010 4:46 pm

Drgač pa NE prepričujte ljudi na tem forumu, da je to kar delajo narobe. Nč ne boste dosegl. Že sami (ne)vejo kaj hočejo.

9 Re: ne podpiram anoreksije.. on Sob Jul 31, 2010 4:11 am

Tinuviel je napisal/a:Drgač pa NE prepričujte ljudi na tem forumu, da je to kar delajo narobe. Nč ne boste dosegl. Že sami (ne)vejo kaj hočejo.

a pol naj jih spodbujamo?? ja itak Wink lih zto, kr ne vejo kar hočjo, jim je treba povedat, tisti ki pa vejo kar hočjo, jih pa na tem forumu itak ni!

10 Re: ne podpiram anoreksije.. on Sob Jul 31, 2010 7:42 am

Ne, pač dajte jim mir. Kt da bi šel en na forum za ljubitelje kruha z maslom, pa jim težil da to ni dobr, da je bolš kruh s pašteto.

Ne razumeš, da s tem, ko jim to nujnonujnonujno poveš, ne dosežeš nč druzga, kot da nehajo brat in pisat na ta forum?

Če bojo hotle slišat da je to, kar delajo, narobe, bojo šle k dohtarju.

11 Re: ne podpiram anoreksije.. on Sob Jul 31, 2010 8:54 am

vsak bo slisou tist kar bo hotu slisat. slisou bo pa tud tist kar mogoce ne bo hotu, sam mu bodo drugi to nonstop vbijal v glavo in pac mem tega ne bo mogu. in mogoce - cez cajt, jim bo po nasi zaslugi clo ksn nevroncek v glavi zaceu delvat (:
& vrjamem da tud ce ne pisejo, se zmer spremlajo kaj se dogaja v tem koksnjaku (x

12 Re: ne podpiram anoreksije.. on Sob Jul 31, 2010 12:34 pm

karamela ma prav Wink že dost je, da vsaj preberejo in se mogoče zamislijo! pač js povem svoje mnenje, če pa one to preberejo alpa upoštevajo, mi je pa čist vseeno Wink

sem suha, verjetno je tut katera med njimi (zaenkrat) še tk suha kot jaz, razlika med nama je le v tem, da sem jaz zdrava Smile

in tinuviel če misliš da bom le sedela in brala te neumnosti, se motiš Wink res je včasih bolje biti nevtralen, ampak ti si dejansko na njihovi strani Exclamation

13 Re: ne podpiram anoreksije.. on Ned Avg 01, 2010 9:10 am

A mislš da so tok neumne, da ne vejo da je to narobe in da jim škod? Sam pač bojo to delale dokler bojo hotle same, NE MORŠ jim v glavo vbit. Kako ne razumeš tok preproste stvari?

Taki ljudje kot si ti nardijo več škode kot koristi. Sm ugotovila že na lastni koži, k je men nekdo poskušal neki v glavo vbit. Sam težil in težil mi je, da je neki narobe z mano (ker tut on ni hotu samo ''sedet in gledat kaj si delam''), končni rezultat je bil, da sva se nehala pogovarjat in na sploh ga ni več v mojem življenju. Jst sm pa stvar porihtala takrat, ko sm ugotovila zakaj sploh hočem to zrihtat.

Nism ''na njihovi strani'' na ta način k ti pravš (joj kok butasta izjava), jst jih samo poskušam razumet.

14 Re: ne podpiram anoreksije.. on Ned Avg 01, 2010 11:01 am

Tinuviel je napisal/a:A mislš da so tok neumne, da ne vejo da je to narobe in da jim škod? Sam pač bojo to delale dokler bojo hotle same, NE MORŠ jim v glavo vbit. Kako ne razumeš tok preproste stvari?

Taki ljudje kot si ti nardijo več škode kot koristi. Sm ugotovila že na lastni koži, k je men nekdo poskušal neki v glavo vbit. Sam težil in težil mi je, da je neki narobe z mano (ker tut on ni hotu samo ''sedet in gledat kaj si delam''), končni rezultat je bil, da sva se nehala pogovarjat in na sploh ga ni več v mojem življenju. Jst sm pa stvar porihtala takrat, ko sm ugotovila zakaj sploh hočem to zrihtat.

Nism ''na njihovi strani'' na ta način k ti pravš (joj kok butasta izjava), jst jih samo poskušam razumet.

A je kdo rek, da jim hočm v glavo vbit?? Sam izražam SVOJE mnenje jebemti!!! Če ti kaj ne paše, skensli pa eri že enkrat! Če bi ženske vedle, da je to NAROBE, tega ne bi delale! Ali pa bi se skušale tega rešit Wink Menda pa ja ne boš kriminalc, če maš še boljšo pot, kr veš da je to narobe (navajam primer). Če si tisto osebo, k ti je hotla pomagat, odjebala... za takrat te razumem, kr itak nis vedla, da ti hoče sam dobro, sam nwem kaj ti je zdaj, ko veš da ti je hotla le dobro Wink če bi bla normalna, bi znova poiskava stik, če je bil dobr frend. Če pa ni biu, pa "who cares" ane? Wink Itak si pa ti še vseee preizkusla na svoji koži. Laughing
In še tvoja ta zadna bedna... "skušam jih razumet" Very Happy da se izstradajo zato, da bi ble bol suhe?? da si uničujejo lajf, da bi se jim vidle same kosti?? a to je za razumet? ženska tbi marsikaj ni jasno Wink

15 Re: ne podpiram anoreksije.. on Ned Avg 01, 2010 11:04 am

te zenske dejansko HOCJO bit boune! sej ne da bi socustvovala z njimi, ker ne! stavm da je najmn 10 zensk ratal "bounih" sam zarad te faking "spodbude" k se je razpasla na tem forumu.. dej wtf pizda! kdorkol je naredu ta forum ga je naredu najbrz zato k so ga v RL zajbaval daj debeu in je pac hotu kva ti jz vem.. postat okostnjak. ha sj drgac je cela scena kle bedna sam kva ces.. mene prou mau boli kurac za use zoke kle na forumu k je itak vsaka najbl pametna, pou jih je ZE blo v bolnc in so jih tm te zabiti dohtarji zredil (haha o.O) in zdej jovo na novo spet hujsat! TO! kva bojo te dohtarji neki pametni kle an.. zivjo no. vsaka normalna (!) zenska k ni zadovolna s postavo se bo NAJBRZ (!) trix zamisnla predn bo sla delat kej tok debilnga kt je STRADANJE! posledice stradanje pozna VSAKA. pa sej je usen ce nau mela menstre, bo usaj prsparala pr tamponih pa vlozkih, se froca ji nau treba previjat, plesasta bo - sampona ji nau treba kupvt, lase ji navjo smrdel.. sej NAVADN an.
smiljo se mi punce k so dejansko to dale skoz same, brez spodbude kt jo "nudjo" kle na tem forumu - luksuz drgac. respect tistim k so se pobrale, k so zazivele NOU ZDRAU lajf! na istmu nivoju pa nam nikol obravnavala zenske k majo v glav tok kt en paramecij tm in poskusajo posnemat vse kar je v svetu "in"!

16 Re: ne podpiram anoreksije.. on Ned Avg 01, 2010 11:05 am

sicr pa se sreca da obstajajo tok glupi ljudje (dobesedno!) - usaj ostali izpademo bl pametni haha.

17 Re: ne podpiram anoreksije.. on Ned Avg 01, 2010 1:21 pm

Karamela je napisal/a:sicr pa se sreca da obstajajo tok glupi ljudje (dobesedno!) - usaj ostali izpademo bl pametni haha.

dj kerga dela od "spelji se" nisi razumela? in ja... itak si ful duhovita Smile

18 Re: ne podpiram anoreksije.. on Ned Avg 01, 2010 1:37 pm

a si mi ksn post prej namenila pa sm ga spregledala? drgac ja. povej kej novga. to ze vem.

19 Re: ne podpiram anoreksije.. on Pon Avg 02, 2010 5:59 am

mislim, da je dojst jasno povedano, da ga ni treba niti poslat, da to veš Wink
wnb duhovita, samovšečna... ka še? fak, tbi more bit pa res na bed u lajfo ^^

20 Re: ne podpiram anoreksije.. on Pon Avg 02, 2010 6:54 am

CAT FIGHT

21 Re: ne podpiram anoreksije.. on Pon Avg 02, 2010 7:27 am

dreiia je napisal/a:mislim, da je dojst jasno povedano, da ga ni treba niti poslat, da to veš Wink

zbud se zenska pa precekiri poste. noben ni biu men namenen tko da ne vem kva ti kle neki sanas..
bed? ker mam velik ego? ja kva pa teb ni jasn? haha. a te samovsecnezi kt jz v rl zatirajo da mas tak odpor do tega? al si pa nevoscliva ker ga jz v druzbi znam izpostavt, ti pa ne.
sej navadn. izrazej, pis svoja mnenja, sam jih bomo tud drugi (:
mau manir mas pa loh stari. sej vsi sam svoja mnenja "izrazamo".

22 Re: ne podpiram anoreksije.. on Pon Avg 02, 2010 7:49 am

dreiia je napisal/a:mislim, da je dojst jasno povedano, da ga ni treba niti poslat, da to veš Wink
Hahahahaha sploh ko pogledaš kdo je to napisu Razz Razz Razz Podobno kot da te našpikani brezdomc skurca kakšno grdo dnevno sobo imaš Idea

23 Re: ne podpiram anoreksije.. on Sre Avg 04, 2010 12:58 pm

Bulma je napisal/a:
Hahahahaha sploh ko pogledaš kdo je to napisu Razz Razz Razz Podobno kot da te našpikani brezdomc skurca kakšno grdo dnevno sobo imaš Idea

ka že tbi ni jasno?? Question

24 Re: ne podpiram anoreksije.. on Sre Avg 04, 2010 1:02 pm

Karamela je napisal/a:
zbud se zenska pa precekiri poste. noben ni biu men namenen tko da ne vem kva ti kle neki sanas..
bed? ker mam velik ego? ja kva pa teb ni jasn? haha. a te samovsecnezi kt jz v rl zatirajo da mas tak odpor do tega? al si pa nevoscliva ker ga jz v druzbi znam izpostavt, ti pa ne.
sej navadn. izrazej, pis svoja mnenja, sam jih bomo tud drugi (:
mau manir mas pa loh stari. sej vsi sam svoja mnenja "izrazamo".

haha sj ti noben ne zavida da si tk neumna Wink
honey, tk btw.. bit samovšečn ni pozitivna stvar tk da se js na tvojmo mesto nebi lih "hvalila" alpa izpostaulava s tem Wink in ne, nben me ne zatira =) do samovšečnežev mamo pa vsi odpor, razn taki k ti, k dejansko pomoje niti ve ne kaj pomeni^^ ma kake manire?? mni govoriš, da bi lahk mela mal manir, pol greš pa sama na vse al pa nč Wink k sbi se mau spraji pa glej kaj pišš.. izražaj svoje mnenje nad mano, ampk če misliš, da ti bom utihnla si se mal fejst zmotla ^^

25 Re: ne podpiram anoreksije.. on Sre Avg 04, 2010 2:20 pm

omfg! kva TBI ni jasno?! najprej se nauc pisat pol pa jebi druge ajprou?! k pises ko en kmetavzar stari! fak!
a ce mas visok ego si ze samovsecn? hahaha. je greh, da sm jz dejansk zadovolna s sabo, ti pa ne? ja, pomoje je, an dreja? ker si TI na slabsem. sori ker mam samopodobo bl razvito kot te zenske tle, res sori! kaksne mas budala, fak.. sploh ves kva je fora manir? dj. as zgresla ustanovo..

Sponsored content

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 2]

Pojdi na stran : 1, 2  Next