slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...

You are not connected. Please login or register

Kaj ste danes jedle?

Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down  Sporočilo [Stran 20 od 20]

476 Re: Kaj ste danes jedle? on Tor Mar 27, 2012 3:20 am

jz tut ne...pa še ena stvar, sicer se zlo trudim da ne bi več b/p ampk kadar že, potem je čokolado najtežje izbruhat Mad Rolling Eyes se mi zdi da skor vse ostane...ah ja.....
lepo je tistim ki je ne marajo Very Happy

Poglej uporabnikov profil

477 Re: Kaj ste danes jedle? on Tor Mar 27, 2012 2:24 pm

3 paradižniki,kumara in majhna vrečka zamrznjene zelenjave - hrana do konca tedna Cool

478 Re: Kaj ste danes jedle? on Tor Apr 17, 2012 6:29 am

js pa danes še nč nisem jedla. samo za večerjo nameravam pojesti eno polnozrnato štručko in to je vse. Exclamation
drugače pa sem danes naredila 250 trebušnjakov.

kako se vam to zdi??

479 Re: Kaj ste danes jedle? on Sre Apr 18, 2012 11:23 am

AnjAxM...zvečer ni dobro jest kruha, ker je najtežje prebavljiv...priporočam da štručko poješ za zajtrk al pa kosilo rajši...pa zvečer nič ali pa kaki rižev kolač (oni ko je podobn stiroporu haha) z kakšno zelenjavo...
Jaz jem zdaj za večerjo rižev kolač s paradižnikom, pa me kr nasiti pa kile mi grejo tut dol....4 ure pred spanjem pa ne jem več nič...

480 Re: Kaj ste danes jedle? on Sre Apr 18, 2012 12:54 pm

Danes sm se kr pregrešila. pale Pojedla sem en kr dost velik sendvič s sirom. GROOZA!!!
Zdej sm se pa odločila da se bom resno zavzela za to in da bo pojedla za kosilo samo nekaj malega od sadja ali zelenjave.

Poskušam imeti ves čas v glavi ----> Hrana je moj edini sovražnik. Lahko gledam, lahko vonjam, a se ne smem dotakniti!

Sponsored content

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 20 od 20]

Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20