slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...

You are not connected. Please login or register

Hujšanje

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1 Hujšanje on Sre Jul 28, 2010 11:23 am

Mene zanima, če je kera uporabljala kašno kremo/tablete/obliže za hujšanje, pa če to dejansko deluje?

Jst uporabljam zdej kremo od Afrodite - proti strijam in celulitu. Nej bi zgubila v 28 dneh 2 cm na stegnih.

Ma kera kej izkušenj s tem?

Drgač ena stran, k vas utegne zanimat: Klik

Upam, da keri pomaga tut Mrha Koščena.

Poglej uporabnikov profil

2 Re: Hujšanje on Sre Jul 28, 2010 11:54 am

uno ta rdeco uporablas to?
moja mt je mela vichy lipometric in se ji je ful poznal! clo fotr je opazu kar je biu cudez k on je za take stvari bl slep (:
ta let je pol hodila na limfne drenaze tko da ga zdej nima nc vec. jst sm bla kr sokirana da to dejansko deluje!

3 Re: Hujšanje on Sre Jul 28, 2010 12:03 pm

Jst mam tole:

Hmm, bom sprobala, ko to porabim. Sicer se mi pa po enem tednu že pozna bolj čvrsta koža Smile

Aja, sam to je pa najbrž ful drago. Sej tok spet ne rabim, sam mal sprobavam Smile

4 Re: Hujšanje on Sre Jul 28, 2010 12:12 pm

vichy lipocure also (:
jaja to pa vem! "jaz plesem z njo" xP.
mah toj drago ko nvm kaj =S

5 Re: Hujšanje on Ned Avg 01, 2010 7:36 pm

Jaz se pa mažem z svinjsko mastjo, sicer shujšala še zaradi tega nisem nič, ampak vsaj bolj gladko zlezem v svoje hlače.

6 Re: Hujšanje on Pon Avg 02, 2010 6:37 am

Maš pa smisel za humor, ni kej.

P.S. S svinjsko mastjo.

7 Re: Hujšanje on Pon Avg 02, 2010 6:53 am

Tinuviel je napisal/a:Maš pa smisel za humor, ni kej.

P.S. S svinjsko mastjo.
Nekateri ga imajo. Tako je.

8 Re: Hujšanje on Pon Avg 02, 2010 7:34 am

roko na srce, vsak post me je nasmeju. respect!

9 Re: Hujšanje on Pon Avg 02, 2010 8:09 am

Hahaha, nekateri se pa prov trudijo, da iz dneva v dan dokažejo kok so trapasti Very Happy

10 Re: Hujšanje on Pon Avg 02, 2010 9:14 am

nekaterim se se trudt ni treba itd. =)

11 Re: Hujšanje on Tor Avg 03, 2010 3:47 am

Ja, v bistvu Smile

12 Re: Hujšanje on Tor Okt 12, 2010 5:14 am

najbolsa resitev je šnopec ker topi špeh. ma se morste mazt z njim ne pit Very Happy

13 Re: Hujšanje on Čet Dec 16, 2010 10:21 am

Sama sem mnenja, da brez vadbe ne bo nič pomagal (ne hrana, niti dodatki), ker hujšanje le ni tako preprosto. Je pa res, da sem jaz, ko sem hujšala uživala prehranska dopolnila za hujšanje, na vsake toliko časa pa tudi fat burner. So bili pa prodajalci toliko pošteni, da so priznali, da te dodatki delujejo v pravi meri le, če jih zaužijemo pred težko vadbo.

14 Re: Hujšanje on Čet Dec 23, 2010 10:36 am

To pa zato ker "fat burner" pijace nimajo kaj dosti veze z mascobami. "Fat burnerji" so tako poimenovani, ker so pripravki z ogromnimi kolicinami kofeina, taurina in kar je se drugih legalnih pozivil, kar ima za posledico da imas energijo bolj mocno vadit in tak vec hujsas. Velja pa omenit da s 100 kalorijami na dan bolj v misice hujsas kot pa v speh.

15 Re: Hujšanje on Sob Jan 22, 2011 11:21 am

Saj tudi telovadim. Samo pač če obstaja kakšna majhna 'pomoč', pa ni odveč Smile
Fat burnerji... To je za športnike, kot že napisano Smile Ne za dejansko hujšanje..

Sponsored content

Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]