slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Pozdravček!

4 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Pozdravček! Empty Pozdravček! Ned Jun 21, 2009 9:36 am

Fat.Cow

Fat.Cow

Sem še zelo sveža na tem forumu.
Stara sem 18 let, že skoraj eno leto v krogu hujšanja.
Pred časom sem v slabem mesecu izgubila 1o kg, ki pa sem jih skoraj vse, okoli božičnih praznikov dobila nazaj.
to se seveda ni zgodilo samo enkrat....
Toda zdaj mi je dovolj, da zmeraj dobim skoraj vse nazaj. Od jutri naprej naj bi začela hujšati intenzivno. Upam, da mi boste v pomoč, ko bom na tleh, ker vem kako je težko, ko greš čez to "sranje" sam.

Imam pa še vprašanja.
  • Kako je z zelenim čajem? res pomaga?
  • katera odvajala so najbolša?


Lp

2Pozdravček! Empty Re: Pozdravček! Ned Jun 21, 2009 10:52 am

Anja*

Anja*

Pozdravljena! Lepo je videt, da imamo eno članico več. Smile
Zeleni čaj sicer pijem ampak zraven stradam, tako, da bi o učinku bolj težko kej konkretnega rekla. Baje da malo pomaga.
Glede odvajal - jaz uporabljam Novolax tablete, so kr OK. Z drugimi še nisem poizkušala, razen en sirup k je bil pa brez veze... Moram tudi nardit mal spremembe. Smile

3Pozdravček! Empty Re: Pozdravček! Ned Jun 21, 2009 11:18 am

Fat.Cow

Fat.Cow

Hvala Anja* Smile

Še kakšna ddruga priporočila od drugih?

4Pozdravček! Empty Re: Pozdravček! Ned Jun 21, 2009 11:26 am

*bad girl*

*bad girl*

oojj!dobrodošla na forumu...Wink
Jst zelenga čaja nism še nikul pila tok da nevem...drgač pa vsake tuk cajta popijm IMPORTAL-tu je nek prašk k ga spijš z 2 deci vode...men je do zdj pomagou in me je zmeri preteralu...hehe

5Pozdravček! Empty Re: Pozdravček! Pon Jun 22, 2009 7:47 am

pia...

pia...

dobrodosla!! Smile
za zeleni caj pravjo da sicer nekaj ucinka ima, ampak za kej vidnega bi ga morala popitit res ogromno. itak je bols ce pijes nesladkan caj, kot pa kaksne sokove, za life in podobne cukrane zadeve.

srecno Smile
I love you

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu