slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Prisežem da mi bo uspelo.!!!

+3
Rain^^
Lupa.
AnjAxM
7 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2

Go down  Sporočilo [Stran 2 od 2]

26Prisežem da mi bo uspelo.!!! - Page 2 Empty Re: Prisežem da mi bo uspelo.!!! Tor Jun 12, 2012 9:32 am

JessyJ

JessyJ

AnjaXM zanima me kako ti je uspelo izgubit 8 kg v enmu mesecu...
kaj si jedla, kolikokrat na dan, kdaj...
In predvsem kako se upreš Miji?

27Prisežem da mi bo uspelo.!!! - Page 2 Empty Re: Prisežem da mi bo uspelo.!!! Čet Jun 14, 2012 1:07 pm

AnjAxM

AnjAxM

na dan sm imela samo en obrok in to je bilo samo kosilo. vseeno sem pojedla zelo malo.
veliko se gibljem, vedno ko začutim lakoto grem lafat. in brez problema so šle kile navzdol.Smile
glede bruhanja pa tut ne priporočam nobeni k se mi ne zdi prava ideja čeprav sm bla tut jst tako neumna da sm poskula bruhat pa mi na srečo ni uspel. poskusla sm večkrat pa ni šlo. tako da imam s tem srečo.
pršla sm na 35 kilogramov...so se pa začel problemi v šoli in v dijaškem pa so tastare domu klical in me je ta vikend mami hranla ko dojenčka na vsake tri ure. ampak vsa hrana je bila z veliko kalorijami. ta teden sm totalno izgubila kontrolo nad sabo. redim se kot svinja. samo še čakam da pridem domou pa se stehtam in padem u nezavest ko bom vidla koliko kiogramou sem dobila nazaj. ko samo pomislim da je bilo vse tisto stradanje zaman mi je kr slabo in zdej to pišem s sovzami v očeh. sedim na stolu in gledam svoje debele noge. js sm totalno nora. sovražim hrano sploh je več nočem okusiti. to pisanje končujem s krokodiljimi sovzami.

28Prisežem da mi bo uspelo.!!! - Page 2 Empty Re: Prisežem da mi bo uspelo.!!! Pet Jun 15, 2012 4:45 am

JessyJ

JessyJ

Revca, zelo mi je hudo, da so te tako grdo...verjetno ti želijo le dobro, ampak vem, kaj je če si nekaj želiš. Upam, da se jih čim prej rešiš in da vzdržuješ težo, ki si jo res sama želiš. Moraš pa vedit da kar je pod 50 kg, si že suh. Tako da ne skrbi in ne se preveč sekirat, vse ob svojem času. Važno je da imaš ti voljo in moč. Meni pa te primankuje.
:*

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 2 od 2]

Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu