slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

ZACETEK GIOVANNIS DIETE ! se kera pridruzi

2 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

obupana



zacela bi s soboto 19.5.2012, je mogoce katera za sodelovanje in podporo. dieta traja 30 dni in je mesanica abc, skinny girl in apple detox diete. ce bi katera sodelovala ji jo posredujem, lp:)

JessyJ

JessyJ

čaw...z veseljem bi začela, če je dieta kolikor toliko pametna v smislu, da ne ješ ogabnih jedi...npr. mesa bljah Smile glede na to da delaš že en teden, ima kaj rezultatov?
Very Happy

obupana



hej, ej diete ne priporocam ker mi je vceraj spodletelo in sem se nabasala kot zival... ker mas pac za vsak dan podano kaloricno vrednost in tega nej bi se drzov.. sam je blesavo to k kdaj recimo k masa 500 kalorij ti ne pase nc jest enkrat mas pa recimo 100 si pa najbol lacn al pa recimo rabs energijo za ucenje itd...jz jutr spet na novo zacnem tko da si bom za en tedn vnaprej sestavla kaj bom jedla pa prilagodila bom na dneve c bom mela ful zabasan dan mal vec ce ne bom mela, bom ful umejila itd.. ce si za bi si lahko za vsak dan pisali kaj sva pojedli kok telovadli itd? lp:)

JessyJ

JessyJ

Oh ja, z veseljem...js se samo redim! Kr ne vem kaj mi je že cel teden se ne znam kontrolirat Sad in so mi šle dve kili gor, tako da mi vaga kaže 55kg...fujjj prasica debela!
Rabla bi pa eno s katero bi se menla kdaj sem jedla in kaj sem jedla.
Še najraje pa bi, da bi npr: se zmenile kaj bomo jedle tisti dan in ob kateri uri in se kontaktiramo pa skupaj podpiramo...in upam da zares dobr shujšamo, ker js moram nujno zgubit 7kg.
Tko da če boš za bi ti na zasebno dala svojo številko in si dopisujemo.
Upam da kmalu odgovoriš

obupana



lih sm odprla mail pa sm dubla obvestilo, ja jz bi tut rada to vidla da bi se menle ker sm prov zasla zdle v zadnem mesecu.. ampak da bi si tukaj res pisale vsak dan kaj smo pojedle ker cene men kuj pade motivacija... zacele bi pa danes, al kako? lp

JessyJ

JessyJ

Iiii, že zdle si mi prirasla k srcu, ker vidim da imamo enake težave...ja kar v akcijo, ravno sem s pisala eno dueto, ti jo lahko pokažem pa poglej, če ti bo slučajno všeč, meni se zdi pametna...a mi lahko pošleš zasebno sporočilo, da ti dam telefonsko Smile

JessyJ

JessyJ

http://ifoundmylostperfection.tumblr.com/GMdiet


to je ta...predvideva 4-7kg na teden

obupana



ooo javla si se, spet sm mislna da se bomo lovile hehe Smile bom pogledala dieto drugac zasebno sporocilo sm ti pa ze poslala, mal precekeri hehe Smile

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu