slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

to be thin is not bad

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1to be thin is not bad Empty to be thin is not bad Sre Sep 19, 2012 3:40 pm

malapupa

malapupa

oki doki punce... in fantje če je kdo.. Question . jest se počutm so huge. Sad ... pojedla sm celo kosilo groza... in to ogljikove hidrate... nevem kok kg mam k mi je mami skrila thtnco Evil or Very Mad sicer je res d me vs čs zebe... pa d si lohka pridem z rokama okoli stegn sam... sm 164cm in nazadne k sm se vagala sm mela 45.5kg.... zdle sm bla bouna in me je mami ful mučla s hrano in sm fuul pojedla Mad .... kak predlog d zgubim odvečne kg... imela sm diagnozo anoreksija nervosa... po sm intak začela še bruhat... zj nism bruhala od začetka augusta jeej Very Happy .... sam usi misljo d k sm bla 8 mescu u bolnc d sm zj skos bouna. Evil or Very Mad .. nism bouna... pač sam hočem shujšat in zj je tragedija če mi pade 5dag. Suspect .. ko da se bo svet porušu če grem nazaj na 40kg... ubistvu jih hočem 35. What a Face .. ali mn... prouzaprou hočem umret. silent ... a ima še kera podobno. Crying or Very sad ... ker jst sm mela 40kg in po me je fnt pusto in že tk al tk sm bla depresivna pa sm pol poskušala samomor. pale .. pa so mi preprečl in pelal u psihiatrično za 8 mescu... tm so me pa pač zredl na 49... prasci.... in zj mi počas spet pada... komi čakam d se stehtam enkat spet d vidm če mam mn Razz aia zaka to pišem. cyclops .. gremo skupi hujsat ce hocete pa pisemo kk nm gre pa to Very Happy Rolling Eyes
aj rada vs mam sunny

Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu