slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

preberi me

5 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1preberi me Empty preberi me Pon Jan 28, 2013 11:32 am

marti



Drage moje sestrice..že lep čas se nisem kaj oglasla, kar pa še zdaleč ne pomeni da v vas ne spremljam...skratka danes sm doživela največji šok v svojem življenju... stehtala sm se in je pokazalo 63.9kg pri 175cm...mene je skor kap...še v življenju nisem tehtala tolko...in čisto obupana objokana sm se odločla da temu resno nardim konec s strogo dieto-anoreksijo. Moja zgodba: lani približno tak čas me je sošolka začela očitno opazovati..vsako jutro me je očitno čikirala kaj nosim, če mi pristaja, če see mi pozna trebuh, če imam podbradek ...začela sm se gledat...takrat sm mela okrog 60kg...zdela sm se ogromna sama sebi, začela sm hujšat in ful hitro sm se znašla na 52 kg...cilj sm dosegla s tem da sem bolj malo jedla..vsi so začeli to opažat predvsem pa moja mama..ponorela je me začela strogo preverjat in silit hrani...nekako mi je uspelo obdržati 55,56 kilogramov...letos z letošnjim šolskim letom se mi je pa do konca spipali...jedla sm ko nora..z vsakim dnem sm si na novo rekla da je to zadnji dan ko jem..hudiča zadnji dan..vsak dan je mora..vsak dan me je za gram več..meša se mi...ne vem več Ka naj nardim...nehala bom jest...totalno ne bom več dala kaj v usta...vse kar še rabim tu zraven ste vii ali pa katera koli od vas, ki bi bla pripravljena me bodrit in seveda jaz njo in je mogoče v podobni situaciji.... Res rabim vas bolj kot nikoli... Pišite odgovore, svetujte mi prosim... Želim vsem prijeten večer, predvsem pa uspešen teden v smislu izgubljanja kilogramov... RADA VAS MAM IN NE ZNAM VAM POVEDAT KOLK MI POMENI TO DA VEM, DA NISEM SAMA! se slišimo :*

2preberi me Empty Re: preberi me Pon Feb 04, 2013 11:20 am

tottaly_tot

tottaly_tot

Heej, jaz sem za da začneva skupaj hujšat! V zadnjih dneh sem čisto izgubila nadzor in bulimija je prevladala nad anoreksijo :S drugače sem imela nazadnje ko sem se tehtala pri 159 cm 40,5 kil, ampak potem sta sledila dva grozna dneva in zdaj sploh nočem pomislit, koliko sem se zredila Sad upam, da mi jutri uspe brez hrane! Počutim se tako nagravžno Sad

3preberi me Empty Re: preberi me Pet Feb 08, 2013 10:42 am

nanii



Hej:) jaz sem tudi za..2 leti nazaj sem ful shujsala, zal pa se mi je vse obrnil zdej, ker sm skos doma in mam ze 51 kg!! Velika sm 158 in se ne prenesem vec, sploh se ne upam pogledat pod pulover..Poletje je pa ze tle.
Ratal nam bo!Smile

4preberi me Empty Re: preberi me Tor Feb 12, 2013 6:57 am

JessyJ

JessyJ

Hey Smile

Vse se mi smilite, kr vas popolnoma razumem! Js sm velika 164 in mam zdle 55 kil, fujjjj! Ogabna, kavbojk sploh ne morm nosit kr me je strah da bojo na men počle. Skos neki utaplam žalost v tej hrani...bruhat si pa ne želim. K sm bla na morju sem mela 5,6 kil manj in mi je blo super. Pa tudi v enmu mescu sem jih spravla dol...k sm pršla pa nazaj pa fax pa učenje, sem se pa v dveh tednih nazaj poredila. In spet sem na najhujšem začetku. Ne vem sploh zakaj se ne morem vzdržat. Niti ne vem kaj naj si delam za jest pa kolk, da bi lepo dve kili na teden spraula iz sebe. Mi pa vse skupaj otežujejo doma, ker stalno so neki rojstni dnevi pa torte, pa pečejo se keksi pa pečejo se krofi in namest da bi si prvoščla enga jih je nakoncu 8...in žalostno je, da ne vem kako sploh lahko tolk vase spravim. Ima mogoče katera kakšno priporočilo zame, kako se naj organiziram, da bom v 14 dneh spraula ene 5 kil s sebe?

5preberi me Empty Re: preberi me Ned Feb 17, 2013 11:12 am

hydrocerus



Hey:)
Tud js vas use štekam, kr se tud sama ukvarjam s temi groznimi kilogrami. Rada bi zgubla tko od 5 + kg, ampak mi ne uspeva kr se pač par dni držim in jem ful malo, pol pa prijejo dnevi ko zbašem v sebe vse kar vidim in pol se počutim ogabno, debelo, nagnusno!!!! Včasih mi uspe pol to zbruhat in je mal bolš, ampak pač bruhanje se mi zdi zlo ne kul in pač nebi rada tega delala.
Zanima me predvsem če se kera mal razpiše, a se vam dogaja tud to da če pač bol malo jeste, da se vam pol ful vrti in se vam spi. Kr men se dogaja, da sm podnev cela omotična in mi je včasih tud slabo in se mi ful spi, ponoč pa spet ne morem zaspat in je ful grozn k sm pol cela izčrpana, kr neki. A se tud vam to dogaja, al pa kaj nardite, da se vam ne??? Crying or Very sad
Drgač pa lahk tud kera piše na zasebno, lahk pa tuki pišemo:)).

i hope we all get there...someday Smile

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu