slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

heiiheii...

+3
Anja*
Christine
BonesSweetBones
7 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1heiiheii... Empty heiiheii... Sob Jul 04, 2009 2:13 pm

BonesSweetBones

BonesSweetBones

jst sm pa nova tuki...
nebi želela povedati svojih kil niti višine ne, ker me je sram.

hujšam komaj en teden, tako da sem v tem še čisto nova. bilo bi zelo vesela nasveta ali pa kakšne spodbudne misli, ker se moja motivacija nenehno utaplja v lakoti.

Pa pogovara s katero bi bila tudi vsesela, resnično potrebujem nekoga ki bi razumel mojo odločitev.

papa* <3

2heiiheii... Empty Re: heiiheii... Ned Jul 05, 2009 3:17 am

Christine

Christine

ah nima te bit kej sram, sej bos kmal suha tko da...

welcome! lohk mi napises na privatno sporocilo kaj te tare pa bova skup nasli resitev... pa se motivirali in tko naprej;)

3heiiheii... Empty Re: heiiheii... Tor Jul 07, 2009 2:02 pm

Anja*

Anja*

Hej. Vem da malo pozno, amapk vseeno - dobrodošla. Tudi druge nove članice. Very Happy I love you

4heiiheii... Empty Re: heiiheii... Sre Jul 08, 2009 2:34 am

nina

nina

Bones ne sekirj se... Sj na začetku ni nobena suha... Veš da ti stojimo vse ob strani in če rabiš kakšen nasvet- ne glede kuk neumen vprašanje se ti zdi- nas lahko vprašaš... Nihče te ne obsoja in te ne bo obsojal... V vsem smo skupaj... Stay strong

5heiiheii... Empty Re: heiiheii... Sre Jul 08, 2009 6:52 am

Christine

Christine

Men bi ful pomagalo ce bi mela MSN naslov od kaksne, da me hrana ne bi zapeljevala in bi raj si mal pisarila s kaksno po MSN, kot pa da grem jest...
Al pa telefonsko za kak SMS, ce je kera za naj napise sem al pa na zasebno sporocilo... Za spodbudo k jo nujno rabim.

6heiiheii... Empty Re: heiiheii... Sre Jul 08, 2009 7:39 am

*bad girl*

*bad girl*

tel: 041745486...lahku pišš kadar hočš.kadar boš kj rabla...ni važn kuk je ura...

MSN: nika.hrovat19@gmail.com

P.S. : use mi lahku pišete če hočte...

7heiiheii... Empty Re: heiiheii... Sre Jul 08, 2009 9:29 am

Christine

Christine

Evo js sm te dodala...

8heiiheii... Empty Re: heiiheii... Čet Jul 09, 2009 1:52 am

pia...

pia...

zelo pozn, ampak dobrodošla Very Happy

ce kar kol rabs kr pis na ZS, itak smo si tu gor kot sestre, pomagamo ena drugi

<3

9heiiheii... Empty Re: heiiheii... Pet Jul 10, 2009 4:56 pm

BonesSweetBones

BonesSweetBones

živjo Very Happy

ok zlo doug me ni blo gor, tko da oprostite kr nism prei odgovorila na vse vaše sprejeme pa to.
Res sm mislna, da nobena ne bo nič pisala na ta moj pozdrau (k je biu by the way res totalno bedn) sam očitn ste.

Res ste mi s tem dons precej polepšale dan, tko da hvala vsem za dobrodošlico.

I love you I love you

Nina ne da me skrbijo moje kile, sram me je mojih kil in zaenkrat ko nobena ne ve točno koliko tehtam se počutim bolj sproščena. Sem debela, to je dejstvo, ampak sram me je številke, izgleda. FUUUJ!! Pousod sama po*****a MAŠČOBA!!

Se morm pa pohvalt, zelo ponosna sem nase, do sedaj sm zguila že 6 kil. Je težko, zelo težko, ampak ko dejansko vidiš rezultate je pa fenomenalno. Dosegam svoj cilj in vsak dan sem mu bližje.
Me pa velikokrat mika da bi nehala, enostavno podlegla hrani in se nažrla. Ampak ponavadi dobim slabo vest takoj ob misli na to.

Vsak dan posebaj je predvsem predstavljal nov problem, ker enostavno tega ne upam zaupati nikomur. Prijateljici sem nekako namignila in čakala na reakcijo, ki je seveda bila negativna, zato sem raje molčala. Nekako nihče ne razume. Pa sj nebom ratala anoreksična, samo kile bi rada zgubila. Poleg tega se pa dobro počutim, ko konec tedna vidim, da se mi moj trud obrestuje. Ljudje že opažajo, da izgubljam, tečem veliko lažje, ko imam 6 kil špeha manj...
Na tehtnico sem danes že trikrat stopila, tako sem ponosna nase.

Me pa ta veselje počasi mineva. Še vedno imam veliko kil za izgubiti in ne smem pustiti, da me ta navdušenje prevzame. Še vedno nisem dosegla dovolj, veliko premalo da odneham.
Ampak sedaj vem da sem sposobna in da lahko ustarajm. Konec koncev gre zame in za moje telo. Imam prau?
Question

Oprostite za tako doug nakladanje, ki verjetno ni sploh zanimiu, ampak nekako sem to veselje mogla z nekom deliti in do sedaj nihče drug ni razumel razen vas. I love you

Danes se počutim odlično, kaj pa vi?

Love,
Bone Like a Star @ heaven

10heiiheii... Empty Re: heiiheii... Pet Jul 10, 2009 5:11 pm

*bad girl*

*bad girl*

Ja čestitam ti za teh 6 izgubljenih kil....jst bom še kr dost cajta rabla da pridm do moje željene teže(še 8kg)...
Ti kr vztrajej in ne obupat...nisi SAMA...jst pa še nekatere tuki jutr začnemo z enotedenskim postom tok da se nam lahko pridružiš...in potem si lepo vsak dan pišemo če smo se kj pregrešle,kuk kil mamo,....tok da greš lahku z nami da ti bo lažje...

sm zapomn si,da nisi SAMA...maš nas tuki na forumu... Very Happy

fsm

11heiiheii... Empty Re: heiiheii... Sob Jul 11, 2009 3:01 am

pia...

pia...

hej Very Happy

bravoo za 6 kg Smile ves da ceprou ti se velik manjka, si ze na dobri poti in me smo ponosne nate! Smile drzi se se naprej pa bos kmalu n cilju Smile

12heiiheii... Empty Re: heiiheii... Sob Jul 11, 2009 6:00 am

mala

mala

Evo js ze tud ful daugo nism bla tle gor.
Pa sm ze parkrat rekla da bom zacela pa nism in nism Evil or Very Mad
Dans sm pojedla kos pice in ko sm cutla to napetost v trebuhu pa ko sm se pogledla v spegl pa sm vidla svoj trebuh me je skoraj kap. Sploh pa ker sm zdj par dni skoz jedla neki in nism nič vode pila in se je črevesje še bol napihnilo!

Zato sm zj že liter vode spila in ful telovadim ker vem da če ful vode spiješ se trebuh zmanjša.Pa še slikce od Nicole Richie sm si dol potegnla tko da zj gledam mau pa čekiram videje pa berem forum Twisted Evil
Res nevem zakaj ampak s tem ko hočem shujšat se negre samo zato da bi rada bla suha,sj se gre, sam hočem pritegnit pozornost od domačim Cool
Nevem zakaj sam tak je @

Danes nemislim več NIČ pojest samo vodo bom pila jutri pa upam da bom zmogla povsem brez hrane.Mogoče kako sadje

Upam da še pišete kej sem gor..
Čaaaau I love you

13heiiheii... Empty Re: heiiheii... Sob Jul 11, 2009 6:19 am

*bad girl*

*bad girl*

MALA pj z nami na enotednski post...lahku samu pijš in nč ne ješ...pač si zastau cil kuk kil morš met do petka in pol bomo vidli....dns začnemo...

14heiiheii... Empty Re: heiiheii... Ned Jul 12, 2009 5:50 am

mala

mala

*bad girl* je napisal/a:MALA pj z nami na enotednski post...lahku samu pijš in nč ne ješ...pač si zastau cil kuk kil morš met do petka in pol bomo vidli....dns začnemo...

Kdaj ste se pa to zmenle?
Ja js sm dans pojedla že 2 jabolki ane tko da lahko pa začnem zraven samo nevem kak bo to brez hrane CEL teden!Drugače pa sem defenitivno ZA!! Twisted Evil
Danes moram še ful telovadit ane. Do konc mesca bi rada mela pod 60kg. Vem da mi lahko uspe!
Enkrat mi je že uspelo ko sm shujšala kr mam 36cifro hlač in je biu nenormalno dober filing ko so mi ful dol lezle hehe Twisted Evil
Js bom zj usak dan pisala tk da upam da bote ve tudi

15heiiheii... Empty Re: heiiheii... Pon Jul 20, 2009 11:39 pm

*bad girl*

*bad girl*

Ma kera facebook?...lahku me dodate če hočte...sm pa pod Nika Hrovat...

16heiiheii... Empty Re: heiiheii... Čet Jul 30, 2009 5:08 am

pia...

pia...

hejjj Smile uglavm tale bo zj mal neumestna, ampak vse, ki bi rade odvajala, js priporocam VEROLAX. men je ful uredu, vzamem po 2 tabletki zvecer pa dopoldne vse zacne delovati. je pa odvisno od cloveka do cloveka kolk tabletk naj bi vzel tko, da se zacne z eno, ce ne prime dobr vzames naslednjic 2.

men so ful uredu, tko da jih priporocam Smile

I love you I love you

17heiiheii... Empty Re: heiiheii... Čet Jul 30, 2009 8:47 am

Christine

Christine

*bad girl* js upam da sm dodala tapravo N.H. ker ste tri na fb-ju.

18heiiheii... Empty Re: heiiheii... Čet Jul 30, 2009 9:37 am

*bad girl*

*bad girl*

ja si tapravo ja....;-)

19heiiheii... Empty Re: heiiheii... Čet Jul 30, 2009 11:30 am

Christine

Christine

No dbest, zdej vas mam skor vse že na fb. Če mi pa zdej ne rata shujšat, pol mi ne bo nikol... thanx girls.

20heiiheii... Empty Re: heiiheii... Čet Jul 30, 2009 11:34 am

nina

nina

Še ena neumesna- kuk pa stanejo verolax mislm da si rekla? K je slučajnu oranžen ovoj? Ker ta odvajala iščem k nora pa jih več ne najd... Na žalost si pa nism zapisala njihov ime...

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu