slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

blablablablabla

+4
KiiKii
nina
mala
wannabe_nobody
8 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1blablablablabla Empty blablablablabla Čet Mar 05, 2009 8:10 am

wannabe_nobody



hei

čist po nesreč sm najdla ta forum. A še je kdo sploh tle?

http://sites.google.com/site/anjadzaferovic/Home

2blablablablabla Empty Re: blablablablabla Čet Mar 05, 2009 10:19 am

mala

mala

wannabe_nobody je napisal/a:hei

čist po nesreč sm najdla ta forum. A še je kdo sploh tle?


smo tle ja Very Happy

3blablablablabla Empty Re: blablablablabla Pet Mar 06, 2009 8:37 am

wannabe_nobody



mala je napisal/a:
wannabe_nobody je napisal/a:hei

čist po nesreč sm najdla ta forum. A še je kdo sploh tle?


smo tle ja Very Happy

no lpo hehe.
zdj nism čist zihr kj delate tle ampak mam mothnje hranjenja še 2 leti, umes sm se poskušala pozdravt ampak sm spet tle.

http://sites.google.com/site/anjadzaferovic/Home

4blablablablabla Empty Re: blablablablabla Pet Mar 06, 2009 1:30 pm

mala

mala

wannabe_nobody je napisal/a:
mala je napisal/a:
wannabe_nobody je napisal/a:hei

čist po nesreč sm najdla ta forum. A še je kdo sploh tle?


smo tle ja Very Happy

no lpo hehe.
zdj nism čist zihr kj delate tle ampak mam mothnje hranjenja še 2 leti, umes sm se poskušala pozdravt ampak sm spet tle.

No pol si pa na tapravem forumu bounce
tle si izmnjujemo mnenja pač trenutno nas je bol malo ane Surprised
drugače pa lahko nam poveš svoje izkušnje kako si začela,kakšno motnjo hranjenja imaš itd.

Like a Star @ heaven

5blablablablabla Empty Re: blablablablabla Sob Mar 07, 2009 12:19 pm

nina

nina

wannabe-nobody lepo da si se nam pridružola.... Very Happy

v bistvu nas lahko povprašaš po nasvetih... trenutno na forumu- vsaj da jst vem- imam zdravnišk potrjeno samo jaz motnje hranjenja.... druge še pridejo do tja Twisted Evil

upam, da naju boš z malo obvestila katero imaš ti... za nasvete se lahko obrneš name....

hvala še enkrat da si se pridružila cheers

6blablablablabla Empty Re: blablablablabla Ned Mar 08, 2009 11:01 am

wannabe_nobody



nina je napisal/a:wannabe-nobody lepo da si se nam pridružola.... Very Happy

v bistvu nas lahko povprašaš po nasvetih... trenutno na forumu- vsaj da jst vem- imam zdravnišk potrjeno samo jaz motnje hranjenja.... druge še pridejo do tja Twisted Evil

upam, da naju boš z malo obvestila katero imaš ti... za nasvete se lahko obrneš name....

hvala še enkrat da si se pridružila cheers

Jz mam anorexijo, vbistvu sm jo mela in sm se tud zdravla ampak je pršl nazaj me lovit Very Happy tko da ja. sm bla že na velik takih forumih, poznam use nasvete kar je kjerkol, kadarkol, mela sm tud bulimijo in Ednos. Pa ve?

http://sites.google.com/site/anjadzaferovic/Home

7blablablablabla Empty Re: blablablablabla Ned Mar 08, 2009 1:58 pm

nina

nina

kukr sm že rekla, da vem sem samo jaz tukaj zdravniško potrjena in jst sm mela anorexio... ja potem ti nimam za pomagat... lahko pa med sabo tekmujeva? Twisted Evil

če želiš... da se spodbujava in sva si hkrati prijateljice in najhujše sovražnice...
v pomenu tekmovalnosti... ker v bistvu sem ustanovila ta forum, da najdem kakšno s katero bi tekmovala in si izmenjaval iskušnje....

zdaj če nočš ni panike samo predlagam pa vseeno... ne vem v kakšne skrajnosti bi ti rada šla? ne vem kako je s tabo? te pač ne poznam....

povej mi še če boš vsak dan tu, zato da vem kolikokrat naj pridem pogledat....
ker do sedaj redno nism hodila....

no hvala še enkrat da si se pridružila in če imaš še kakšno prijateljico ki ima podobne cilje in želje ji brez tžav lahko priporočiš ta forum....

bomo zelo vesele vsake nove članice/a...

think thin.... Razz

8blablablablabla Empty Re: blablablablabla Tor Apr 07, 2009 12:26 pm

KiiKii

KiiKii

nina je napisal/a:kukr sm že rekla, da vem sem samo jaz tukaj zdravniško potrjena in jst sm mela anorexio... ja potem ti nimam za pomagat... lahko pa med sabo tekmujeva? Twisted Evil

če želiš... da se spodbujava in sva si hkrati prijateljice in najhujše sovražnice...
v pomenu tekmovalnosti... ker v bistvu sem ustanovila ta forum, da najdem kakšno s katero bi tekmovala in si izmenjaval iskušnje....

zdaj če nočš ni panike samo predlagam pa vseeno... ne vem v kakšne skrajnosti bi ti rada šla? ne vem kako je s tabo? te pač ne poznam....

povej mi še če boš vsak dan tu, zato da vem kolikokrat naj pridem pogledat....
ker do sedaj redno nism hodila....

no hvala še enkrat da si se pridružila in če imaš še kakšno prijateljico ki ima podobne cilje in želje ji brez tžav lahko priporočiš ta forum....

bomo zelo vesele vsake nove članice/a...

think thin.... Razz

hei...no jz nimam zdravniško potrjenih motenj, ampak če bo šlo tko naprej sm na dobri poti Embarassed
sam bi rabla par nasvetov pa če bi mi lahk kera pomagala... Question

tnx <3

9blablablablabla Empty Re: blablablablabla Čet Apr 09, 2009 6:12 am

anny

anny

kiikii ti kr upraši....vrjamem da bo gdo znau odgovorit...drgač pa tut js nimam zdravniško potrjenih motenj...me pa veseli da si se nm prdružla I love you

10blablablablabla Empty Re: blablablablabla Čet Apr 09, 2009 8:11 am

pia...

pia...

no js tut nimam zdravnisko potrjenih motenj Smile heh, ampak vem pa kar nekaj prirocnih nasvetov, ker sedaj ze kaksno leto skoraj vsak dan brskam po netu in knjigah... tako da ti vprasej, bo ze kdo vedu kako in kaj.
upamo da ti bomo v pomoc!!

I love you

11blablablablabla Empty Re: blablablablabla Pet Apr 10, 2009 7:08 am

nina

nina

dost nas je- pa če ena ne bo znala dat nasveta bo pa druga...
mi smo zdj kot sestre- v vsem skupaj I love you

12blablablablabla Empty Re: blablablablabla Sob Apr 11, 2009 2:18 pm

KiiKii

KiiKii

hehe oki tnx.
am pr ns doma kuha fotr k je mtka nonstop u službi, on ma pa bolniško. Uglavnm moški k moški kuha samo mastno nezdravo hrano. skos se ponujam dej ati bom jz skuhala, on men: nebom tvoje zelenjave žru. pa tko naprej usak dan se kregava ker nočm jest. in zdej sm havsa dobila ker ne jem.
tadrug problem je pa, da je moj tip kuhar (×D) po poklicu. mislm sej je on tut ful suh, ampak on ma že genetsko zasnovo tako, pa nwem kako nej se zgovorim k me povab k seb na večerjo. sm že 3x rekla da nemorm, enkat bom mogla prvolt.

pa kokr sm že 1x napisala sam probavala z bruhanjem pa mi ne gre, nwem zakaj. mogoč mam predobr želodc...

13blablablablabla Empty Re: blablablablabla Sob Jul 04, 2009 3:39 am

Christine

Christine

Js ce premalo pojem, ne morem bruhat (ne delam tega redno). Medtem ko jes, spij ful navadne vode... pa gre. In js tud nikol nism sla direkt po obroku, ampak sm pocakala vsaj 3minutke do 5minutk, potem je slo lazje.
Mleko naj bi baje tud pomagalo, ampak meni ne... Je blo sam se slabs in hrana je ostala v zelodcu, trebuh napihnjen...groza. Crying or Very sad

14blablablablabla Empty Re: blablablablabla Ned Jul 05, 2009 2:23 pm

lucya

lucya

men je pri bruhanju pomagal da sm se ful napila pa sol pomaga....pa men s prsti nikol ne rata....tko da ponavad uzamem zobno ščetko.....sam zj že en lep čs nism tega počela ker me preveč zmatra....so pa obdobja ko nemorem brez tega.....kriza....pa baje gorčica tut pomaga....Very Happy

15blablablablabla Empty Re: blablablablabla Tor Jul 07, 2009 11:13 am

nina

nina

Še zmeri najbul pomaga voda... Drgač pa skriven recept je tud mal sladoleda predn grete bruhat;-)... Upam da vam bo ratal k men res ni problem bruhat

16blablablablabla Empty Re: blablablablabla Sre Jul 08, 2009 6:45 am

Christine

Christine

Velik vode spijes medtem ko jes, men to skoraj 100% vedno pomaga ce se namenim... sladoled al pa kaksn puding tud pomaga, kr zdrkne ven iz zelodca...

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu