slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Novaaa tukeej!

2 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Novaaa tukeej! Empty Novaaa tukeej! Sre Sep 09, 2009 12:37 pm

Bejb



Nova sem tuki.Hočem shujšat do približno 46kg..me zanimaa kk ste ve fuul shujšale.
Pa ja bruhat nemorem na noben način tko da nebo šlo z bruhanjem.Povejte kok ste pojedle telovadle pa tk.
Čauuu!

2Novaaa tukeej! Empty Re: Novaaa tukeej! Sre Sep 09, 2009 1:24 pm

*bad girl*

*bad girl*

Oj Bejb!!!
tebe pa poznam.... Very Happy
Jst bi tut ful rada na 45kg pršla...še 2 tedna mam cajta...trenutnu mam pa nikj od 52-54kg...nevem točn k se že 1 tedn nism vagala....jst sm stradala 7 dni,pol sm domu pršla pa sm se v 1 dnevu 2 kg zredila,tok d zdj se spet strogo držim...
Pr men je tok da stradam,če pa kj pojem pol pa zbruham(ne čist zmer)...važn mi je da not nč ne ustane...k jst že ku nč ne jem se ful bulš počutm,bl sm samozavestna....
glede telovadbe sm mau popustila...včasih sm vsak dan telovadla,pol sm pa kr na 1x nehala...še sama nevem zakaj...zdj sm si pa 1 knigo od pilatesa kupla,k so not same vaje za vse dele telesa tok da se bom zdj u roke uzela pa spet začela telovadt....
če te še kj zanima ti kr upraš.... Smile

3Novaaa tukeej! Empty Re: Novaaa tukeej! Čet Sep 10, 2009 6:33 am

Bejb



Jaa jest tut tebe Very Happy
Drgač pa hvala anee.
Jest vrjetn stradala čist nebom.Bom pa jedla čim mnj in čim mnj kalorično hrano.To sigurn!
Ker če bi stradala bi po 2 dneh skupi padla.To se mi je že naredl in je blo rompompom pol Very Happy
Ja zanima me kok ste kej shujšale v 2tednih pa kaj ste ponavad jedle k ste se pregršile.Pa kr usee povejte kar ste delale...da dobim mal več informacij Very Happy

4Novaaa tukeej! Empty Re: Novaaa tukeej! Čet Sep 10, 2009 8:27 am

*bad girl*

*bad girl*

jst sm u 1 tednu res stradanja čist nč jedla shujšala 2.5kg...ful mau drgačSad...sm nism pa tut čist nč telovadla...cele dneve sm bla doma za računalnikom...če bi kj telovadla bi vrjetn mau več shujšala...

jst kadar se pregrešim žrem same sladke stvari:čokolado,piškote,peciva....sm ponavadi pol zbruham...če pa nemorm,pol pa nč...pol se pa še bl strogu držim...

Jej kako sadje,zelenjavo pa velik telovat...pa bo šlu 100% dol...
Aja,kuk si ti že stara pa kuk si vlka pa kuk kg maš?

jst sm 162cm pa mam nevem okul 53-54kg,k sm se vrjetn zdj ta tedn zredila....

5Novaaa tukeej! Empty Re: Novaaa tukeej! Čet Sep 10, 2009 8:34 am

Bejb



aha hvalaa.
oh ti si suha bejba.
Jest sm stara 15 pa sm velka 160cm pa mam 54kg :S Kr nekej.Debelaa sm!!! :S:S
Ma jest ful težko se spravm laufat.sj trebušnaki pa to ni problema sam laufat je jeba pr men.

6Novaaa tukeej! Empty Re: Novaaa tukeej! Čet Sep 10, 2009 10:39 am

*bad girl*

*bad girl*

pr men je pa telOvadba na sploh problem...no,zdj sm se spraula kolesart,sm glih domu pršla...zdj morm res zagrabt pa začet telovadt,k morm v 2 tednih na 45kg prit...NUJNU!!!!

7Novaaa tukeej! Empty Re: Novaaa tukeej! Čet Sep 10, 2009 10:40 am

Bejb



aha...jest si pa nism zastaula cilja v kokem cajtu nej pridem na 50kg.Pač želim v enem mescu nost številko hlač 34 Very Happy Če mi rata sm Bog!! Very Happy Very Happy

8Novaaa tukeej! Empty Re: Novaaa tukeej! Čet Sep 10, 2009 10:42 am

*bad girl*

*bad girl*

jst morm pa zatu u 2 tednih na 45kg pridt,k pol moj mož pride in nebom mogla več hujšat....Sad
zatu hočm zdj ful zagrabt,d bom suha ku bo pršu...

9Novaaa tukeej! Empty Re: Novaaa tukeej! Čet Sep 10, 2009 10:58 am

Bejb



Ajaa.Ma sj ti si že ful lepo suhaa bejba!! flower
Jst moram shujšat ker sm res debela!!

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu