slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

fetiš ali le navada...

4 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1fetiš ali le navada... Empty fetiš ali le navada... Čet Sep 10, 2009 1:01 pm

Christine

Christine

Mene pa zanima, če še kera uživa v tem da komu nepoznanemu razlaga (npr. teti, kolegici ki se ji sanja ne da skoraj nič ne ješ, sosedam..) KAJ je vse jedla in kok poješ veliko, pa si zmišljuješ razne jedi...
al pa če te kakšn zaskrbljen vpraša, če sploh kej ješ, pa se mu začneš lagat na velko kaj si dons že vse pojedu pa spil... al pa da maš navado skos jamrat kao kok si lačen zato da druge kao malo pretentaš...
a je še kakšna taka al sem samo js taka čudakinja? Very Happy Laughing

pa še neki opažam pri sebi... ful rada kuham in sem dobre volje na koncu ko vidim kako drugi jejo, sama se pa nič ne pritaknem in si mislim, naj kar jejo se bojo itak zredili oni, ne js... in mi je to v veliko motivacijo...

2fetiš ali le navada... Empty Re: fetiš ali le navada... Pet Sep 11, 2009 8:04 am

Bejb



ej dans sm 3 debele ženske vidla..časnaa vse so mele prek 100kg in sm si rekla taka pa nočem bit za noben dnar!!!

Drgač pa jest ful rada govorim kok ma kšna stvar kalorij pa kok kej ni zdravo jest.Pa ful rada ljudi opazujem kk jejo sama pa ne jem.Pa si mislm ti se boš zredu jest bom pa hlače št. 34 nosila.Buahahahaha sm nesramna Very Happy:D:D

3fetiš ali le navada... Empty Re: fetiš ali le navada... Sob Okt 17, 2009 3:17 pm

*KristinA*



Jaz tud zlo rada govorim kok ena hrana redi ali pa opazujem ljudi kako žrejo, sama pa ne...

Pa ko vidm kšnega debeuga takoj pomislim: ubogi ubogi bajsek zavaljen Twisted Evil Laughing

4fetiš ali le navada... Empty Re: fetiš ali le navada... Pon Okt 19, 2009 12:30 am

Ninchy



Kadar grem po cesti ali po trgovinah vedno gledam, kako so ljudje, predvsem ženske oblečene. Če imajo oprijete hlače in so predebele v njih, se mi včasih res obrača v želodcu. In si mislim;: a se ne vidijo v ogledalu, da to izgleda res nagnusno! In ponavadi je še več takih skupaj...

In ja, če drugi jedo, jaz pa ne, sem res dobre volje. Pa ne zato, da se bodo drugi (družina) zredili (ker tega nočem), ampak, ker mi uspe obdržati močno voljo.

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu