slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

nasvetiii...

5 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1nasvetiii... Empty nasvetiii... Čet Nov 26, 2009 8:11 am

piikaa

piikaa

evo,tukaj bi lahko usaka pisala kaksne nasvete,ki misli da pomagajo...
semizdi da te teme se ni..nisem pa prepricana tako daa..

neki mojih:
1.zberes si eno hrano za cel dan..naprimer jabolko.razrezes ga na 8 delov,2 pojes za zajtrk,2 za kosilo,2 za vecerjo,pa se 2 ti ostaneta za malico.
tvoje telo tako misli da je dobilo hrano 4x na dan..ubistvu si pa pojedel samo eno jabolko Very Happy
2.NE POGOLTNI!ugriznes,zvecis nekaj casa in nato plunes ven..to meni fuul pomaga Smile
3.kadar ti kruli v trebuhu,se z vso silo udari po njem.nehal ti bo krult,pa se trebuh te bo prevec bolel da bi jedla..
4.razmisli o tem kako bo hrana zgledala v tvojem trebuhu...fuuj silent
5.ko kuhas imej obvezno v ustih cigumi..da nebos mogla zraven skos probavat in jest stvari ki jih kuhas.
6.zapisuj si vse kaj pojes in popijes..da vidis potem kaj ti nebi bilo treba,cesa manj...

+seveda cigareti,kava,zeleni caj in veliiko vode..

..upam da bo keri kej pomagall Very Happy

2nasvetiii... Empty Re: nasvetiii... Čet Nov 26, 2009 11:52 pm

Ninchy



Piikaa,

super tema!

Tisti nasvet, da prežvečiš in nato pljuneš ven je EDINI, ki meni res pomaga. Problme je pa v tem, da sem ravno včeraj opazila, da so se mi zobje (zame precej opazno) obarvali. Predvidevam da zato, ker hrano več časa "valjaš" po ustih. Ker sicer nisem ničesar spreminjala: kadim skorajda ne, kave pijem isto kot prej, pravega čaja pa sploh ne. Ne vem no.

Tisti z žvečilnim pri kuhanju je tudi obvezen.

Moj nasvet je morda še ta, da kadar imaš čas in ne veš kaj bi, se greš sprehodit po kakšnem šoping centru, seveda samo trgovine z oblekami. Prvo se od tega ful utrudiš, porabiš veliko kalorij, čas ti hitro mine in ne misliš na hrano, sploh pa nimaš časa jest.

Če se še kaj spomnim pa sporočim Smile

3nasvetiii... Empty Re: nasvetiii... Pet Nov 27, 2009 7:12 am

piikaa

piikaa

oo ja sopping centri <3 obozujem to pa dejansko je res kar si rekla Very Happy
se eden moj: v soli niic nejej...to tudi meni pomaga ker nejem do 3 ali 4 nic Smile

4nasvetiii... Empty Re: nasvetiii... Sob Nov 28, 2009 3:33 pm

*KristinA*



Meni pomaga, če grem med ljudi, ko sem lačna. Pred drugimi me je sram oz. strah jest xD. Ponavad se nažrem, ko sem sama.

5nasvetiii... Empty Re: nasvetiii... Tor Dec 01, 2009 12:32 pm

broken

broken

Pri meni je pa problem, da se mi pol začne vrtet in sm ful krhka in mi sploh di ničesar ni. Kaj pa tkrt??? /:

6nasvetiii... Empty Re: nasvetiii... Čet Dec 03, 2009 12:40 pm

piikaa

piikaa

tudi meni ucasih..nevem spij veliko vode..pojej kaj maaalega..

7nasvetiii... Empty Re: nasvetiii... Sre Dec 09, 2009 8:03 am

Christine

Christine

Men je zadnje čase blo vseeno kako zgledam... In sem kar jedla, sicer bolj malo ampak zdej morm pa spet začet.
Teli nasveti so ful dobri!!! Sploh ta fora s čigumijem Laughing pa tista žveči-pljuni... Zakon ste bejbe Twisted Evil

8nasvetiii... Empty Re: nasvetiii... Sre Dec 09, 2009 1:05 pm

piikaa

piikaa

hehe..ja una zveci-pljuni zeloo pomaga Very Happy

9nasvetiii... Empty Re: nasvetiii... Pon Dec 14, 2009 7:56 am

piikaa

piikaa

meni cimetovi cigumiji zavirajo apetit Very Happy

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu