slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

JA ali NE?!

4 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1JA ali NE?! Empty JA ali NE?! Tor Jan 19, 2010 8:48 am

Anči

Anči

ok.. čudn naslov.. ampak stvar je v tem da bi jaz bila rada normalna, rada bi jedla, bila srečna (ker zdej me tud tej mini padci teže ne razveselijo za dolgo in sem spet tko depresivna), bla sposobna kakšne zmerne fizične aktvinosti.. po drugi strani pa bi rada bila FUL suha! Moj načrt trenutno je da shujšam na 48 kg (samo imam občutek da bom prestavila na 45kg) in potem začnem jest.. zdi se mi da potem nebom več mogla jest, ker že zdaj se zbudim, rečem pojedla bom zajtrk, potem ga pa ne ker se spomnim na vse tiste lepotice ki jim (vam) ratuje, in jz nebom nikol taka pig . PA še vsi mi govorijo da sem suha, nej začnem jest, bila sem pr šolski psihologinji, učiteljice se o tem pogovarjajo z mojimi prijateljicami ( affraid ) moja mama je na robu živčnega in tega da me pošle na kliniko rabbit u glavnem big shit... pale nevem kaj naj naredim?!?!? plz help me... jokam ko berem zgodbe tistih ki so preživele ano, in jih občudujem.. ma še kera te probleme? Za kaj nej se odločim?

2JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Sre Jan 20, 2010 9:25 am

Aggy

Aggy

hej.

ja js mam zlo podobne probleme No uglavnm zdej sm ful zbolela in so mi v bolnici rekl, da če sama ne začnem jest da me bodo dal na infuzijo, kar pa ni OK!! Shocked pa tud v šoli so sošolke hodile do psihologinje in ceu kaos je ratu in mami je zvedla za bruhanje/stradanje tko da big shit.. Crying or Very sad praktično od začetka šole pa do zdej sploh nism nč shujšala in nimam motivacije tko da gre use bol navzdol No ampaak js sm nekak začela jest zajtrk (ker drugač sm skup padala, tud v šoli) ostalo pa tko no..učasih mam pa res take popadke da bi pojedla celo trgovino Mad tko da mislm da prbližn vem kako ti je..probi magar jest zajtr, saj neko sadje..čez dan pa pol ne jej ane, sam velik vode to pomaga (:

3JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Sre Jan 20, 2010 9:59 am

Anči

Anči

pr men so šle sošolke isto do psihologinje :O ... učas se potrudm zajtrk..usaj jabček al pa kej.. tok da zgleda da jem.. ampak mene je tud strah da bom skp padla.. npr. dns sm bla pred tablo in mi je kr flomaster iz rok padu, tok se mi je zvrtel... men pa gre dol, in dns sm spet bla lažja za kg, ampak newm če se bom lahko ustavla to pa SI želim, sicer še ne zdaj ampak enkrat pa ja What a Face no sej dns sm pojedla.. 1 najmanjši jabček k sm ga najdla na šoli (50 kcal) pa 2 grizka ene štručke (hmm.. 20kcal(?), zdej bom pa spila eno juho, govejo al kokšjo al neki tacga.. Laughing (30?) aja pa spit morm kalcijevo tableto, ker mam drgač krče v nogah... :S (7kcal) med vikendi pa itak morm jest kosilo ker so vsi doma.. sam mam srečo da smem jz skuhat, tko da zbiram same take recepte k majo mal kcal... tko da ponavad pridem na 500-700 kcal... ni lih mal, ampak zrediš se pa od tega tud ne, to je pa tud pomembn... pa itk nemorm zdržat več kot 5 dni z 150-200 kcal ker sem pol čist mrtva (kt da sploh nebi bla v svojmu telesu).. clown

PS: mal OT a ti še maš menstro? Jz je že... 5 mescev nimam več.. bounce (januar je 6)

4JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Sre Jan 20, 2010 2:20 pm

Aggy

Aggy

pr men tko več al mn zdej usi vejo..psihologinja,sošolke, zdravniki (!!! Evil or Very Mad ) in doma, tko da me majo konstantno na očeh tko da ja, samo sranje...zdele sm se nekak tko skulirala, da k sm bolana (že več k 1 tedn nism u šoli) pač morm jest, ker nočm na infuzijo...definitivno ne..tko da, k se pozdravm bom pa spet bl stroga do sebe (: hvala bogu se usaj redim ne, tko da saj neki ane /:

glede menstre...mam jo še ampak ful čudn! Skos mi neki zamuja, pa ful mn jo je odkr bruham/stradam.

kok si pa stara drugač? (:

5JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Čet Jan 21, 2010 3:43 am

Anči

Anči

13.. Razz Jz bi na tvojem mestu začela jest.. ker itk mislm da si že čist suhcana, če se držiš 1200kcal se neboš zredila... ampak sej vem kako je.. Evil or Very Mad enkrat z ano,mio... se ne znebiš več tega... jz sm učeri pojedla dva keksa, in mi je blo tko slabo, da sm bruhala... ju3 morm na pregled krvi.. pomagi! Kaj nej nrdim? sej sm 100% da mam slabo kri ampak... Sad men je tud prvo zamujala pol pa čist zginla..dns sm spet bruhala, čeprov sm se odločila da bom vsaj neki pojedla.. nemorm ker pol se spomnm kakšna bom... Mad drek.. drek..drek... res se sprašujm če je vredno.. itak nosm najmanjšo cifro k jo dobiš pr ns, kolki se mi pa tko vidjo, da je tud prov lepo.. čist preveč zame.. Neutral Kdaj si ti začela s tem?

6JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Čet Jan 21, 2010 8:52 am

Aggy

Aggy

js sm 16 (: ne nism suhcana verjem. čim pridejo dohtarji pa šola pa starši zravn tebe je sranje, tko da...mislm pr men so nardil res tako paniko zrd tega ker sm od julija pač shujšala? js mam kri kr uredu, sam neki mi ledvica slabo delajo, prebava je tud že bol v kurcu. Začela sm ubistvu 7/9..tkrt je blo res NORO, ful sm bla suha, sam tkrt nism bruhala..mela sm samo 4× tednsko treninge pa u celem dnevu sm pojedla mogoče koščk čokolade al pa mandarino? pol sm pa fanta našla je šlo pa use bl navzdol...in trenirat sm nehala,tok sm se zredila, ojoj Mad trenutno js sploh bruhat nemorm, ker mam tako grlo da katastrofa! Punca če nosš 32? WOAH, kaj bi še rada >.<

kok si pa visoka, pa kok tehtaš? ((:

7JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Pet Jan 22, 2010 5:46 am

Anči

Anči

34... Rolling Eyes (kje si pa ti še vidla 32 :O jz sm jo parkrat, ampak ni pa stalnica.. pa tud ''zero'' je u bistvu ameriška xs, 34, duble zero je pa 32 torej xxs) jz mam trenutno 169cm pa 52kg... Neutral Ti?? sm 1000% da si bl suhcana kt jz.. bounce ja sej pol k bom mela 32 bo cool What a Face

8JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Pet Jan 22, 2010 1:52 pm

Aggy

Aggy

32 majo v kšnem H&M,Bershka,Emporium (Top Shop) je pa res da ni tok pogosta kokr recmo 36? ojoj, trenutno sm js 181cm pa 66,5 kg..tko da bl sranje ane Mad

9JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Pon Jan 25, 2010 5:43 am

Anči

Anči

SUHA SI! Exclamation Exclamation sunny

10JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Pon Jan 25, 2010 5:49 am

Anči

Anči

Aja pa... Kako to da ni nobenga gor? Mal zapuščena stran :S ?

11JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Pon Jan 25, 2010 8:13 am

Aggy

Aggy

woho, dons sm se tehtala 65,3 Embarassed Very Happy še 5 kg, ampak mislm da bom spustila mejo na 58kg, nevem bom še vidla (:

jaa...sploh ni več nobenga gor "/

12JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Tor Jan 26, 2010 7:05 am

Anči

Anči

bravoooo.. cat cheers Jz mam pa dns kr 4 dag več (52.4kg (ampak to zdej popldne)) ampak ok.. recimo.. dns sm pojedla 1 tisto šolsko skodelco kosmičov z mlekom, mislm da bo to use.. al bom pa zvečer še jabolko..sam upam da ne No trenutno pa pijem kamilčni čaj, ker sm ful zaprta.. silent Aja pa dns nej bi bli izvidi pale pale pale bad.. upam da je use ok, ker drgač me bodo futral...

PS:veš kok ma taka skodelca kosmičev kcal?? ene 250? rabbit večinoma so bli ČOKOLADNI!! Sam mi je una glupa učitlca to natresla in pol še gledala kako jem Suspect

13JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Tor Jan 26, 2010 9:37 am

Anči

Anči

heheh... izvidi so dobri.. Very Happy Je zdravnica rekla da neve kaj delam Laughing to je zato ker usak vikend normalno jem (pa še zato zgubim več kg ;)Ker telo ne strada skos in pol ni prisiljeno tok zmanjšat porabe kcal)) Aja pa rekla je da če nedobim menstre nazaj postala ''kosmata'' (:S:S:S) in u bistvu kao nebom več ''punca'' Rolling Eyes yeah..Fuck my finger Twisted Evil FUL sm lačna zdele.. think thin!! Drž pesti da mi raaataaa Neutral

14JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Tor Jan 26, 2010 12:29 pm

Aggy

Aggy

no supr, lej sej če se popudan tehtaš logično da več pokaže, js se zmer tehtam zjutri..tkrt mi najmn pokaže (: js sm tud šla dons kri dat, tko da me prov zanima kako bojo rezultati Very Happy se pa že ful bolš počutm, ampak me majo na očeh zlo, tko da jem normalno -.- ampak kile so šle dol vseen Very Happy zdej k bom nazaj u formi...lepo še telovadt začnem, tistih 5kg al pa 7, bom pa tud dol uzela Very Happy kr kosmata? o.o

glede kosmičou..hja..pomoje tm neki. sam odvisn keri kosimiči pa kok mleka (:

15JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Tor Jan 26, 2010 1:38 pm

Anči

Anči

Mogoče pol sploh nerabš stradat... Wink Very Happy ! Kaj pomen normalno??

16JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Tor Jan 26, 2010 2:11 pm

Aggy

Aggy

normalno sm misla v pogledu zdraunikou pa staršev (: pač ponavad nism nč jedla zdej pa pojem kšne 800 kcal, tko da neki je...učasih 1000kcal..ker če nebi usaj zdej jedla..pol lah rečm HELLO BOLNICA

(:

17JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Sre Jan 27, 2010 1:16 pm

piikaa

piikaa

cau punce!
mene zdej ze kr nekaj casa ni blo gor...ampak sem se odlocla da bom zdej spet redno gor Very Happy vama dvema gre drugace zeeelo dobr Very Happy priiidne cheers

18JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Čet Jan 28, 2010 5:50 am

Anči

Anči

njej ja.. men pa niti ne, čeprov napredujem.. dns pršla iz šole, sm mela 51,7 kg Laughing sicr nism nč jedla, zdele sm pa dubila en bulemičen napad tko da bom sprazlna hladilnik...ja jbg.. se zgodi, ane.. jz se zradi bruhanja ne sekriam, čeprov bi blo bolš da nebi.. Razz u glavnem sm že bliži cilju.. Laughing alien

19JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Sre Feb 03, 2010 4:11 am

Anči

Anči

Jz sm use mtki povedala, in rekla da bi rada nehala... Wink Tko da dns sm doma in sm pojedla že 100 kcal.. Ni pa rečen da ko se ''pozdravm'' Nebom spet začela.. sam zdej morm jest ene 3 leta ker hočm: Zrast še ene 4 cm pa dobit menstruacijo nazaj... in če zdej zavozm, si lahko life zjebm...pol k dobim pa menstro nazaj se pa lahko vrnem nazaj na stare, ''dobre'' navade. Rolling Eyes bom še vidla... Wink No uživite... Pa velik sreče alien I love you Sam če pomislmo je tole res eno trpljenje... sam o hrani razmišlaš, energije nnimaš na konc nobene več pol te pa še v bolnco vrejo pa zredijo...no tnx.. raj zdej neham elephant

bybyb-.- (Aggy se kej po msnju slišva rabbit

20JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Pon Feb 22, 2010 11:49 am

samanthek

samanthek

Anči je napisal/a:Mogoče pol sploh nerabš stradat... Wink Very Happy ! Kaj pomen normalno??
hei am nuuujno bi rabla pomoč k se mi zdi da se bom razpočla če ne začnem hujšat ka mi lahka proosim pomagate I love you

21JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Tor Feb 23, 2010 5:48 am

Anči

Anči

Men gre zdej kr dobr.. na dan pojem od 1200-1400 kcal.. sicer me je grozno strah da se zredim , prov upam da nebom šla bruhat, pa ševedno želim 45 kg... sam, u bistvu me pa ne zebe več, zaenkrat se nisem zredila (razen en dan je šlo gor za kilo pa pol čez neki časa spet padl (sm se skor ubila... ampaak je že pozabln..skor..)) sicer večino teh kalorij sestavlja sadje, ostalo zelenjava, pol pa kšn riž... al pa hrskce.. No jz upam na bolš (čeprov začnem histerično jokat da jz nočm več jest). Poskuste rendeer Aja pa nism več rumena (no prsti so še) jocolor jocolor

PS: A vi ste drgač kej rumene?? Pa podočnjaki? Jz zdej full bolš spim.. flower
PPS: Sm pa zihr da bom čez pol leta spet na dieti, sam zdej morm ZRAST pa mestro dubiiit... Basketball

22JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Sre Feb 24, 2010 9:13 am

Aggy

Aggy

hej (:
uglaunm js tud zdej jem nekje 1200-1500 kcal dnevno in me kr pobira od sramu. sploh se nemorm nazaj prpravt da nebi jedla, fuck. sploh nevem kaj naj nardim. help?anyone? ))):

23JA ali NE?! Empty Re: JA ali NE?! Sre Feb 24, 2010 11:32 am

samanthek

samanthek

js sm še na slabšem pojem več k sem prej....pa še bruhat ne morem nwm kak naj...ma kira kako idejo Sad ???

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu