slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Bi katera hujšala z mano?

+2
mala
lutkica
6 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Bi katera hujšala z mano? Empty Bi katera hujšala z mano? Čet Apr 01, 2010 5:25 am

lutkica



hey,sem nova tuki. stara sm 22 z motnjami hranjenja pa se mučim že 10 let.

pred nekaj meseci sem se zaradi antidepresivov in antiopsihotikov full zredila in zdaj že nekaj časa hujšam. še vedno mi pa ostaja 5-10 kil za zgubit.

Če je katera iz Mb ali Ljubljane bi se lahko kdaj tudi osebno srečale Very Happy jaz živim v okolici MB, študiram pa v LJ čeprav letos nisem dost u LJ ker mi status miruje zaradi zdravljenja.

sem se odločila, da bom zdaj uvedla 3-7 dnevni post ker se mi kile več nikam ne premaknejo Evil or Very Mad

2Bi katera hujšala z mano? Empty Re: Bi katera hujšala z mano? Čet Apr 01, 2010 1:48 pm

mala

mala

lutkica je napisal/a:hey,sem nova tuki. stara sm 22 z motnjami hranjenja pa se mučim že 10 let.

pred nekaj meseci sem se zaradi antidepresivov in antiopsihotikov full zredila in zdaj že nekaj časa hujšam. še vedno mi pa ostaja 5-10 kil za zgubit.

Če je katera iz Mb ali Ljubljane bi se lahko kdaj tudi osebno srečale Very Happy jaz živim v okolici MB, študiram pa v LJ čeprav letos nisem dost u LJ ker mi status miruje zaradi zdravljenja.

sem se odločila, da bom zdaj uvedla 3-7 dnevni post ker se mi kile več nikam ne premaknejo Evil or Very Mad

Hei hei js sm za Smile
Drugače sm iz celja kar je ti tko na poti iz mb w lj tko da pomoje ni pene, maš msn?

3Bi katera hujšala z mano? Empty Re: Bi katera hujšala z mano? Pet Apr 02, 2010 11:43 am

pikoo



o beeeeeeeeeeeeed,

js sm fuuuuuuuuuuul povečan apetit dubla zarad anti depresivov. najprej sm ga zgubla, zdele k bi mogla met menstro sm ga dubla pa nimam menstre. mi zamuja že 9 dni.

WTF zakaj se mi to dogaja?

možn da morm bit mau več uzun al pa kej. uglavnm jutr jovo na novo začnem

4Bi katera hujšala z mano? Empty Re: Bi katera hujšala z mano? Pet Apr 02, 2010 12:25 pm

lutkica



mene antidepresivi niti ne motijo. jaz se redim od antipsihotikov ki te zredijo tudi če ne ješ več kot prej Sad
Sad

ja pred menstro se apetit full poveča. men se je tut pa menstre tut takrat pol sploh mela nisem. mislim da hormoni vejo da bi jo mogla met zato se počutiš kot da jo maš a je nimaš zaradi prestrogih diet, stradanja ... to se men kr naprej dogaja.
no dans pojedla eno jabolko (nisem zdržala čist brez hrane, sm že bla čist omotična Neutral

5Bi katera hujšala z mano? Empty Re: Bi katera hujšala z mano? Pon Apr 05, 2010 11:36 am

pikoo



lutkica je napisal/a:mene antidepresivi niti ne motijo. jaz se redim od antipsihotikov ki te zredijo tudi če ne ješ več kot prej Sad
Sad

ja pred menstro se apetit full poveča. men se je tut pa menstre tut takrat pol sploh mela nisem. mislim da hormoni vejo da bi jo mogla met zato se počutiš kot da jo maš a je nimaš zaradi prestrogih diet, stradanja ... to se men kr naprej dogaja.
no dans pojedla eno jabolko (nisem zdržala čist brez hrane, sm že bla čist omotična Neutral

ej zdele sm mela povišan apetit zarad antidepresivov in sm jedla ceu tedn tko k 1 let nazaj. jedla sm in čokolino, same čokolade ŽRLA sm k nevem kaj pa nism dubla menstre.. :/

no sj mi je ušeč da je nimam. ZARAD ANTIPSIHOTIKOV se zrediš? faak, dobr da sm jih zavrnla.

aja pa antidepresive sm nehala žret. spraulam jih tko da k jih bom mela ene 30 se jih bom kr naenkrat nažrla vseh xD

aja zdej jutr k je šola pa to grem na strogo dieto, predn grem na KOMZ.. (psihiatrična) .. :/ tm pa nam mogla hujšat..

vsaj na 45 morm pridt predn grem tja.

kok mi v 1 tednu rata shujšat če mam tak jedilnik:
3x jabolko na dan (zjutri+ 2 popoldan)
4 limone (limonada... če 4 limone na dan poješ zgubiš na dan 1000 kcal)
3 vaflje (30 kcal je edn)
in 4 skodelice tetane dietnega čaja k je prou za hujšanje..
pa še 1x vrečka APETIT stop (31kcal vrečka)

6Bi katera hujšala z mano? Empty Re: Bi katera hujšala z mano? Pon Apr 05, 2010 3:25 pm

Judy

Judy

ohhhh dej, jaz obožujem tvoj jedilnik Neutral

mene je dobu tisti.. ful bulemični napad, prav med prazniki.. in sem se seveda mogla nažirat VSEGA.


....sam zbruhat ni šlo.

7Bi katera hujšala z mano? Empty Re: Bi katera hujšala z mano? Tor Apr 06, 2010 11:26 am

piikaa

piikaa

prazniki Crying or Very sad fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuck silent

8Bi katera hujšala z mano? Empty Re: Bi katera hujšala z mano? Sre Apr 07, 2010 4:43 pm

miana



lutkica je napisal/a:hey,sem nova tuki. stara sm 22 z motnjami hranjenja pa se mučim že 10 let.

pred nekaj meseci sem se zaradi antidepresivov in antiopsihotikov full zredila in zdaj že nekaj časa hujšam. še vedno mi pa ostaja 5-10 kil za zgubit.

Če je katera iz Mb ali Ljubljane bi se lahko kdaj tudi osebno srečale Very Happy jaz živim v okolici MB, študiram pa v LJ čeprav letos nisem dost u LJ ker mi status miruje zaradi zdravljenja.

sem se odločila, da bom zdaj uvedla 3-7 dnevni post ker se mi kile več nikam ne premaknejo Evil or Very Mad


hei, jst sm za... jst tud drgač študiram v lj, bi lahk kdej šle laufat skupi Smile

9Bi katera hujšala z mano? Empty Re: Bi katera hujšala z mano? Pet Apr 30, 2010 2:07 am

lutkica



miana je napisal/a:
lutkica je napisal/a:hey,sem nova tuki. stara sm 22 z motnjami hranjenja pa se mučim že 10 let.

pred nekaj meseci sem se zaradi antidepresivov in antiopsihotikov full zredila in zdaj že nekaj časa hujšam. še vedno mi pa ostaja 5-10 kil za zgubit.

Če je katera iz Mb ali Ljubljane bi se lahko kdaj tudi osebno srečale Very Happy jaz živim v okolici MB, študiram pa v LJ čeprav letos nisem dost u LJ ker mi status miruje zaradi zdravljenja.

sem se odločila, da bom zdaj uvedla 3-7 dnevni post ker se mi kile več nikam ne premaknejo Evil or Very Mad


hei, jst sm za... jst tud drgač študiram v lj, bi lahk kdej šle laufat skupi Smile

hey, oprosti ker nisem prej odpisala... v bolnici sem bla Crying or Very sad
poln kufer mam teh neumnih zdravnikov. da me še enkrat spravijo v bolnico pa ponorim. potem pa tisto kontroliranje pri obrokih. vsak dan sem vsega skup 3 ure sedela za mizo pa jedla... Evil or Very Mad
zdaj pa spet hujšat. so me zredli nazaj na 55 Crying or Very sad
rabim podporo, čisto sem obupana Mad

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu