slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

HEEEEEEEEEEEEELP

+2
miana
Sanchiika
6 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1HEEEEEEEEEEEEELP Empty HEEEEEEEEEEEEELP Ned Jun 13, 2010 1:37 pm

Sanchiika

Sanchiika

Jst bi bila rada kot Anahi.

Samo en dan sem zdržala z stradanjem drugi dan sm pojedla vs ekar sem vidla.

RES POTREBUJEM POMOČ .. ker ugotavljam da do ane ni lahko prit :S

KAKO V ENEM MESECU PRIDT DO POSTAVE KOT JO MA ANNY ?
KATERE VAJE IZVAJAT [ TELOVADBA ?
KAJ JEST ?
KAKO DO DOLGIH LAS V MESECU

prosim odgovore

HOČEM MET ANO KER JE ONA POPOLNOST

2HEEEEEEEEEEEEELP Empty Re: HEEEEEEEEEEEEELP Ned Jun 27, 2010 8:25 am

miana



Sanchiika je napisal/a:
Jst bi bila rada kot Anahi.

Samo en dan sem zdržala z stradanjem drugi dan sm pojedla vs ekar sem vidla.

RES POTREBUJEM POMOČ .. ker ugotavljam da do ane ni lahko prit :S

KAKO V ENEM MESECU PRIDT DO POSTAVE KOT JO MA ANNY ?
KATERE VAJE IZVAJAT [ TELOVADBA ?
KAJ JEST ?
KAKO DO DOLGIH LAS V MESECU

prosim odgovore

HOČEM MET ANO KER JE ONA POPOLNOST




hei,

jaoo, pa ne morš kr z danes na jutri nehat jest! usaj zdaj še ne..
začni prvo malo manj jest. recimo nehaj jest po 6 uri, pa nardi si jedilnik kaj boš gdaj pojedla. moj prvi jedilnik je bil neki takšnega:
zajtrk: kosmiči(4 žlice) + nizko kalorični jogurt (3 žlice)
kosilo: sadje (največkrat je blo kšno jabolko)
večerja: kozarc mleka, al pa kakšno sadje
Pa ne pozabi pit vode!

Men je ful pomagalo, da sm mela dober zajtrk, k če me je zvečer kaj matral, sm vedla, da sam še do zjutri morm zdržat..
aja, pa ob večerih sm šla ponavad tečt Smile

Glede stradanja, je pa tko. jst ti priporočam da usak dan usaj neki poješ. k drgač boš mela ful napade naslednji dan in boš pojedla use, tk kt si napisala.
Najprej se probi tega en čas držat, pa pol probi kakšen dan, al pa 2, bit sam na vodi.

Aja, pa lasje ti ne morjo tk ful zrast u enmu mescu. js ti lahk priporočam samo lasne vložke xD

3HEEEEEEEEEEEEELP Empty Re: HEEEEEEEEEEEEELP Sob Jul 24, 2010 2:39 pm

Hruus



Ženska, tole je bolno.
Želiš si imeti anoreksijo.? Želiš si umre.? Želiš imet težave s slabokrvnostjo, do konca lajfa.? Želiš, da ko boš mela 30 let pa hotla otroka, da ga neboš mogla met, zaradi premal teže.?

Leej ti si želiš imet anoreksijo,do anoreksije pa nemorš ti pridn z hujšanjem samo.
Anoreksija je tut psihična bolezen. To ni kr tko da boš ti rekla. :" Evo zdej sm pa debela ku prasica, en mesc nč ne jem.. to stari pol bom pa anoreksična. zdej sm pa cel car."

Sam čakaš lahk, da te familija, k te ma RADA in te NOČE ZGUBIT, pošle na klinični center potem pa še psihijatru. Vrjem nebo ti luštn. Wink

Raj probej normal shujšat pa shujšej do ravnega trebuščka in ne do kosti.!

In ne nism še ena glupa najstnica k ti teži. Moja najbolša prijatlca je mela bolimijo. Nemorš si prestavlat kakšne frke je mela.!
Sej vem da me boste zbombandirale z takšnimi in drugačnimi opazkami.. sam zapomnte si.. Tole ne pišm da bi bla vaša sovražnca, tole pišm ker mi ni useen za dekleta s takšnim mišljenjem.!

upam da sm vsaj eni odprla oči.

Pa veselo, ZDRAVO hujšanje želim . Rolling Eyes

4HEEEEEEEEEEEEELP Empty Re: HEEEEEEEEEEEEELP Sob Jul 24, 2010 2:46 pm

betterthanthis

betterthanthis

Hruus je napisal/a:Ženska, tole je bolno.
Želiš si imeti anoreksijo.? Želiš si umre.? Želiš imet težave s slabokrvnostjo, do konca lajfa.? Želiš, da ko boš mela 30 let pa hotla otroka, da ga neboš mogla met, zaradi premal teže.?

Leej ti si želiš imet anoreksijo,do anoreksije pa nemorš ti pridn z hujšanjem samo.
Anoreksija je tut psihična bolezen. To ni kr tko da boš ti rekla. :" Evo zdej sm pa debela ku prasica, en mesc nč ne jem.. to stari pol bom pa anoreksična. zdej sm pa cel car."

Sam čakaš lahk, da te familija, k te ma RADA in te NOČE ZGUBIT, pošle na klinični center potem pa še psihijatru. Vrjem nebo ti luštn. Wink

Raj probej normal shujšat pa shujšej do ravnega trebuščka in ne do kosti.!

In ne nism še ena glupa najstnica k ti teži. Moja najbolša prijatlca je mela bolimijo. Nemorš si prestavlat kakšne frke je mela.!
Sej vem da me boste zbombandirale z takšnimi in drugačnimi opazkami.. sam zapomnte si.. Tole ne pišm da bi bla vaša sovražnca, tole pišm ker mi ni useen za dekleta s takšnim mišljenjem.!

upam da sm vsaj eni odprla oči.

Pa veselo, ZDRAVO hujšanje želim . Rolling Eyes

se podpisujem! flower

5HEEEEEEEEEEEEELP Empty Re: HEEEEEEEEEEEEELP Sob Jul 24, 2010 2:53 pm

dreiia

dreiia

praviš da hočš met že po enmo mesco bol douge lase?? lubica draga, po takmo hujšanjo k ti ga je ona napisala ti bojo lasje izpadal ne pa rastli... če to hočš, ti kr Wink bol dauč ko pa pod zemlo itq neuš prišla Wink

6HEEEEEEEEEEEEELP Empty Re: HEEEEEEEEEEEEELP Sob Jul 24, 2010 3:31 pm

lala1333



Sanchiika je napisal/a:
Jst bi bila rada kot Anahi.

Samo en dan sem zdržala z stradanjem drugi dan sm pojedla vs ekar sem vidla.

RES POTREBUJEM POMOČ .. ker ugotavljam da do ane ni lahko prit :S

KAKO V ENEM MESECU PRIDT DO POSTAVE KOT JO MA ANNY ?
KATERE VAJE IZVAJAT [ TELOVADBA ?
KAJ JEST ?
KAKO DO DOLGIH LAS V MESECU

prosim odgovore

HOČEM MET ANO KER JE ONA POPOLNOST



hm če hočeš bit kot anahi boš mogla PREMAGAT anoreksijo..ne pa si je želet

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu