slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

nooowa

2 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1nooowa Empty nooowa Sob Jul 24, 2010 4:34 am

Julie

Julie

oj..sm nova tukej in k sm mau prej brala vaše poste mi je kr postal slabo.ve ste tok suhe(slikce) pa tok mau kil mate (52,42...) js sm pa takaa bajsa.kaj bi dala da bi mela tok mau kil kokr ve Sad
pa sm že probala bruhat in..sm se ustrašla.ne morm.rečem da bom shujšala pa zvečer že jem piškote Embarassed Embarassed
no in k sm brala kok ste ve suhe ste mi resno dale motivacijo Very Happy in bom tud js se potruddla in shujšala !! no usaj upam d mi bo uspel

2nooowa Empty Re: nooowa Sob Jul 24, 2010 5:22 am

Nejc



Julie je napisal/a:oj..sm nova tukej in k sm mau prej brala vaše poste mi je kr postal slabo.ve ste tok suhe(slikce) pa tok mau kil mate (52,42...) js sm pa takaa bajsa.kaj bi dala da bi mela tok mau kil kokr ve Sad
pa sm že probala bruhat in..sm se ustrašla.ne morm.rečem da bom shujšala pa zvečer že jem piškote Embarassed Embarassed
no in k sm brala kok ste ve suhe ste mi resno dale motivacijo Very Happy in bom tud js se potruddla in shujšala !! no usaj upam d mi bo uspel
*vzdih*

Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu