slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

vse je enkrat prvič..

3 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1vse je enkrat prvič.. Empty vse je enkrat prvič.. Sob Jul 24, 2010 8:53 am

betterthanthis

betterthanthis

I love you

tako! ubistvu sploh ne vem zakaj sem se registrirala sem. nisem anoreksična in tudi nočem biti. rada bi bila suha, a imam z dietami težave. non-stop jem, jem in samo jem. še lani (septembra bom 15) tak čas sem bila presuha, skoraj anoreksična. vsi so mi govorili to in počutila sem se slabo, ker sem mislila, da presuha nisem lepa. še sedaj mi govorijo, da sem suha in tudi sedaj se počutim slabo. ampak ne zato, ker bi bila presuha, ampak zato, ker vem da nisem. hujšam vse od novembra, ko sem se med počitnicami zredila za 5 kilogramov. tehtnica me sovraži! od novebra sem shujšala samo 5 kilogramov in sedaj jih imam približno toliko, kot sem jih imela pred hujšanjem. a to zame ni dovolj. anoreksija se še ni prijela fizično, je pa naredila hud psihičen pritisk. samo še na hrano mislim! in bolj si govorim NE, več sem pred hladilnikom.
sem chocoholic, kar pomeni, da sem obsedena s čokolado. na dan sem z žlico pojedla en celo veliko (največjo kar se dobi) steklenico nutelle. obožujem ocvrte stvari (npr. sir), fast food in podobno. ampak se zadnje čase še kar dobro držim. jam bolj zdravo, veliko pijem in redno se gibam. glede na to, da sem velika okoli 170cm in težka 46-47kg, še ni tako hudo. ampak imam na notranjem delu stegen nekaj odvečne maščobe, na trebuhu in bokih se je nekaj nabralo in na zadnjici je mogoče opaziti nekaj celulitnih blazinic. ne rečem, da sem debela, ker nisem. a prav tako ne morem reči, da sem suha.
hočem shujšati, a nočem stradati! sploh ne vem kaj naj še naredim, ker sem praktično že vse poskusila. maja sem šla za 3 dni na morje, kjer sem jedla povsem normalno in sem se zredila za 3 kg. to se mi zdi neverjetno veliko! vse se me hitro prime. imate kakšen nasvet kako hitro, a zdravo shujšati?

___________________________________________________________________________________________________

"Life is hell, at some point we all just have to get used to it."
— Alysha Speer (Sharden)

2vse je enkrat prvič.. Empty Re: vse je enkrat prvič.. Sob Jul 24, 2010 9:19 am

Anja



Nisem ravno strokovnjak za diete, a moja dieta je pomagala. Jej več manjših obrokov in veliko telovadi. Na youtubu imaš ogromno vaj, ki ti pripomorejo k izgubi kilogramov. Učinki niso ravno zelooo hitri, so pa dolgotrajni.
Če želiš imet kakšen link iz youtuba oz vajo, ti jo tudi lahko pripnem Wink

3vse je enkrat prvič.. Empty Re: vse je enkrat prvič.. Sob Jul 24, 2010 9:25 am

betterthanthis

betterthanthis

Anja je napisal/a:Nisem ravno strokovnjak za diete, a moja dieta je pomagala. Jej več manjših obrokov in veliko telovadi. Na youtubu imaš ogromno vaj, ki ti pripomorejo k izgubi kilogramov. Učinki niso ravno zelooo hitri, so pa dolgotrajni.
Če želiš imet kakšen link iz youtuba oz vajo, ti jo tudi lahko pripnem Wink


lahk kak link pripneš. nč ni odveč. Smile
kaj si pa jedla?

4vse je enkrat prvič.. Empty Re: vse je enkrat prvič.. Sob Jul 24, 2010 9:43 am

Anja



Na tem kanalu imaš ogromno vaj tako, da si jo lahko sama izbereš Wink https://www.youtube.com/user/lupo122
Odkito povedano sem jedla vsega po malem. Ne smeš takoj pustit vsa živila in reč, hej, zdaj pa ne bom nič jedla, ker žeim shujšat. Tako boš mogoče res shujšala, ampak tudi pozneje pridobila 2x več kilogram kot si jih imela prej. Jej isto kot prej, s tem, da postopoma zmanjšuj količino obrokov. Pa ne zdaj, da ne boš nič jedla! Če si npr. prej pojedla (primer samo) 2 zrezka, pojej zdaj enega in pol. Pa namesto belega kruha raje pojej polnozrnat kruh. Pač večkrat jej manjše obroke. Večerja naj ne bo preveč obilna. In ne smeš pozabit na vitamine...kupi si kakšne šumeče tabletke ali pa dopolnila, da ne boš zbolela.
Sicer ne vem, če to res pomaga...enim ja, enim ne. Odkar sem shujšala, jem ločeno. Npr. najprej samo meso, potem npr. riž in nato solato. Sliši se smešno, vem, ampak mi je prav užitek tako jest Smile Laughing
Nikar pa ne postani anoreksična, ker to nikamor ne pelje, verjemi Wink Mlada si, pred teboj je še celo življenje in glej, da si ga ne boš zafurala in ti bo pozneje, ko boš starejša še žal. Pa tudi fantje nimajo radi anoreksičnih deklet, temveč normalno grajena Very Happy
Kakorkoli...obilo sreče pri izgubi kilogramov Wink

5vse je enkrat prvič.. Empty Re: vse je enkrat prvič.. Sob Jul 24, 2010 10:36 am

betterthanthis

betterthanthis

Anja je napisal/a:Na tem kanalu imaš ogromno vaj tako, da si jo lahko sama izbereš Wink https://www.youtube.com/user/lupo122
Odkito povedano sem jedla vsega po malem. Ne smeš takoj pustit vsa živila in reč, hej, zdaj pa ne bom nič jedla, ker žeim shujšat. Tako boš mogoče res shujšala, ampak tudi pozneje pridobila 2x več kilogram kot si jih imela prej. Jej isto kot prej, s tem, da postopoma zmanjšuj količino obrokov. Pa ne zdaj, da ne boš nič jedla! Če si npr. prej pojedla (primer samo) 2 zrezka, pojej zdaj enega in pol. Pa namesto belega kruha raje pojej polnozrnat kruh. Pač večkrat jej manjše obroke. Večerja naj ne bo preveč obilna. In ne smeš pozabit na vitamine...kupi si kakšne šumeče tabletke ali pa dopolnila, da ne boš zbolela.
Sicer ne vem, če to res pomaga...enim ja, enim ne. Odkar sem shujšala, jem ločeno. Npr. najprej samo meso, potem npr. riž in nato solato. Sliši se smešno, vem, ampak mi je prav užitek tako jest Smile Laughing
Nikar pa ne postani anoreksična, ker to nikamor ne pelje, verjemi Wink Mlada si, pred teboj je še celo življenje in glej, da si ga ne boš zafurala in ti bo pozneje, ko boš starejša še žal. Pa tudi fantje nimajo radi anoreksičnih deklet, temveč normalno grajena Very Happy
Kakorkoli...obilo sreče pri izgubi kilogramov Wink

naaaaaaajlepša hvala. za vse!Smile ubistvu tudi tako nekako delam. jem večinoma vse, ampak sem dala večji povdarek na sadje in zelenjavo. le s sladkarijami moram še priti na čisto pa bo. počasi se daleč pride. Rolling Eyes

baiči. flower

6vse je enkrat prvič.. Empty Re: vse je enkrat prvič.. Sob Jul 24, 2010 3:11 pm

Nejc



46-47 kg in 170 cm? In misliš da nisi presuha? In misliš, da je s tabo vse v redu?

7vse je enkrat prvič.. Empty Re: vse je enkrat prvič.. Sob Jul 24, 2010 3:14 pm

betterthanthis

betterthanthis

Nejc je napisal/a:46-47 kg in 170 cm? In misliš da nisi presuha? In misliš, da je s tabo vse v redu?

ja, z mano je vse v najlepšem redu. nism presuha in nism predebela. mam boke, mam rit! vse je na svojem mestu. Very Happy po kilah sm bla zmer 'švoh', drugač pa zgledam čist normalno. ni šans, da bom bla kdaj anoreksična. nočem! in ne bom..

8vse je enkrat prvič.. Empty Re: vse je enkrat prvič.. Sob Jul 24, 2010 3:18 pm

Nejc



Zakaj si potem na tem forumu? In zakaj sprašuješ koliko PREVEČ imaš?

9vse je enkrat prvič.. Empty Re: vse je enkrat prvič.. Sob Jul 24, 2010 3:24 pm

betterthanthis

betterthanthis

Nejc je napisal/a:Zakaj si potem na tem forumu? In zakaj sprašuješ koliko PREVEČ imaš?

na forumu sm zato, kr mi tko paše. mogoč pa lahk keri povem, da to kar dela je narobe. zaka si pa pol ti na tem forumu? Wink

v očeh teh anoreksičnih punc je VSE preveč. :/ in tut neprimerni komentarji so preveč. one so bolane in zadnje kar še rabijo je, da se nekdo iz njih norčuje oz. jim teži s forami, ki so jih že nevemkokrat prej slišale. mogoč bi blo bol pametno pomagat, ne pa zaje*avat.

pig

10vse je enkrat prvič.. Empty Re: vse je enkrat prvič.. Sob Jul 24, 2010 3:29 pm

Nejc



14 let pa že tako modra..

11vse je enkrat prvič.. Empty Re: vse je enkrat prvič.. Sob Jul 24, 2010 3:34 pm

betterthanthis

betterthanthis

Nejc je napisal/a:14 let pa že tako modra..
jahh, ka nej js.. eni odrastemo mal prej, eni pa ne odrastete nikol.
life sucks baby. Wink

12vse je enkrat prvič.. Empty Re: vse je enkrat prvič.. Sob Jul 24, 2010 3:47 pm

Nejc



betterthanthis je napisal/a:
Nejc je napisal/a:14 let pa že tako modra..
jahh, ka nej js.. eni odrastemo mal prej, eni pa ne odrastete nikol.
life sucks baby. Wink
MWA I love you

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu