slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

kompulzivno prenajedanje

2 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1kompulzivno prenajedanje Empty kompulzivno prenajedanje Sob Jul 24, 2010 2:25 pm

specialgirl



js mam kompulzivno prenajdenja že kašne pol leta. prej sm pa ful hujšala. zdei sm debela bajsika. stara sem 18 let. rada bi imela fanta. ker ga nimam, to potrebo po ljubezni nadomeščam z hrano. prosimmmmm pomagajte mi da shujšammmmmmm. drugače bom umrla...ima še kera tu kompulzivno prenajedanje?

2kompulzivno prenajedanje Empty Re: kompulzivno prenajedanje Sob Jul 24, 2010 2:42 pm

betterthanthis

betterthanthis

js jem, ko mi je dolgčas ..kar je večinoma ves čas! :// včasih sem posegala po čokoladi, čipsih in podobnih stvareh, sedaj pa raje pojem kakšen kos sadja ali pa jem fitness žitarice kot čips. če ne kaj drugega je to vsaj dober začetek. drgač pa ne poskušaj shujšati kr čez noč, ker bodo lahko posledice vidne na tvojem zdravju. ne pretiravaj s hujšanjem! postavi si eno realno mejo in je ne prekorači. če boš stradala in probala shujšati prehutro, se ti bo v še večji količini povrnilo. (: po pameti..

good luck! Wink

3kompulzivno prenajedanje Empty Re: kompulzivno prenajedanje Sob Jul 24, 2010 2:46 pm

specialgirl



velika sm 175, težka pa 80 kg. napište mi jedilnik pls...

4kompulzivno prenajedanje Empty Re: kompulzivno prenajedanje Sob Jul 24, 2010 2:53 pm

betterthanthis

betterthanthis

specialgirl je napisal/a:velika sm 175, težka pa 80 kg. napište mi jedilnik pls...

jahh, nisem ravno nek strokovnjak o prehranjevanju, a splošno znano je, da moraš piti veliko vode, jesti veliko sadja in zelenjave, tako da dobiš v telo nekaj vitaminov in mineralov. poješ lahko tudi kakšno kuhano jajce, ribo na lešo ali kaj podobnega. jaz jem večinoma vse, tudi kakšen zrezek ali čevapčiče, vendar si jih pred jedjo stisnem v papirnat robček, da gre maščoba ven. zraven vsakega kosila jem zeleno solato brez olja in z veliko kisa, ker sem slišala, da kis pomaga pri izgorevanju maščobe. med poletjem jem veliko lubenice, ki nima skoraj nič kalorij in ananasa, ki prav tako pomaga pri zgubljanju maščobe. moja prijateljica je shujšala tako, da si je okoli trebuha in stegen ovila plastično folijo in vsako jutro in večer tekla, maščoba se je pa pod folijo topila. Razz lahko poskusiš. samo zapomni si: ne smeš pretiravat!

upam, da sem kej pomagala. Razz

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu