slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

...am čaw usm skupi =)

4 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1...am čaw usm skupi =) Empty ...am čaw usm skupi =) Ned Apr 05, 2009 10:46 am

KiiKii

KiiKii

Heii^^
Jz sm tut kle nova.
am
zdejšna teža: 63kg
najnižja teža: 54 kg
najvišja teža: 70 kg
1. cilj: 60 kg
2.cilj: 58 kg

aja pa še neki me zanima...
a bi blo možn od kje dobit kak seznam kok kalorij vsebuje hrana na kateri ne pišejo kalorije? Tnx...

What feeds me, destroys me!
Luv U aLL=) <3 albino

2...am čaw usm skupi =) Empty Re: ...am čaw usm skupi =) Ned Apr 05, 2009 11:31 am

Anja*

Anja*

Pozdravljena! Very Happy
Tuki maš eno tabelo

http://daciofit.nastja.net/kcal/kcal.php

Drugače maš pa na netu malo morje tega. Wink

Lp I love you

3...am čaw usm skupi =) Empty Re: ...am čaw usm skupi =) Ned Apr 05, 2009 11:46 am

pia...

pia...

heii dobrodosla!! Smile

koliko si pa velika?
ce mas kakrsno koli vprasanje smo ti tuki vse na voljo, za pomoc, spodbudo ali kar koli pac potrebujes. Wink
imas drugace ze kaksne izkusnje z anoreksijo, bulimijo,... ??

rada vs mam vse naiibl :heart:

4...am čaw usm skupi =) Empty Re: ...am čaw usm skupi =) Tor Apr 07, 2009 12:09 pm

KiiKii

KiiKii

simplyME je napisal/a:heii dobrodosla!! Smile

koliko si pa velika?
ce mas kakrsno koli vprasanje smo ti tuki vse na voljo, za pomoc, spodbudo ali kar koli pac potrebujes. Wink
imas drugace ze kaksne izkusnje z anoreksijo, bulimijo,... ??

rada vs mam vse naiibl :heart:
čaw mam 168 cm drgač.
ja moj brt je mev ano. sam so ga poslal na zdravljenje.
jz bi res bla rada suha. sam nism ker mi starci skos morijo pazjo da mamo skupi obroke da pač use poiem. Neutral
ampak zdej sm se odločla, da če hočm bit suha bom pa pika.
Hvala, men je ful ušeč kle da se med seboj spodbujate=)
sej jz bom tut rabla kr neki spodbude.
u večini to počnem zarad sebe, mal pa tut zarad moiga fanta.
sej ne rečm da sm uno bajsa al pa kj, sam špeh mam pa useen.
tip pač prav da njemu use ql, da sm mu ušeč tut če taka ostanm, sam jz vem da se me bo take kmal naveliču.

hh vem naklada... Embarassed (ne zamert Razz )
radavsMaM albino

5...am čaw usm skupi =) Empty Re: ...am čaw usm skupi =) Tor Apr 07, 2009 12:09 pm

KiiKii

KiiKii

Anja* je napisal/a:Pozdravljena! Very Happy
Tuki maš eno tabelo

http://daciofit.nastja.net/kcal/kcal.php

Drugače maš pa na netu malo morje tega. Wink

Lp I love you
tnxxx albino <3

6...am čaw usm skupi =) Empty Re: ...am čaw usm skupi =) Pet Apr 10, 2009 7:06 am

nina

nina

ja fantje so pa posebna vrsta prascev k pride do kg... Razz

najprej ti reče: ne pikica tud če maš mal kg preveč te bom mel rad. sj te nimam zarad tega da boš suha...
pol k se zrediš je pa: pa ne bi ti mal shujšala? ker v bistvu si sploh nisi podobna... pol pa najbuljši stavk mene sam zate skrbi k shujšaš Mad

matr sovražm te tipe... Mad

7...am čaw usm skupi =) Empty Re: ...am čaw usm skupi =) Sob Apr 11, 2009 2:22 pm

KiiKii

KiiKii

nina je napisal/a:ja fantje so pa posebna vrsta prascev k pride do kg... Razz

najprej ti reče: ne pikica tud če maš mal kg preveč te bom mel rad. sj te nimam zarad tega da boš suha...
pol k se zrediš je pa: pa ne bi ti mal shujšala? ker v bistvu si sploh nisi podobna... pol pa najbuljši stavk mene sam zate skrbi k shujšaš Mad

matr sovražm te tipe... Mad

ej k sm bla res suha mi je bivši moriv da nej shujšam. pol sm se zarad depresije še zredila. zdej mam skor 60 kg. zdejšn tip mi pa mori: dej ne shujšat nebom mev kj za prjet. KRETEN!!
točn vem da če ne shujšam bo pizdarija....pa kokr kol bo govoru da me ma tut tako rd jz vem kako se bo končal...

8...am čaw usm skupi =) Empty Re: ...am čaw usm skupi =) Ned Apr 12, 2009 1:46 pm

nina

nina

lubica zapomn si eno- ne živiš za fanta ampak zase!!! zapomn si da njemu si trenutno všeč in ne za vedno. Evil or Very Mad

večino časa moraš preživeti sama s sabo in živiš zato da si suha- drugače ne bi bila tu Very Happy potrudi se samo da se lahko prenašaš kaj si pa on misli pa tako ali tako ni tvoja stvar, ker te bo pustil pa če boš debela ali suha... Twisted Evil
misli samo na to kako bo potem- se boš lahko prenašala debelo? pig
poznamo odgovor obe No

hujšaj da boš imela razlog da živiš in razlog da umreš Sad I love you I love you

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu