slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Bruhanje, HELP!

2 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Bruhanje, HELP! Empty Bruhanje, HELP! Čet Sep 30, 2010 8:21 am

HanaBunny



Živjo, stara sem 14 let, velika 170 cm pa mam 52-54 kil. Vem, ful predebela sem pa sem med vikendom zasledila to celotno pro-ana stvar na internetu.
Do danes sem vsak dan po kosilu bruhala, sam nikol ni bilo tako kot opisano. Prvo sem mogla s prsotm v ustih čepeti pred wc školjko kakih 5 minut pa mi je ful sline tekla, pol pa ko sem ''bruhala'' je bilo to čisto malo taka slina pomešana z izbljuvki ravno za en požirek.
Mi lahko kdo pove kaj naj naredim? Danes sem med kosilom jedla ful hitro, popila 2 kozarca soka, na koncu mi je blo slabo, ampak spet sem ene pol ure preživela na wc-ju brez kakih posebnih rezultatov

2Bruhanje, HELP! Empty Re: Bruhanje, HELP! Čet Sep 30, 2010 8:45 am

Sanchiika

Sanchiika


Popiiiij veliko vode saj 1L na ˝eks˝ .. potem pa bruhej.
Če pa stradaš več tednov,dni ti pa powem ..
Telo dobi hrano in jo čim prej vskladišči ker ve da jo ne bo dobil dolg časa Very Happy

Hej vabim te na bolj aktiven forum ana y mia .. http://thinspiration.slovenianforum.com/forum.htm


Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Similar topics

-

» Kako začeti? bruhanje.

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu