slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

sok in vata

4 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2

Go down  Sporočilo [Stran 2 od 2]

26sok in vata - Page 2 Empty Re: sok in vata Pon Jan 17, 2011 9:49 am

Canka

Canka

Ojla, danes sm bla u Ljubljani na tej kliniki, sem hotla it malo pogledat kako se kaj maste tam, zlo me je zanimalo, pa morm rečt d sm bla kar pozitivno presenečena. Zlo sm se bala kako bo use to zgledalo... Ampak se mi ne zdi tako neki grozno, kot sm misnla da je. Vsaj prvi vtis je tak, bomo vidli kako bo ko bom sprejeta. Po eni strani komaj čakam, da se bom malo izobnila tej bulimiji k mi gre že na jetra. K sm doma razmišljam samo o hrani in kako bo vse šlo vn iz mene-čimprej!!
Sam a ti si zdej še vedno tam? A danes si bla? Ker ene par punc pa fantov sm vidla.. mogoče si bla tud ti, nevem..
Želim ti srečno,pa pišii**

27sok in vata - Page 2 Empty Re: sok in vata Ned Jan 23, 2011 9:30 pm

ZaZa_WNB_sceleton



Hej hej!
Jp u pondeljek sm bla tm xD sam če bi me vidla...bi bla še zdj u šoku....nmorš me falit Very Happy izstopam :'D 1. zrd debelosti :'D 2.kregam se tm punavad iz usmi zaposlenimi tm :'D inn inn men je tm mora no...js sm take vrste človeka ko ne prežvi brez klaverja xD in če ga nimam pol sm tečna ko muha....razn če pojm...tm pa nism hotla nubenga mott tk da mi ni prou nč tm ušeč >.> kdaj pa greš še kj ke? xD se še uidue ;D amm amm ja drgač če si me vidla se me morš spomnt :'D kratki črni lasi...kila želeja :'D ne sej ne...doug frufru na fejs pa uzadi so lasi krajši in jih mam tk gorr natuperane^^pa tm sm iz make upom strašila pa težila :'D kajeno eni smo pč mau pusebni sploh zdle ko nm trga xD....noo mej se Very Happy
luv ja ;*

28sok in vata - Page 2 Empty Re: sok in vata Sob Jan 29, 2011 7:10 am

Canka

Canka

Aja.. Po mojem se nismo vidle pol, k jst sm pršla s starši in bi si zapomnla.. Bla je pa okol 10.30.. ste ravno začenjali neko skupino (s sociologinjo al nevem..)
Kolk časa pa boš še tam? jst sm pa zmer slabš, zdej sm spet shujšala, sploh mi nobene hlače niso več prou, še delat sm začela in me usi sprašujejo zakaj nč ne jem in zkej sm tko suha.. to mi tud gre že na živce,tko d res komi čakam da se poberem iz tega okolja in grem tja!! Čeprou me je strah k vem d bom ratala spet neki debela, joooj!! Odkar delam, pač ne razmišljam o hrani in ko je malca grem na eno kavo in to je to.. ko pridem domou (če sem sama doma) se nažrem in use zmečem vn.. kriza ti povem!! Zato sm tud shujšala zdej in mam 39kg..
Ben, ti se le potrudi in ja..upam da se vidmo Wink Čene mi na mail pošlji tvoj profil da se vidmo oz. spoznamo.. mene ni nč sram in se lahko pokažem (če maš fb profil).
Papa*

29sok in vata - Page 2 Empty Re: sok in vata Pet Apr 22, 2011 4:32 am

ZaZa_WNB_sceleton



heej
ofq ful sry k ti nism prj udpisala ampak so mi dobesedno zablukeral te strani -.-'' amm a se da kle kšnga zasebca al kj pudobnga pošlt d ti dam link alpa ti men pls. js kle nč neznam -.-'' zredila sm se ful. zredil so me. in krneki no sej hujšam spet
čau bau :*

30sok in vata - Page 2 Empty Re: sok in vata Čet Mar 01, 2012 7:12 am

xoxo



ZaZa_WNB_sceleton, ojla, na keri kliniki si pa to bla? kr sm bla js tud pred kšne 8mesci u bolnci,pa me zanima če si bla na pediatrični u 5. nadstropju slučajno?Smile)

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 2 od 2]

Pojdi na stran : Previous  1, 2

Similar topics

-

» sok in vata

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu