slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

haii =) čist nova tukej :$

+3
nina
*bad girl*
anii
7 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1haii =) čist nova tukej :$ Empty haii =) čist nova tukej :$ Pon Jul 20, 2009 2:39 pm

anii



Sem nova na tem foruma in kot use tuki si tud jst blazno želim shujšat.

Velika sem 163cm, težka pa 46kg, nekateri rečejo da je to ful premal in da se nej zredim ampak men se teh 46kil zdi mau preveč in bi rada pršla do 40kil.

Hujšam komaj pol leta in sicer s stardanjem, ker bruhat enostavno ne morem. Ampak sem pri hujšanju večkrat odnehala, saj me pri tem nihče ne podpira in tudi motivacija mi učasih pade na nulo in takrat pojem use kar mi pride pod roke in za kar mi je pozneje zelo žal in potem naslednji dan ne jem skoraj nič.(imam dneve stradanje in dneve prenajedanja- jem tako dolgo dokler mi ni slabo in takrat se počutim kot največji prašič na svetu pig )

Drug problem pri mojem hujšanju poleg motivacije pa je kosilo z vso družino. Vsak dan imamo skupno kosilo (cela družina) in takrat sem prisiljena jesti, saj me vsi domači silijo da naj jem poleg tega pa mi gledajo pod prste koliko sem pojedla.

Zato lepo prosim če bi me lahko vsaj ve spodbujale pri hujšanju, saj sem pri tem čist sama in bi res rabla nekoga ki ma enake težave kot jst in tud enako željo- bit suh I love you

2haii =) čist nova tukej :$ Empty Re: haii =) čist nova tukej :$ Pon Jul 20, 2009 11:33 pm

*bad girl*

*bad girl*

WELCOME!!!!!tuki boš mela ful podpore...ti sam upraši če te kj zanima...drgač se pa jst tut že pu leta trudim shujšat pa sm kumi 6kg...morm pa še najmanj 8kg...te punce tuki so mi ble ful u podporo in znajo pomagat...ti sam vpraši.... Smile

3haii =) čist nova tukej :$ Empty Re: haii =) čist nova tukej :$ Tor Jul 21, 2009 1:35 pm

nina

nina

Dobrodošla med nami... Zdj pa tku če ti govorijo da si presuha ne nasedj tem bedarijam ker bi sam rad da se zrediš in si grda. Še posebej prijateljice... Prvo sveto pravilo je nikoli nisi presuh!!! In to polagam vsem puncam na srce nj si zapomnejo ta stavek... Če rabiš kar koli smo vedno tu!

4haii =) čist nova tukej :$ Empty Re: haii =) čist nova tukej :$ Tor Jul 21, 2009 2:32 pm

anii



Res huala obema za te besede ker jih res rabim I love you
posebno pa še danes ker mi je šlo res use narobe >.<..tastari so me prav prisill da sem jedla, začel so pridigo da moram jest sej je hrana kar človk potrebuje usak dan in da še hočm bit zdrava da morm jest in te neumnosti. In tko mi je šla tastara nardit rees obilen sendivič, kasnej pa sm mogla še pojest neko super extra redilo pecivo Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad (sovražiim tastara!!!!)
Ampak se tolažim s tem da je jutri nov dan in da bom že zjutri šla na kolo čez dan pa delala trebušnjake in še nato zvečer enkrat na kolo in NE bom pojedla skoraj nič (razen prekletega skupnega kosila, ko mi usi gledajo pod prste če bom sploh kaj jedla!)

5haii =) čist nova tukej :$ Empty Re: haii =) čist nova tukej :$ Sob Jul 25, 2009 2:01 pm

Anja*

Anja*

Bolj mal sem zadnje čase tuki, ni časa. Ampak dobrodošlica še z moje strani. Very Happy

6haii =) čist nova tukej :$ Empty Re: haii =) čist nova tukej :$ Pon Jul 27, 2009 6:11 am

lucya

lucya

dobrodošla...čeprav sem med novimi....in učas je res težko samo ta stran pomaga Wink

7haii =) čist nova tukej :$ Empty Re: haii =) čist nova tukej :$ Pon Jul 27, 2009 10:08 am

pia...

pia...

hej dobrodosla Very Happy

mene sicer zadnje case ni gor velik, ker ni casa (dost grozn glede na to da so pocitnce :/). ampak ce te kej zanima,samo vprasej, ti bo ze kera znala pomagat Smile

8haii =) čist nova tukej :$ Empty Re: haii =) čist nova tukej :$ Čet Jul 30, 2009 10:23 am

Christine

Christine

Dobrodošla še z moje strani, tuki smo vse na enakem tko da pričakuj ful podpore. Mamo ogromno tem k jih lahko prebereš pa odpreš še kakšno novo, če ti bo le padlo na misel karkoli v zvezi s hujšanjem.
Tud js hujšam in sicer morm pridt s 58 na vsaj 46... al pa kej manj. Tud pr men je problem familja ker mamo skupna kosila, čez vikende pa tko, zmer morm js kuhat in to je pekel, ti rečem... ker pač morm probavat kaj kuham da na koncu ni zanič. Mad Obup...
Kakorkoli, velik sreče pa ostani z nami. Uspel ti bo, boš vidla.

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu