slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

nova..:)

5 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1nova..:) Empty nova..:) Ned Jul 25, 2010 2:18 pm

another.lost

another.lost

hej... Very Happy
sm nova tuki...jst sm nad forumom čist naudušena...sama se jeb** z "Ano" že kako leto pa pou...po naravi sm taka d ko si v glavo neki zapičim to tut nrdim..
bla sm pred enim 3 mesecim na PPO v bolnici in so me zredil za 12kg Crying or Very sad
šlo se mi je za žiulenje..ker mi je začeu srčni utrip padat...sm bol močne konstrukcije..tak d se mi špeh kej preveč ne vidi Very Happy
useeno hočem met tam ene 58kg...
mam jih 64 in sm visoka 175cm..to nej bi blo primerno zame...na žiuce mi gre to kr mam kontrole v LJ enkrat na mesec in če vidijo d preveč hujšam grem lahko nazaj..
zanima me kok kg bi se dalo zgubit v 2-3 tednih...in kako..pač napište še kaj nej bi jedla pa to..
sej veste morje pa to Very Happy
hvala vam usm za unaprej..in use vas podpiram I love you

2nova..:) Empty Re: nova..:) Pon Jul 26, 2010 4:30 am

Dillinger



Hej!

Torej si skorajda umrla, si poškodovala srce in zdaj bi rada ponovno tako hudo shujšala?? Zakaj?? In če si vse to že dala skozi, potem veš, kako shujšat. Nrhaj jest, a ne? Grozno, res grozno. Zakaj pri punci z normalno težo taka ćelja po tem, da bi bila shirana?? Sad

3nova..:) Empty Re: nova..:) Pon Jul 26, 2010 6:19 am

dreiia

dreiia

hej =)
ne razumem te zakaj si tako "navdušena" nad tem forumom, ampak sem vesela, da si se tokrat odločila za pametno mejo Wink čeprav menim, da si verjetno čisto v redu, priti do 58 kg ni tako grozno Smile ne podpiram hujšanja, saj nas je narava naredila takšne z razlogom, dokler pa je to v meji normale pa je ok Smile loti se telovadbe, jej čivmeč majhnih obrokov, da telo ne dela zaloge, pij vodo... če si tako močne volje kot praviš, ti bo uspelo Wink good luck (Y)

4nova..:) Empty Re: nova..:) Pon Jul 26, 2010 7:15 am

Slovenija

Slovenija

punca, js mislim da je bolje če najprej poiščeš psihologa, ki ti bo pomagal pozdravit "dušo" ne telo, mislim da je bolje da se sama sebe prepričaš da si vredo in se dobro počutiš v svoji koži in se neboš rabla več hirat in boš dobla malo riti pa tk...to je fantom veliko bolj ušeč...pa še sama boš zadovoljna...

kot pa da se hiraš in morš še u bolnico hodit pa še nezadovolna si Smile

5nova..:) Empty Re: nova..:) Pon Jul 26, 2010 7:57 am

Nejc



Another lost.. Zelo primerno uporabniško ime..
Če si zgubljena, potem to definitivno ni mesto za tebe, saj boš kmalu POgubljena.

6nova..:) Empty Re: nova..:) Pon Jul 26, 2010 8:38 am

dreiia

dreiia

Nejc je napisal/a:Another lost.. Zelo primerno uporabniško ime..
Če si zgubljena, potem to definitivno ni mesto za tebe, saj boš kmalu POgubljena.

haha lol! Very Happy

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu