slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Nova tukaj...!

3 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Nova tukaj...! Empty Nova tukaj...! Sre Dec 22, 2010 12:00 pm

dark skeletal doll



Živjo!
Sem vesela, da sem našla ta forum.
Torej ime mi je Laura, sem stara 18 in sem nekaj let živela v tujini, zato oprostite moji slovenščini.
Pred kratkim sem se spet preselila sem.

Sem po rodu mešanica narodnosti: Italija, Francija, Slovenija....

Rada bi enostavno spoznala dekleta, ki bi bila rada izjemno suha. Da si pomagamo, svetujemo in ostanemo zdrave in optimistične.

Mimogrede pa to da je anoreksija bolezen jaz ne verjamem - to so povzročili mediji. Skratka, odkar vem zase, hujšam in hočem postati popolnoma suha. Bila sem v življenju, vasj po moje, že res zelo debela, moja najmanjša teža pa je bila že tako blizu mojemu cilju... Razlika med mojo najmanjšo in najvišjo težo je bila 75 kg. Na žalost so me spravili na 'zdravljenje' in me zredili (no ne preveč), in od tam sem zbežala.
Zdaj pa sem polnoletna in mi ne morejo nič.

Zanima me najbolj moda in grem drugo leto študirat modo v Milano ali London.
Na sebi hočem med drugim sprobati svoje kreacije in zato hočem biti absolutno in popolno shirana. Do kosti. To je zame nekaj najlepšega na svetu. Poleg tega želim srečati nekoga, ki me bo tako ljubil kot sem. Me objel in mu bo to noro lepo.

Meni je suhost do kosti nekaj najbolj erotičnega in privlačnega na svetu.

Zame so na primer te najbolj suhe manekenke normalne. Sem perfekcionist.

Rada bi spoznala ostale punce in še posebno kako dekle, ki ima podobne cilje kot jaz ali pa je že prišla do njih.
Tukaj sem za spodbudo, pogovor, ne za kreganje in opravljanje.

Še nekaj: s moškimi ne komuniciram. Ne sprašujte zakaj, imam razloge.

I'm glad to be here. Ask me anything, I'll answer what I could.

Laura





Nazadnje urejal/a dark skeletal doll Pon Jan 10, 2011 4:32 am; skupaj popravljeno 1 krat

2Nova tukaj...! Empty Re: Nova tukaj...! Tor Dec 28, 2010 3:25 am

ZaZa_WNB_sceleton



Ojej pa sej ti si čist koščena pa luškana *_* nemorš shujšat u kost >.> rame ti bom ukradla...moje so dost bl poudarjene -.-''

3Nova tukaj...! Empty Re: Nova tukaj...! Čet Jan 06, 2011 3:07 am

papak



ti si mal prfukjena ne pa perfekcionist

aja pa anoreksija je bolezen budala ženska, spomni se na te besede k te bodo v bolnico sprejemal od slabosti

4Nova tukaj...! Empty Re: Nova tukaj...! Ned Jan 09, 2011 7:03 am

dark skeletal doll



ZaZa_WNB_sceleton je napisal/a:Ojej pa sej ti si čist koščena pa luškana *_* nemorš shujšat u kost >.> rame ti bom ukradla...moje so dost bl poudarjene -.-''

Oooo hvala ti! No ja kako to misliš da so tvoje rame bolj poudarjene?

Povej mi kaj o sebi, koliko imaš kg, cm itd...? Kaj je tvoj cilj?
xxx

5Nova tukaj...! Empty Re: Nova tukaj...! Pon Jan 10, 2011 1:00 pm

ZaZa_WNB_sceleton



Heej! Very Happy
Ammm...ja moje rame so...bl okrogle? Nevem xD večje zgledajo al nekej xD neznam puvedat...pč nimi všeč moja oblika...tvoje zgledajo nekako bl špičaste inja če si res *_* xD nevem...ja drugač mam kil way too much >.> 45kg in 164cm (baaajsaa) zredila sm se ful...ubistvu SO ME zredil -.-'' moj cilj je biu za 10kil manj kot trenutno sam so me dubil inja so me u bolnici futral >.< zame je tud suhost neki naaajbl prvlačnga resno...ma kosti *_* oblika telesa je dobeseno božanska !! če j telo suho ;D zdi se mi ful lepo če grem recimo po ulici pa vidm kašno punco ko je zlo suha...izstopa...in občudujm modele ki držijo svojo težo nedabijim kdo not posegu.te ludje so neki neprimerljivga in js tud vedno strmim proti prfekciji in je useen kaj delam...moj cilj je bit enkrat ena izmed teh popounih žensk na modni pisti...usaj jim bit podobna...shujšat za kakih 10 kilc še *_*
xxx

6Nova tukaj...! Empty Re: Nova tukaj...! Pon Jan 10, 2011 1:12 pm

dark skeletal doll



Ja razumem..! sry...

Res vesela sem da si mi pisala. Imava identične misli in cilje.

Maš p.m. ! Wink

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu