slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

HEII, bajsa tukaj :((( HEELP!!!

4 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1HEII, bajsa tukaj :(((  HEELP!!! Empty HEII, bajsa tukaj :((( HEELP!!! Pon Avg 02, 2010 5:16 pm

mat579



Moja storyja:

Pred enim letom k sm bla 16 me je fant pustu ker je reko da sm predebela Sad Visoka sem 166 cm in takrat sem mela 50 kil. Prej nism nikol mislna da sm debela zdej pa skoz mislm na to in mi je ful bed in hočm shujšatt, sm že poskušala z bruhanjem pa so mi 3 je zobje izpadli pa dobla sm 15 plomb ker so mi se razžrli zobje in takrat se mi je posvetilo. STRADANJE! to je rešitw!!! zdej sm še vedno debela 40 kil, hočm pridt USAJ na 35

POMAGITE!!!! Embarassed

2HEII, bajsa tukaj :(((  HEELP!!! Empty Re: HEII, bajsa tukaj :((( HEELP!!! Pon Avg 02, 2010 5:19 pm

mojcabulm



Mislim, da imam rešitev zate. Osebno sem imela skorajda identičen primer in ni druge kot da stradaš.

S 40 kg sem prišla na 33 kg in počutim se naravnost fenomenalno! Polna energije sem in moje življenje je boljše, zdi se mi, da sem prišla na nek nov nivo.

Tako da ti svetujem, da vztrajaš. Bruhaj in stradaj, naj ti bivši fant služi kot motivacija!

3HEII, bajsa tukaj :(((  HEELP!!! Empty Re: HEII, bajsa tukaj :((( HEELP!!! Pon Avg 02, 2010 5:57 pm

Bulma

Bulma

Ja na 35kg boš prava seks bomba. Pa mislim da te fant ni pustil ker si predebela ampak zato ker si ne umivaš ušesa pa si slišala narobe, reku ti je da si debilna !

4HEII, bajsa tukaj :(((  HEELP!!! Empty Re: HEII, bajsa tukaj :((( HEELP!!! Pon Avg 02, 2010 6:43 pm

mat579



mojca, havala!

bulma, hvala, kakšno dieto pa svetuješ da ne bom več debilna??

5HEII, bajsa tukaj :(((  HEELP!!! Empty Re: HEII, bajsa tukaj :((( HEELP!!! Pon Avg 02, 2010 7:38 pm

Bulma

Bulma

To se ne rešuje z dieto, ampak si pač poiščeš fanta ki je bl usekan kot ti. Samo roko na srce, mislim da bo to kr težka naloga. Še vedno ti pa preostane da greš med nune.

6HEII, bajsa tukaj :(((  HEELP!!! Empty Re: HEII, bajsa tukaj :((( HEELP!!! Čet Avg 05, 2010 3:12 am

b*



Bulma je napisal/a:Ja na 35kg boš prava seks bomba. Pa mislim da te fant ni pustil ker si predebela ampak zato ker si ne umivaš ušesa pa si slišala narobe, reku ti je da si debilna !

lol! Very Happy Very Happy

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu