slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

heii

4 posters

Pojdi na stran : 1, 2  Next

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 2]

1heii Empty heii Pon Jul 26, 2010 1:37 pm

anny20



heii Smile

sm nova tlele in sm ful vesela da obstaja tak forum...cel lajf že poskušam shujšat pa mi kr ne rata oz. ni prave motivacije (al pa mogoč še sama ne vem kaj je narobe) Mad

bla bi vesela če bi se kteri dal dopisvat oz. da se mal motiviramo med sabo...mogoč je to to kar rabm da mi končno rata Smile upam da je še ktera v taki situaciji kt jst... Wink

2heii Empty Re: heii Pon Jul 26, 2010 1:47 pm

Nejc



anny20 je napisal/a:heii Smile

sm nova tlele in sm ful vesela da obstaja tak forum...cel lajf že poskušam shujšat pa mi kr ne rata oz. ni prave motivacije (al pa mogoč še sama ne vem kaj je narobe) Mad

bla bi vesela če bi se kteri dal dopisvat oz. da se mal motiviramo med sabo...mogoč je to to kar rabm da mi končno rata Smile upam da je še ktera v taki situaciji kt jst... Wink
Lahko obiščeš tudi moj novi forum, tam se menimo kdaj bomo se skupinsko vrgli pod vlak... Si za??? Nimam motivacije, a skupaj nam bo uspelo!

3heii Empty Re: heii Pon Jul 26, 2010 1:49 pm

betterthanthis

betterthanthis

Nejc je napisal/a:
anny20 je napisal/a:heii Smile

sm nova tlele in sm ful vesela da obstaja tak forum...cel lajf že poskušam shujšat pa mi kr ne rata oz. ni prave motivacije (al pa mogoč še sama ne vem kaj je narobe) Mad

bla bi vesela če bi se kteri dal dopisvat oz. da se mal motiviramo med sabo...mogoč je to to kar rabm da mi končno rata Smile upam da je še ktera v taki situaciji kt jst... Wink
Lahko obiščeš tudi moj novi forum, tam se menimo kdaj bomo se skupinsko vrgli pod vlak... Si za??? Nimam motivacije, a skupaj nam bo uspelo!

omg, js sm za!! če bomo držal skupi nam bo 100% uspelo!

4heii Empty Re: heii Pon Jul 26, 2010 1:53 pm

Nejc



betterthanthis je napisal/a:
Nejc je napisal/a:
anny20 je napisal/a:heii Smile

sm nova tlele in sm ful vesela da obstaja tak forum...cel lajf že poskušam shujšat pa mi kr ne rata oz. ni prave motivacije (al pa mogoč še sama ne vem kaj je narobe) Mad

bla bi vesela če bi se kteri dal dopisvat oz. da se mal motiviramo med sabo...mogoč je to to kar rabm da mi končno rata Smile upam da je še ktera v taki situaciji kt jst... Wink
Lahko obiščeš tudi moj novi forum, tam se menimo kdaj bomo se skupinsko vrgli pod vlak... Si za??? Nimam motivacije, a skupaj nam bo uspelo!

omg, js sm za!! če bomo držal skupi nam bo 100% uspelo!
Jaz bom prvi! Lahko pa greva skupaj I love you

5heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 8:04 am

anny20



Nejc je napisal/a:
betterthanthis je napisal/a:
Nejc je napisal/a:
anny20 je napisal/a:heii Smile

sm nova tlele in sm ful vesela da obstaja tak forum...cel lajf že poskušam shujšat pa mi kr ne rata oz. ni prave motivacije (al pa mogoč še sama ne vem kaj je narobe) Mad

bla bi vesela če bi se kteri dal dopisvat oz. da se mal motiviramo med sabo...mogoč je to to kar rabm da mi končno rata Smile upam da je še ktera v taki situaciji kt jst... Wink
Lahko obiščeš tudi moj novi forum, tam se menimo kdaj bomo se skupinsko vrgli pod vlak... Si za??? Nimam motivacije, a skupaj nam bo uspelo!

omg, js sm za!! če bomo držal skupi nam bo 100% uspelo!
Jaz bom prvi! Lahko pa greva skupaj I love you

ja zelo sta odrasla... Shocked Shocked res

6heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 8:09 am

Karamela

Karamela

tud jz se ze cel lajf trudm da bi shujsala pa mi ne ratuje.. vse se je zacel pri enem letu ko me je mami zacela futrat s keksolinom in polnomastnim mlekom.. da ne govorim o frutkih in njihovi kolicini sladkorja.. ):

7heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 8:10 am

Nejc



Karamela je napisal/a:tud jz se ze cel lajf trudm da bi shujsala pa mi ne ratuje.. vse se je zacel pri enem letu ko me je mami zacela futrat s keksolinom in polnomastnim mlekom.. da ne govorim o frutkih in njihovi kolicini sladkorja.. ):
Hahaha uboga, kake traume...
Grozno mami imaš!

8heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 8:13 am

Karamela

Karamela

to drgac ni smesn.. vids kje tici vzrok da sm taka.. ce bi takrat vedla kar vem zdej..

pejd na ksn drug forum anny20. se enkrat citiram: pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev.

9heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 10:03 am

Nejc



Karamela je napisal/a:to drgac ni smesn.. vids kje tici vzrok da sm taka.. ce bi takrat vedla kar vem zdej..

pejd na ksn drug forum anny20. se enkrat citiram: pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev.
Razumem, razumem...
Ni lahko biti hranjen s keksolinom in fruteki v ranem otroštvu.. Sočustvujem s tabo. Ti dam kako telefonsko za pomoč mladim s problemi? Tam bodo ti vedli pomagati.

10heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 10:29 am

Karamela

Karamela

haha. a te izjave dejansko zrastejo na tvojem zelniku al jih pobiras iz knjig? skoz me spravs v dobro volo ej (:

11heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 1:02 pm

Nejc



Karamela je napisal/a:haha. a te izjave dejansko zrastejo na tvojem zelniku al jih pobiras iz knjig? skoz me spravs v dobro volo ej (:
Vem, rad spravljam ljudi v dobro voljo. Pa tudi v slabo, če treba.

12heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 1:03 pm

Karamela

Karamela

Nejc je napisal/a:
Karamela je napisal/a:haha. a te izjave dejansko zrastejo na tvojem zelniku al jih pobiras iz knjig? skoz me spravs v dobro volo ej (:
Vem, rad spravljam ljudi v dobro voljo. Pa tudi v slabo, če treba.

to je vredu. vsec mi je ta tvoja vsestranskost.

13heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 1:29 pm

Nejc



Karamela je napisal/a:
Nejc je napisal/a:
Karamela je napisal/a:haha. a te izjave dejansko zrastejo na tvojem zelniku al jih pobiras iz knjig? skoz me spravs v dobro volo ej (:
Vem, rad spravljam ljudi v dobro voljo. Pa tudi v slabo, če treba.

to je vredu. vsec mi je ta tvoja vsestranskost.
Opa, bejba, mogoče se pa lahko greva kdajpakdaj skupaj nažirat Cool

14heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 1:38 pm

Karamela

Karamela

RES hvala za povabilo ampak s tem ne dajes dekletom nobene spodbude. jz sm jim dones ze 2 prjazna posta napisala! (x

15heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 1:46 pm

Nejc



Karamela je napisal/a:RES hvala za povabilo ampak s tem ne dajes dekletom nobene spodbude. jz sm jim dones ze 2 prjazna posta napisala! (x
Jaz sem jih tebi tudi ene par.. Pa me ne opaziš Sad

16heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 1:48 pm

Karamela

Karamela

Nejc je napisal/a:
Karamela je napisal/a:RES hvala za povabilo ampak s tem ne dajes dekletom nobene spodbude. jz sm jim dones ze 2 prjazna posta napisala! (x
Jaz sem jih tebi tudi ene par.. Pa me ne opaziš Sad

verjem - na tem forumu si ti "kr" opazen haha.

17heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 1:53 pm

Nejc



Karamela je napisal/a:
Nejc je napisal/a:
Karamela je napisal/a:RES hvala za povabilo ampak s tem ne dajes dekletom nobene spodbude. jz sm jim dones ze 2 prjazna posta napisala! (x
Jaz sem jih tebi tudi ene par.. Pa me ne opaziš Sad

verjem - na tem forumu si ti "kr" opazen haha.
Hočeš reči, da IMAM ŠANSE?
heheheeee...

18heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 1:57 pm

Karamela

Karamela

oh nejc. mislm da te knige klicejo.

19heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 2:09 pm

Nejc



Karamela je napisal/a:oh nejc. mislm da te knige klicejo.
Še ne, prerano je...

20heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 2:12 pm

Karamela

Karamela

zun je tema tko da te res noben ne more vidt. al si pa mogoce ze vse prebrau? =X ker drugac ti komot posodm ksno bl romanticno od tamale. sej so po svoje kr zanimive..

21heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 2:14 pm

Nejc



Karamela je napisal/a:zun je tema tko da te res noben ne more vidt. al si pa mogoce ze vse prebrau? =X ker drugac ti komot posodm ksno bl romanticno od tamale. sej so po svoje kr zanimive..
Ko mi bo zmanjkalo wc papirja te kontaktiram..

22heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 2:17 pm

Karamela

Karamela

bom povedala sestri =D

23heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 2:20 pm

Nejc



Karamela je napisal/a:bom povedala sestri =D
Velja. Pravzaprav ga nimamo več dosti...

24heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 2:23 pm

Karamela

Karamela

v takih primerih jz posezem po starih testih. jih ni skoda (;

25heii Empty Re: heii Tor Jul 27, 2010 2:25 pm

Nejc



Karamela je napisal/a:v takih primerih jz posezem po starih testih. jih ni skoda (;
Jaz svoje teste šparam za bodoče generacije. Sploh pa si nerad brišem rit v stvari, ki so moje, če mi zmanjka WC papirja.

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 2]

Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu