slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Nova med vami. :)

4 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Nova med vami. :) Empty Nova med vami. :) Tor Avg 11, 2009 5:07 pm

Blondie.*

Blondie.*

Heloou. I love you
torej...zdej sm že neki časa spremljala tole vašo stran..in mi je kr ušeč..vedno bolj aktivna.. Very Happy
sebe nebi opredelila kot anoreksično..bulimično..whatever...ampak sem bla pa že velikrat na meji..ostat zdrav al it v anoreksijo... Neutral
no...glih da se mi tipkat..pa se bom pač mal predstaula..pa povedala kko je z mano Very Happy

sama sebi se zdim debela že odkar pomnim. uhh..od kakšnega 11 leta.. mogoče so razlog starši...moja mami hujša že odkar jo poznam..sicer je mal bol močnejše postave..ampak vem kko mi je že kot mejhni punčki skos govorila: "ne tega jest, ker boš taka kt jest!" ...+to da fotr tut ful neki pazi na mamično postavo..kr ji še zdej zmeri reče da ma dost(recimo pr južni)..da se ne bo zredila..
seprav...mal sm pobrskala po enem starem dnevniku...že pr 12 letih sm se začela merkat kako sedim (noge zmeri prekrižane..da se mi špeh ne "razleze"-sjveste kok to nagravžn zgleda)...pr 13 sm pa že začela "hujšat"..pač tko da sm se mal merkala kaj jem...ubistvu takrat se mi je začela pojavlat ta *slaba vest*..ko kj poješ slatkega...najbol smešno pri usem tem je to, da nikoool nisem bla debela!! do 14 leta sm bla suhica...postavo sm mela sicer še bol otroško..ampak lepo, ker sm že od 10 leta plesala jazz-ballet.. potem sm pa zrasla...pa se mal poredila...ampak nikool u lajfu nisem bla debela..tko no..u smislu da bi imela dejansko prekomerno težo..
potem sm u sedmem klasu neki zbolela..in so me vlačil po bolnicah..pa filal s tableti..tko da sm se kar fajn poredila..mela sm ful probleme s prjatlcami..poslal so me k psihologu... uglaunm samozavest sm mela čist na tleh...takrat sm se pa začela totalno gravžat sama sebi... pig
res ful sm pa začela hujšat pomladi 2008...torej u 9. klasu...seveda se je bližala valeta an..in js sm na vsak način poskušala iz 53 pridt na 43...(velika sem 160)..na dan sm pojedla kakšnih 300kCal.. včasih 500... vsak dan sm šla 2 ure na orbitrek..alpa laufat..na kolo..rolarje.. delala sm tut 300 trebušnakov in 60 ž.sklec usako jutro...tko da mi je uspel pridt na 45kg...in res sm zgledala dost lepo(mogoč se kateri 45kg in 160cm sliši zlo debelo)..mela sm mišice...ampak sm počasi tonila u anoreksijo..na dan nisem jedla skoraj nič..mogoč 3 jabolka..potem sm šla pa poleti s tastarmi na morje..in k so opazili da nič ne jem...hja...pač sm mogla nazaj začet..tko da sm se do septembra zredila na 50 Evil or Very Mad ...no glih septembra sm začela hodt u 1. letnik..dost težko šolo sm izbrala..na žalost živim u dijaškem domu..kar mi je bedno...tko...dost sm se učila..in ratala res BAAAAJSAAA. 58kg. največ u mojmu lajfu.
to je to.
zdej sm spraula dol..tko da mam 55. ampak 160cm&55kg????!!! pobral me bo!! od špeha!!! ker se bom zadušila z njemu!!! sovražm se!!! sam špeh!! nč druzga!!
upam da me razumete kooook jezna sm!! ..pa še samozavest mam u k****. Sad

aja...drugač mam use nasvete..kalorije..uglaunm usee o ani&mii u tamalmu prstu. tko k vrjetn večina vas tukej. veste vse..ampak še zmer hočte........bit suhe..tut če za to tvegate svoje zdrauje.
haha. enak js..
we will fight till the very last end. cheers

aja..kr 1. uprašanje..če lahk uprašam Smile
zdj do šole je še 20 dni...
js mam namen pit čaj za hujšanje+zeleni čaj...bla bi bol na sadju..edino južne so pr men ful problem..k tastari hočjo da jem krompir+meso..agrrr!! hate it!!..tko da kosila bom probal nekak omejit na največ 300 pale ...delala bi trebušnake..sklece..vaje za noge..tazadno.....pa kdaj pa kdaj bi šla laufat.
torej iskreno..a se da v tem času shujšat 5 kg?? kako?? al pa usaj 3?? 4??

se res opravičujem za takle dolg post..sam nimam kej za delat..pa še kašna spodbudna beseda bi mi prav pršla.
Embarassed

Ly all*<3

2Nova med vami. :) Empty Re: Nova med vami. :) Tor Avg 11, 2009 7:43 pm

nina

nina

Najprej dobrodošla...
Glede tvojga vprašanja- če boš res pridnu telovadla in jedla sam sadje ti bo ratalu... Sj si že sama povedala da vse veš, načrt maš dobr zdj se ga sam drž... Kle smo pa vse da ti stojimo obstran... Sj se bodo hmal še druge oglasile, zdle se pač javla najbul zuprna in realna... Sam pač povem kukr je... Kšn dan posta mej na vsak tuk... No upam da ti bo ratalu pa poročej rednu<3

3Nova med vami. :) Empty Re: Nova med vami. :) Sre Avg 12, 2009 1:52 pm

pia...

pia...

dobrodosla Smile

seveda ti lahko uspe, sam vztrajat je treba Smile pa ce kaj rabis samo rec, zato smo pa tukaj

I love you

4Nova med vami. :) Empty Re: Nova med vami. :) Sre Avg 12, 2009 1:53 pm

pia...

pia...

dobrodosla Smile

seveda ti lahko uspe, sam vztrajat je treba Smile pa ce kaj rabis samo rec, zato smo pa tukaj

I love you

5Nova med vami. :) Empty Re: Nova med vami. :) Sre Avg 12, 2009 4:54 pm

Blondie.*

Blondie.*

hvalaaaa Very Happy
ne res sm si rekla da se morm tle gor vklučt..ker če si sam pol hit podležeš kkšni nezdravi hrani..alpa hrani nasploh..
najhujš je pa še si sam u temu..sploh če ti še usi govorijo da ti ni treba hujšat :/ in pol sam začneš tko mislt.. tuki smo pa usaj use istga mnenja: da smo debele Wink
ly*all<3

6Nova med vami. :) Empty Re: Nova med vami. :) Ned Avg 23, 2009 11:38 am

anii



Dobrodošla <3 pa vedi da te tuki vse podpiramo, ker itaq imamo vse enak cilj: SHUJŠAT IN BIT SUHE Very Happy

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu