slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Rabm vašo pomoč

2 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Rabm vašo pomoč Empty Rabm vašo pomoč Sre Feb 17, 2010 6:01 am

Black Bunny



Živjo!
Jst bi pa resnično rabla vašo pomoč ampak za nekoliko drugačno vrsto pomoči kot si jo vi med seboj dajete...
Stvar je taka, jst sm dijakinja 4. letnika in sm za maturitetni predmet zbrala psihologijo za kar morm narest empirično nalogo... to pomen nekak eksperimentno nalogo in ker me pač prehranjevanje pa hranjenje zanima že precei časa (mela sm med drugim probleme tud sama) sm se pač odločla za to...
Zj je pa en problem in sicr bi rabla dekleta al pa fante, ki bi mi pr temu eksperimentu mal pomagal. gre za nekakšn dnevniček, ki bi vam ga poslala in je popolnoma anonimen, v njega bi mi pa zapisval vaš razmišljanje o hrani (navodila pridejo skupj z dnevnikom, lahko vam jih pa tut sama povem). to bi trajal recimo od 3-7 dni pač kokr boste vi rekl da bi blo za vs bolš, pol mi jih pa nazaj pošlete in to je to... nobenih imen, ničesar, samo dnevničke rabm...
Je pa to tko faina zadeva kr si pač loh ta dnevniček vodte pol tut naprei pa mislm d bi znal bit zanimiu...
Upam da mi boste prpravljeni pomagat, ker bi to res rabla...

Sporočte vaš mnenje.
čaučau*

2Rabm vašo pomoč Empty Re: Rabm vašo pomoč Čet Feb 18, 2010 6:45 pm

Judy

Judy

Samo dnevnike, ali je lahko tudi kak (večji, kakorkoli) spis o svojih razmišljanjih in občutkih?

Mnja. Na vsak način hočem spet priti v ''igro'', in nekaj takega je tako ali tako bil moj namen (ampak spet ne morem iz svoje kože, vedno se pustim in mi ne uspe. Sploh zdaj, ko sem doma in se ne moram in ne moram zaposlit in mi nikakor ne uspe)... morda bi bila to dobra ideja.
Sploh pa mam dovolj teh raznoraznih oseb, ki delajo neke seminarske na to temo, čeprav se jim niti približno ne sanja.. in jaz moram sedeti pred njimi in ne vem, če naj se raje smejim, ali jočem -.-
Torej, končno nekdo, ki jemlje iz prve roke. Mi je všeč.

Torej, pod par pogoji ti rada priskočim na pomoč (in hkrati sebi, thumbs up for the motivation -.-).. in ja. Dokler teksti ne bodo spremenjeni in iz njih ne bodo potegnjene neke ''strokovne analize'', v smislu, kako da se počutim in kaj, da si mislim itd... mi je prav.

Mogoče kak dan ne bi bilo nič, ker včasih sploh ne morem spravit misli in občutkov na papir.. ampak bi se že nekako potrudila.

Torej, kdaj, koliko, kaj, kako, kje, o čem, v kaki obliki, a kar tako, kam?

Pa vse to.

Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu