slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Pomoč?!?

+4
dunja
Bulma
Karamela
bruhajoča_štorkljica
8 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Pomoč?!? Empty Pomoč?!? Tor Avg 03, 2010 3:40 am

bruhajoča_štorkljica



Sem 20 let stara bulimičarka na FDV faksu in sem dobesedno obsedena z bruhanje, vendar imam nemalo problemov, ki jih bom (upam) z vami rešila. Pa gremo po vrsti Embarassed

1. Zobki... Ne vem zakaj, ampak odkar sem postala bulimičarka, imam veliko problemov z zobmi. In s tem mislim VELIKO. Odpadla mi je že velika večina zobkov in zato hodim k privat zobozdravniku, ki mi izdeluje proteze, da domači in prijatelji tega ne opazijo. Tukaj pa nastane problem v problemu. Z zobozdravnikom sva se zapletla v zvezo in imava redne spolne odnose v ambulanti, ker je sam poročen, jaz pa ne živim na samem in nimam drugega prostora. Zato si tudi ne umivam zob namerno, da šla čimvečkrat k njemu in ne bi izpadlo, kot da sem obsedena s seksom. Res PROSIM, da mi pomagat pri tem problemu, ker se mi bo zmešalo Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

2. Doma sumijo, da imam bulimijo in se s tem NIKAKOR ne strinjajo. Zato mi je očka namestil kamero v stranišču in jo povezal z lapotopom, da bi videl, če sem slučajo bruhala na wc-ju. Zato moram po obrokih hoditi ven in se sprehoditi 2 kilometra do javnega wcja, da se lahko zbruham normalno!!! Izpita pa nimam, ker sem povzročila manjšo nesrečo na poskusni vožnji. Kolesa mi pa nočejo kupiti, ker sem precej suha in nočejo, da bi še shujšala Crying or Very sad Kako naj mu preprečim, da bi videl moje bruhanje na stranišču? V filmih sem večkrat videla, (kamera je tik nad vrati) da posliko wc iz mesta kjer je kamera in namestijo sliko, je to izvedljivo v praksi ali ne?! Idea Kaj pa, če bi na računalniku nekako editirala posnetek preden ga vidi? Prosim vse računalniške znalce za pomoč Question

3. Končno malo bolj prijetna tema. Hujšanje. Imam 174 centimetra in 42 kilogramov. Bi pa rada zelo obupno shujšala na magičnih 40 oziorma kakšen kilogram manj, ker mi zdi, da imam še precej špeha, če se pogledam iz pravega kota Crying or Very sad Izstradati se ne morem, ker doma nadzirajo moje prehranjevanje, z bruhanjem gre pa zelo počasi dol in tudi nimam več dovolj moči, da bi se konstantno sprehajala do javnega wcja, ki je precej daleč! Ali je mogoče na forumu kakšna dobra duša v Ljubljani, ki bi me enkrat ali dvakrat na dan proti plačili odpeljala na javni wc?!? Crying or Very sad Prosim prosim!

V velikem pričakovanju odgovorov!!!!!!!!!!!!!!!!!! cat HVALA

2Pomoč?!? Empty Re: Pomoč?!? Tor Avg 03, 2010 4:14 am

Karamela

Karamela

tkole - zobozdravnika prpel dam, seksejta v kopalnc, fotr se bo pocutu neprijetn, bo nasledn dan odmaknu kamero in ti bos loh brez skrbi bruhala doma.

3Pomoč?!? Empty Re: Pomoč?!? Tor Avg 03, 2010 4:56 am

Bulma

Bulma

Jaz bi se usrala na tvojem mestu pred vrati wcja , ker ne me jebat da je to normalno da ko greš na WC ti foter gleda tvoj šupak na kameri lol!
Pejte vsi skupaj k psihijatru!

4Pomoč?!? Empty Re: Pomoč?!? Tor Avg 03, 2010 5:37 am

Karamela

Karamela

vzburjajoce (;

5Pomoč?!? Empty Re: Pomoč?!? Tor Avg 03, 2010 6:56 am

dunja



resno še moraš doma pogovort z očetom, k to kar ti dela res ni normalno - probaj s histerijo in očitko, če ne gre drugače, samo kamera mora it stran, k to je bolano.

ali pa rajši probaj ne jest, kakor da bruhaš, k to ma lohka hujše posledice kot samo na tvojih zobeh (za zobarja se pa tko vedno izgovor najde Wink )

6Pomoč?!? Empty Re: Pomoč?!? Čet Avg 05, 2010 3:18 am

b*



jst se pa sprašujem..če je to vse sploh res kar je bruhajoča_štorkljica napisala Very Happy Very Happy ... nekak nenormalen se mi zdi vse skup...konc koncu pa, vse sorte ljudi je hehehehe

7Pomoč?!? Empty Re: Pomoč?!? Čet Avg 05, 2010 6:28 am

ceedevita



sploh ne vidim smisla da ješ, če pol greš bruhat
ti samo lepo obiskuj tvojega zobozdravnika pa mu ga lepo vsak dan potegni pa dol pogoltni pa boš sita
več ne potrebuješ
on bo srečen pa ti tudi

8Pomoč?!? Empty Re: Pomoč?!? Tor Avg 17, 2010 2:41 am

Sanchiika

Sanchiika

Hej. jaz te popolnoma razumem. Probaj manj jest al pa veliko jest sadja,zelenjave [ hrana ki jo lahko uživamo ne da bi nas skrbelo za kalorije..]
Spoiler:
Pij veliko vode ter kaka odvajala/čaje.
Glede kamere je mal neprijetno vendar logično da te nadzorujejo če bruhaš :S Velik telovad , .. glede zob jih umivi veliko veliko in preden bruhaš jih operi še bolj močno z zobno pasto. Držim pesti zate.

9Pomoč?!? Empty Re: Pomoč?!? Tor Avg 17, 2010 8:52 am

Karamela

Karamela

Sanchiika je napisal/a:(..) al pa veliko jest sadja,zelenjave [ hrana ki jo lahko uživamo ne da bi nas skrbelo za kalorije..]

ha, ha, a res? tud sadje vsebuje kr precej sladkorja ne bos vrjela.. vnasej fruktoze vase kokr ces pa porocej o neuspelih poskusih. mn bos falila ce se bos filala s samo zelenjavo ce smo ze na tem, sam taki nasveti so totalno bedni. res. najprej si preber ksno knigo pa pol svetuj drugim. bos nrdila mn skode, seb in drugim.

10Pomoč?!? Empty Re: Pomoč?!? Sob Avg 28, 2010 4:20 pm

betterthanthis

betterthanthis

kamera v wc-ju ..zanimivo! ^-^
js mislim, da se morš doma resno pogovorit. ne vem no, ampak men se to ne zdi normalno. haha! sploh pa si polnoletna, ne morejo več pazit na vsak tvoj korak. lahk pa jih probaš prepričat, da bom nehala z bruhanjem. in to probi tut nardit. bruhanje je štala! noben ga ne rabi. je milijon boljših načinov hujšanja. pridobi zaupanje staršev in bodo umaknili kamero ..sigurno! Razz ti pa nehi s tem sranjem (bruhanjem).

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu