slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Skupno tekmovanje - dieta od 6.3. pa vse do poletja

+2
anii
pikoo
6 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2

Go down  Sporočilo [Stran 2 od 2]

Judy

Judy

meni gre res vedno bolje Smile
tukaj mam taki cocacolin kozarec za 0,5l in vsak dan gledam, da popijem 4 te kozarce vode.. oziroma vitaminskih tabletk, železovih in multivitaminskih ker me voda v zadnjih dneh sploh ne napolni, ampak mi da bolj tisti brezvezni občutek v trebuhu Rolling Eyes

drugače pa sem si naredila & sprintala tak kratek seznam za kalorije pri stvareh, ki jih najpogosteje jem. nič posebnega, ampak če katero zanima:
https://2img.net/r/ihimizer/img227/81/50999498.jpg

Judy

Judy

MEEH -.- kok sem lahko tok brezvezna?
torej, pri meni ne bo nič iz mojega načrta do prvega maja..
nekje po dveh tednih se mi je čisto ustavilo, neglede na to kok malo sem jedla pa se gibala, nisem du zdej shujšala niti pol kilograma.
in mi je motivacija čisto padla, v zadnjih dneh pa spet žrem kot zblaznela in se kar ne moram ustavit Sad
na srečo se tud nisem nazaj zredila, tako da ni TOK škode.. ampak vseeno Neutral
mjah.. jutri spet začnem.. mogoče mi še uspe kak kg do maja, upam no. Rolling Eyes

piikaa

piikaa

ziiiujo punce Smile doug me ni blo Very Happy meni gre zadnje case se kar uredu upam da mi uspe do konca maja zgubiti 4 kile Very Happy

kik



Sem sem se prijavila samo zato, ker sem ZGROŽENA NAD STVARMI KI JIH PIŠETE!!!!!!!!

punce moje mlade, sj vem, da ko si 13 misliš, da si debel itd itd itd.... vendar sem sigurna, da tukaj nobena sploh ni debela, niti okrogla... in tudi če bi bila, hujša se DRUGAČE! jeste po 3 jabolke na dan, pa ste normalne??

hočte bit suhe pa lepe: od 3 jabolk in podobno na dan se dobi anoreksijo, al pa od bruhanja bulimijo, in kao ene si to še želite?!?

a veste kaj se dogaja s telesom, ko ne dobi tega, kar rabi, začnejo sklepi ven padati, lasje, koža so vedno slabši, da ne govorim o notranjih organih... hujša se PO DIETI, KI VSEBUJE VSE SNOVI, KI JIH TELO POTREBUJE!!! in ne boste verjele, edino tako se da res shujšati... čeprav, ne verjamem da ena od vas to sploh potrebuje...

pa to je itk postranskega pomena v primerjavi s tem, akj delate svojmu telesu in psihi... sm bla tut jst enkat tok stara pa dost neumna, upam da vas sreča pamet pa začnete normalno jest

pa drugače... fantje imajo radi ritke, joške, pa verjemte da jim mn moti mal trebuščka kokr pa štrleča rebra, sicer pa kok ste stare 13... za vs to sploh še ni... bodte pametne punce ne uničte si življenja

LP

Judy

Judy

ne, nisem stara 13, ampak daleč dovolj, da sama presojam o svojih potrebah in željah in ne dovolim osebam, ki me niti ne poznajo in nimajo pojma o tem, kako se počutim, da bi se znašale nad mano in me obsojale, ker pač nimam enakega mnenja kot one same.
ne vem, kdo se tukaj obnaša kot trinajstletnik, je res tako težko razumet, da smo to me in da tako pač živimo?
ljudje smo, kot ti. pač pojemo manj od tebe in če je to tvoj problem, si najdi življenje.. ampak SVOJE življenje, namesto tega, da se ubadaš s ''problemi'' drugih. jaz se samo tako počutim dobro in se tako dojemam, to sem jaz in tako živim. in ne obsojam drugih, ker pač pojedo več kot jaz, sploh pa o tem ne težim in tečnarim okoli po forumih, ki nam v bistvu pomagajo obdržat se na nogah, mene brez teh deklet že dolgo ne bi bilo več. preprosto zato, ker večina ljudi zna le obsojat in zaničevat in pljuvat okrog. odrasti že, vsaj moralno.

ob tej priložnosti bi rada še dodala, da sem bila na svojem minimumu v tem letu, potem se ni po 2 tednih stradanja spremenilo prav nič, sedaj pa sem se še zredila za kilo in pol. ne vem, če bo tebe, draga kik, to razveselilo, ampak mene ni in potrudila se bom, da se bo stanje spremenilo. ker hočem bit suha, in tudi bom suha, pa če bo to zadnje, kar v življenju sploh bom. jutri bom pojedla juho in mogoče pol grenivke, in mogoče zaradi tega zate ne bom normalna, mogoče me boš zaradi tega mela za zmešanega otroka, ki ne ve, kar hoče, in se ne zaveda, kaj s tem sam sebi dela, ampak naj ti povem: vem kaj si želim, in uspelo mi bo. imaš srečo, da bom pojedla vsaj juho, po navadi je ne.
zakaj imaš TI srečo, in ne jaz?
ne vem, v bistvu se to sprašujem tudi jaz. ker se te to PRAV NIČ ne tiče.

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 2 od 2]

Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu