slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

zivjo vsii :)

+5
AnnA
adelisa
nina
anny
pia...
9 posters

Pojdi na stran : 1, 2  Next

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 2]

1zivjo vsii :) Empty zivjo vsii :) Sob Mar 21, 2009 11:21 am

pia...

pia...

zivjo vsii Smile

evo, jaz sem tukaj nova. zakaj sem se odlocila da se po podporo obrnem na internet? ker me med prijatelji cisto nihce ne zastopi, kaj sele da bi me kdo spodbujal pri mojem cilju.
zanima me ce je kdo pripravljen z menoj deliti izkusnje, tekmovati, se med seboj spodbujati in mi morda pomagati z nasveti??

se par podatkov Wink
najnizja teza : 58kg
najvisja teza : 63kg
trenutna teza : 60kg

cilj 1 : 58kg
cilj 2 : 56

HELP Sad

2zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Sob Mar 21, 2009 11:26 am

anny

anny

hey...me veseli da si se nm prdružla in ja vrjamem da ti bomo vse rade pomagale in te spodbujale če maš kkšno uprašanje uprašej Very Happy jst nevem če ti bom znala pomagat ker o vseh stvareh nevem veliko ampak ostale punce so super s pravimi nasveti Very Happy ja mene sam zanima a maš mogoče kkšne iskušnje z bulimijo, anoreksijo...

ne pozabi nm tudi sporočat Very Happy


še enkrat hvala da si pršla

3zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Sob Mar 21, 2009 11:35 am

pia...

pia...

anny je napisal/a:hey...me veseli da si se nm prdružla in ja vrjamem da ti bomo vse rade pomagale in te spodbujale če maš kkšno uprašanje uprašej Very Happy jst nevem če ti bom znala pomagat ker o vseh stvareh nevem veliko ampak ostale punce so super s pravimi nasveti Very Happy ja mene sam zanima a maš mogoče kkšne iskušnje z bulimijo, anoreksijo...

ne pozabi nm tudi sporočat Very Happy


še enkrat hvala da si pršla


o kaksn lep sprejem Smile

jaz sama z anoreksijo prav velik izkusenj nimam, tud z bulimijo ne. sem ze vec kot eno leto ZELOOO nezadovoljna sama s sabo, tako da upam da bom z vaso pomocjo najdla moc da dosezem cilj Wink kaj naj recem, trudim se, ne jem potem pa pride dan, ko ne gre vse po nacrtih pa se mi vse podre.
kar se pa tice bulimije, sem tudi ze veckrat probala, pa mi nikoli ne uspe nc spravt iz sebe Crying or Very sad

ampak je pa zelo lepo stecat nekoga, k je pripravljen pomagat Smile
si ti tudi nova pri vsem tem?? mogoce lahko ena drugi pomagava, ko se vrjetno potem malo bolj zastopiva, obe pri zacetku??

4zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Sob Mar 21, 2009 12:03 pm

anny

anny

ja tut js nimam anorexie niti bilimije in glih tko že doug nism zadovolna sama s sabo...res mava zelo podobne težave...js neki časa ful mau jem in mi gre supr pol pa se use sesuje Sad in vrjamen da sva si lahko v oporo in da nama bo uspel tako kot usm tuki gor kr držimo skupi Very Happy
....in bodi močna

5zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Sob Mar 21, 2009 12:41 pm

pia...

pia...

ful fajn da se zastopva Smile in lepo da se med seboj tako zlo podpirate. sem ful vesela da sm se pridruzla vasi mali skupinici Smile
stay strong *

6zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Sob Mar 21, 2009 1:12 pm

nina

nina

punci moji ne smeta pozabiti da smo tudi me bile na začetku tukaj kjer sta vidve ta trenutek Sad
vse vama obema stojimo ob strani in res sem vesela da se naša mala skupnost spreminja v nekaj prijateljskega Very Happy

Če rabiš kakršnokoli pomoč, nasvet,... Samo vprašaj sigurnu se bo našla vsaj ena ki ti bo znala odgovorit...

Večinoma nasvetov si po moje našla že v pregledovanju foruma Twisted Evil

Punčke moje stay strong... Think thin....

aja pa dj pejdi težo pa to vpisat pod temo games for us ker mamo tm chalenge... Very Happy

Luw ya all I love you I love you

7zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Sob Mar 21, 2009 2:47 pm

pia...

pia...

nina je napisal/a:punci moji ne smeta pozabiti da smo tudi me bile na začetku tukaj kjer sta vidve ta trenutek Sad
vse vama obema stojimo ob strani in res sem vesela da se naša mala skupnost spreminja v nekaj prijateljskega Very Happy

Če rabiš kakršnokoli pomoč, nasvet,... Samo vprašaj sigurnu se bo našla vsaj ena ki ti bo znala odgovorit...

Večinoma nasvetov si po moje našla že v pregledovanju foruma Twisted Evil

Punčke moje stay strong... Think thin....

aja pa dj pejdi težo pa to vpisat pod temo games for us ker mamo tm chalenge... Very Happy

Luw ya all I love you I love you

hey. saj nisva pazabile na vse vas Embarassed in obe veva da ste sle vse skozi zacetek Smile

res sem vidla ze kr nekej ZELO koristnih nasvetov tuki gor Very Happy super.

kako si pa ti zacela s tem Question mislim zakaj, pa kako ti je vse slo na zacetku (ze od zacetka mocna al tudi malo pa po malo?)?

*stay strong*

8zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Ned Mar 22, 2009 4:37 am

adelisa

adelisa

čaw simplyME! Me veseli, da je še ena nova članica tuki! Very Happy

Jst sm mela anoreksijo in če rabiš kaj več vprašati ti lahko pomagam (preko ZS)

Drugače pa punce, držite se!

9zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Čet Mar 26, 2009 6:00 am

AnnA



Hei! Imam en naswet! Če was bo zeblo boste kurle kalorije! No vseeno pa ne pretiravajte, da ne zbolite! Lepo se mejte! Papa! Mwa Like a Star @ heaven I love you

10zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Sob Mar 28, 2009 10:03 am

Šana



Živjo, tudi jaz sem nova.
strah me je. Z anoreksijo se borim od petegea razreda. no če bi se temu sploh lahko tko reklo. da razložim: navsake dva meseca padem v hudo stradanje. in to traja tri štiri dni in potem me premaga želja po hrani in je spet vse isto. počutm se, kot da se ta krog ne bo nikol nehu. ampak zdj je pa situaccija malce drugačna. stradam že cel teden in res sm ponosna nase. zato sm tut odkrila tale forum. sm stara mačka in poznam že vse finte sam useen me starši vedno spregledajo in ustavijo. sovražm se. sovražm svoje telo. sovražm ano(anoreksijo) ki me jeezasužnjila in hkrati ratala vse kar mam. sam mogla sm to povedat nekomu. pale stara sm petnajst let. a se še komu dogaja kj podobnega?

11zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Sob Mar 28, 2009 10:15 am

adelisa

adelisa

hej! Nisi sama! Wink Jst sm mela podobne težave, pa še zdej jih mam!
Vem kako se počitiš in te čist razumm. Jst tud še vedno sovražm hrano, zato ker REDI REDI REDI, pa včasih sm tud šibka pa ji podležem (sploh oh-jem)!
Samo tolko sovražm svoje telo, da si ne dovolim jesti....zdej se prehranjujem po dieti zeleni slap...bom vidla, kaj bo....
sam še vedno SOVRŽM SOVRAŽM SOVRAŽM hrano in moje telo.. Evil or Very Mad

če rabiš karkoli kar povej, tukaj imamo itak vse podobne težavo, tko da si lahk vse zaupamo Wink

huggy cheers

12zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Sob Mar 28, 2009 10:36 am

Šana



kok lepa dobrodošlica.ne morm verjet sploh. po tolkih letih ko sm bla sama v tem. zanima me če ste vse v stradanju samo zrt tega ker hočte bit suhe? pr men je tko da delam to zrt fotra. soražm ga ker name gleda kot na debeluško kakršna sm bla pv četrtem razredu. pocenjuje me in hočm da se zjoka ko me bo vidu kot okostnjaka. tkt bo začutu kaj jst čutm.
če se spomnm kokrat sm jokala ob pogledu na hrano. veš kaj ne morm razumet? kako se ene debele ženske nikol ne birgajo zase, jst pa še nikol nism jedla brez sramu.




najhujš je ko se zapreš vase in si prisotn sam še fizično. Crying or Very sad

13zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Sob Mar 28, 2009 10:48 am

adelisa

adelisa

Ej, čist te štekam. Jst sm bla ista! Sam jst sm hujšala zarad tega, k sm bla fuuul sramežljiva, mela sm nizko samopodobo in u šoli so me vsi zafrkaval. Sej veš kako je, ko se človk spravi na šibkejšega...Pol se je pa začel...stradanje, telovadba...itd. in sm ful shujšala, pol so me pa pustili na miru, pa tud samozavest sm si pridobila...sam potlej je šlo že u skrajnost... Neutral

Sam ne hujšat zarad fotra! Hujši zarad sebe, da si boš (kolikor toliko) ušeč! Naredi si sama svoj plan, določi si cilje itd. Fotr si naj pa svoje Wink

Vem kako je, če nekaj poješ...potlej se pa počutš krivo, debelo, grozno...zato se pa jst teh občutkov izogibam, tko da probam jest po svojem jedilniku, pa ful telovadim. bounce

Ne pusti se nobenemu, da te podcenjuje! Nima pravice! Bodi močna pa zaupaj vase, ker veš, da lahka tudi gore premikaš! Very Happy

rtm cheers

14zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Sob Mar 28, 2009 12:04 pm

AnnA



O novo članico mamo! DOBRODOŠLA! Upam d boš tuki dobila wse tisto kar ti manjka! Pa punce res dobro swetujejo! Še nekaj: NIKOLI ZARADI ŽELJE DRUGIH NE SPREMINJAJ SEBE! Men vsi goworijo kok sm suha, d se morm zredit! Aha, zarad njih se že ne bom, ampak zarad sebe, če bom hotla! Ampak NE! JST HOČM SHUJŠAT!!! Ej uživite wsí! Rada was mam! Papa

15zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Sob Mar 28, 2009 1:39 pm

pia...

pia...

oohooo nova clanica Very Happy super, nas je skos vec Smile

naj ti se js povem da mamo res vse isto tezavo. js zase vem da bi bla rada samo vsec sama sebi. pa naj pri tem se pohvalim punce, da res vse dajejo super nasvete, in se tuki gor res da vse povedat, zaupat in vprasat.
res pa je da ce hujsas hujsaj zase. ne za kogar kol drugega. pa bo Smile

no, srecno s cilji, pa sporoci nam malo kako ti gre Very Happy

<3 u punce I love you

16zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Sob Mar 28, 2009 2:19 pm

Šana



tok sm vesela res ker je končno neki tazga v slov.prej m brala same angleške forume in ni tak učinek.vem da ni pametno se spreminjat zrt drugih sam že ceu lajf poskušam drugim ugajat in ne morm iz svoje kože.
drugač pa. jst sm k slon. resnično.nevem če mi bo kdaj uspeldo 50 kg pridt. zdi se mi tok neuresničljivo. najhujš je, da mam ogromne prsi(stara sm 15 mam pa košarco C)in vsi mislejo kok je to kul in gor in dol.pobruhala bi jih use.

nujno uprašanje: a kera ve če se odvajala da dobit brez receptaa,pa kok približno stanejo? Question
Arrow prou čutm povezanost z vami. to ne morš verjet.
Embarassed

17zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Sob Mar 28, 2009 2:50 pm

AnnA



Šana je napisal/a:tok sm vesela res ker je končno neki tazga v slov.prej m brala same angleške forume in ni tak učinek.vem da ni pametno se spreminjat zrt drugih sam že ceu lajf poskušam drugim ugajat in ne morm iz svoje kože.
drugač pa. jst sm k slon. resnično.nevem če mi bo kdaj uspeldo 50 kg pridt. zdi se mi tok neuresničljivo. najhujš je, da mam ogromne prsi(stara sm 15 mam pa košarco C)in vsi mislejo kok je to kul in gor in dol.pobruhala bi jih use.

nujno uprašanje: a kera ve če se odvajala da dobit brez receptaa,pa kok približno stanejo? Question
Arrow prou čutm povezanost z vami. to ne morš verjet.
Embarassed
no lepo d se tuki ful dobr počutš! Odwajala dobiš brez recepta! Jst sm jemala BEKUNIS, sam se ne spomnm cene, po moje tm okol 7 eurow. Sam jst sm jih jemala tko po weč naenkrat in sm mela skor cele dnewe drisko! Kok si pa drugač velka,pa kok tehtaš-če ni skriwnost! Užiwite! Papa

18zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Ned Mar 29, 2009 3:01 am

mala

mala

Hejla.
Te pa sma čist na istem js mam tud C silent Mad
Sovražm to kr mi ni ušeč in rajš bi mela B kr to se mi zdi tko najlepše

Drugače pa punce nevem kak to da se pustite hrani da vas zavede.Glejte js kak teden nism ničkej jedla.večina jabolke ane.in pol sem se počutla kot da nerabim hrane.prosim vas pomislite da poletje se bliža.hočete da vas zafrkavajo in se norčujejo iz vas?js tega nočem ker vem da če ne shujšam me se bojo ful norca deleli iz mene Evil or Very Mad silent

Ko pomislite na hrano res premislite ali pa pejte gledat kak film in se zamotite!!

love ya all Like a Star @ heaven

19zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Ned Mar 29, 2009 3:28 am

adelisa

adelisa

ej maš prou!

Sam fak, dons ma dedi rojstn dan, pa se bo jedlo na veliko....nevem kva naj nardim...pomoje bom kar domou spizdila... Rolling Eyes

hehe...moja košarica še A ne zapolne...fak ej...včasih se uprašam, a sm slučajno tip? lol!

punce držte se! HRANA JE ZLO!!! Evil or Very Mad

20zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Ned Mar 29, 2009 3:56 am

Šana



Jst sm ta tedn pojedla vsak dan en obrok;ob šestih zjutraj ko sem vstala. semi zdi da sem to prebavla čez dan. drugače pa samo sadje. in se mi pozna. prvič mam ogromno moč in ja, ko pomislim na poletje me pot oblije. HOČM BIT SUHA.vsaj enkrat v življenju. in zato bi nardila vse.

nevem kako nj se pripravim do bruhanja ker dons mam spet družinsko kosilo in NOČM zajebat in uničt vs trud. probala sm že z vsem mogočim; tlačila sm si v usta zobnoščetko, prst itak, mislla na vse gnusno pa ne gre. samo solze se mi vedno ulijejo. sovražm se.
zavedno bom bajsa ostala.

in ja, moje kile?
visoka sm 170,5 težka pa 65 kg. si predstavljate? ne zaslužm si niti živet. pale

HVALA VM ZA USE.

21zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Ned Mar 29, 2009 3:59 am

Šana



Adelisa upam da ti bom uspel čim mnj pojest. probi to foro ko žvečš tok časa da ostali že pojejo in če te do zdj niso mel na sumu te naujo spregledal. če pa te že poznajo bo težje. probi jest več zelenjave čimnj mesa oziroma česarkoli kar ful redi. drugač pa bruhanje ane, če ti uspe.
men recimo ne.


SREČNO Neutral

22zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Pon Mar 30, 2009 7:28 am

nina

nina

šana nasvet glede bruhanja- čim več vode popij. Pa bo šlo sigurnu. Meni tudi na začetku nikakor ni šlo zdaj se ulije samo... Very Happy

Drugače pa probaj še s to foro- najprej popij čim več vode potem pa daj v usta še 2 žlički sladoleda affraid - vem napaka za kg ampak tako ali tako boš bruhala pa bo šlo ven... Sladoled pomaga da gre lažje... Twisted Evil

Če ne bo šlo drugače pa popij zeleni čaj ali čaj iz kopriv- pa bo tako šlo da se sama sebi ne boš načudila lol!

23zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Čet Apr 02, 2009 7:40 am

Anja*

Anja*

Živjo, punce! Very Happy
Sem nova tuki. Se vam lahko pridružim??

24zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Čet Apr 02, 2009 7:55 am

pia...

pia...

Anja* je napisal/a:Živjo, punce! Very Happy
Sem nova tuki. Se vam lahko pridružim??

heii!

dobrodošlaa Very Happy vec nas je bols nam gre Wink
upam da ti bomo lahko v pomoc, al pa da bos ti nam. drugace pa ce rabis punce res znajo svetovat.
imas drugace kaksne izkusnje z anoreksijo, bulimijo,..?

I love you

25zivjo vsii :) Empty Re: zivjo vsii :) Čet Apr 02, 2009 8:15 am

Anja*

Anja*

Hvala za dobrodošlico! Very Happy Nekaj izkušenj z anoreksijo sem že imela, ja. Cca. 2 leti nazaj. Potem sem se zredila za skorej 10 kg, zdaj se mi pa zdi da sem spet na pravi poti... Se mi pa ta forum zdi super ideja. Je veliko lažje, če se zavedaš, da je še kdo, ki te razume in podpira. Wink

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 2]

Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu