slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

zivjo vsii :)

+5
AnnA
adelisa
nina
anny
pia...
9 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2

Go down  Sporočilo [Stran 2 od 2]

26zivjo vsii :) - Page 2 Empty Re: zivjo vsii :) Čet Apr 02, 2009 9:33 am

pia...

pia...

ja tud men je ful lazje, ko vidm podporo tuki gor k jo je res velik. Smile

27zivjo vsii :) - Page 2 Empty Re: zivjo vsii :) Čet Apr 02, 2009 12:37 pm

Šana



No No No
mami je zdle znorela in rekla da bom mogla pred njo en obrok pojest. FAAAAAK. pa tok dobr mi je šlo, sploh nevem kaj nj nardim. zmešal se mi bo:S:S:S:S
kako nj jo prelisičm?

28zivjo vsii :) - Page 2 Empty Re: zivjo vsii :) Čet Apr 02, 2009 12:54 pm

AnnA



Šana je napisal/a:No No No
mami je zdle znorela in rekla da bom mogla pred njo en obrok pojest. FAAAAAK. pa tok dobr mi je šlo, sploh nevem kaj nj nardim. zmešal se mi bo:S:S:S:S
kako nj jo prelisičm?
O fak a res?? jao nevem, pojej pol pa zbruhi, če pa ne gre, pa ful telovad!! joj upam d ti bo ratal!!!

29zivjo vsii :) - Page 2 Empty Re: zivjo vsii :) Čet Apr 02, 2009 1:04 pm

pia...

pia...

Šana je napisal/a:No No No
mami je zdle znorela in rekla da bom mogla pred njo en obrok pojest. FAAAAAK. pa tok dobr mi je šlo, sploh nevem kaj nj nardim. zmešal se mi bo:S:S:S:S
kako nj jo prelisičm?

o shit Shocked
ja js tud pravim da poj pac zbruhej.. samo probej ji ne pokazat da se ti hrana gnusi, da je ne mores jesti, ker te bo tako vedno imela na sumu... potrudi se in pojej, potem pa pejd vn (ce doma ne mores, ker bi slisali,...) pa se izbruhaj..

* I love you *

30zivjo vsii :) - Page 2 Empty Re: zivjo vsii :) Čet Apr 02, 2009 1:27 pm

Anja*

Anja*

Jaz tud mislim, da je najboljš da se potrudiš in pač poješ. Ker ko bo enkrat izgubila zaupanje vate, bo vsega konec. Saj še vedno lahko s športom nadoknadiš. Drži se.
I love you

31zivjo vsii :) - Page 2 Empty Re: zivjo vsii :) Čet Apr 02, 2009 10:19 pm

Šana



ne morm verjet da mi hoče preprečt ravno zdj k mi gre dobr.pobruhala bom njo!!
fora je ker bi bruhala sam NE ZNAM. sj sm že rekla da sm probala z vsem mogočim in vse kar je pršlo vn so ble solze. Sad Sad sm v globokem...
hvala* rada vs mam!

32zivjo vsii :) - Page 2 Empty Re: zivjo vsii :) Pet Apr 03, 2009 1:41 am

AnnA



Šana je napisal/a:ne morm verjet da mi hoče preprečt ravno zdj k mi gre dobr.pobruhala bom njo!!
fora je ker bi bruhala sam NE ZNAM. sj sm že rekla da sm probala z vsem mogočim in vse kar je pršlo vn so ble solze. Sad Sad sm v globokem...
hvala* rada vs mam!
aja jst sm misnla da so ti nasveti od Nine kej pomagal, kar se tiče bruhanja... drgač pa tud pomaga če ful slane vode spiješ, al pa kr neki sode bikarbone zmešane z vodo.... al pa takoj po jedi delaš trebučnjake, al pa tko d ful hitr dajš trebuh vn pa not, to je moja kolegica prakticirala, ji je tok slabo ratal d je vse pobruhala... eni pač lažje bruhajo eni pa se morjo kr potrudt. držim pesti d bo wse ql!!! uživite, pa rada was mam ful!!! papa

33zivjo vsii :) - Page 2 Empty Re: zivjo vsii :) Ned Apr 05, 2009 8:50 am

Šana



hvala No

34zivjo vsii :) - Page 2 Empty Re: zivjo vsii :) Tor Apr 07, 2009 12:32 pm

KiiKii

KiiKii

AnnA je napisal/a:
Šana je napisal/a:ne morm verjet da mi hoče preprečt ravno zdj k mi gre dobr.pobruhala bom njo!!
fora je ker bi bruhala sam NE ZNAM. sj sm že rekla da sm probala z vsem mogočim in vse kar je pršlo vn so ble solze. Sad Sad sm v globokem...
hvala* rada vs mam!
aja jst sm misnla da so ti nasveti od Nine kej pomagal, kar se tiče bruhanja... drgač pa tud pomaga če ful slane vode spiješ, al pa kr neki sode bikarbone zmešane z vodo.... al pa takoj po jedi delaš trebučnjake, al pa tko d ful hitr dajš trebuh vn pa not, to je moja kolegica prakticirala, ji je tok slabo ratal d je vse pobruhala... eni pač lažje bruhajo eni pa se morjo kr potrudt. držim pesti d bo wse ql!!! uživite, pa rada was mam ful!!! papa
js mam ZLO SLABE IZKUŠNJE Z BRUHANJEM!

1. sm probala z zobno krtačko...pol sm si poškodvala grlo.- bruhala nism
2. trebušnjaki, sklece, trebuh vn not takoj k sm pojedla -Nč
3. slana voda haha...najprej 1 ŽLICA v en deci. spijm na eks. čakam-nč. zmešam 2 ŽLICI soli v deci vode. (torej spila sm vse skupi do zdej 2 deci vode pa 3 ŽILCE soli) -NČ
POL SE MI JE PA UTRGAL PA SM DALA 3 ŽLICE V EN DECI VODE POMEŠALA PA NA EKS SPILA.
am ZAKAJ TUT POTEM NISM BRUHALA....sploh nwem kaj nej še probam...zgleda da mam dobr želodc.... Neutral Mad

35zivjo vsii :) - Page 2 Empty Re: zivjo vsii :) Pet Apr 10, 2009 6:57 am

nina

nina

drage pikice lahko da mate samo zadržke do tega Rolling Eyes

lahko da se spomnete kako težko je bruhat pa kako boli.... Evil or Very Mad sam ne smete met negativnih misli- najprej je vse v glavi. Twisted Evil

ko greste bruhat- seveda takoj po obroku- si predstavljajte da delate nekaj zase lol! predstavljajte si da ste lepe in da samo tako boste lepe Sad

ne smete mislit da niste vredne da bruhate... No

držim za vas I love you

36zivjo vsii :) - Page 2 Empty Re: zivjo vsii :) Sob Apr 11, 2009 2:24 pm

KiiKii

KiiKii

nina je napisal/a:drage pikice lahko da mate samo zadržke do tega Rolling Eyes

lahko da se spomnete kako težko je bruhat pa kako boli.... Evil or Very Mad sam ne smete met negativnih misli- najprej je vse v glavi. Twisted Evil

ko greste bruhat- seveda takoj po obroku- si predstavljajte da delate nekaj zase lol! predstavljajte si da ste lepe in da samo tako boste lepe Sad

ne smete mislit da niste vredne da bruhate... No

držim za vas I love you

-probavam vsak dan...za zdej brez uspeha -.-

37zivjo vsii :) - Page 2 Empty Re: zivjo vsii :) Ned Apr 12, 2009 1:41 pm

nina

nina

joj res ne vem kako naj ti pomagam? Crying or Very sad

meni je res to takoj šlo in nikoli nisem imela težav Twisted Evil

kaj pa če poskusimo takole:
-počisti nekaj zelooo nagravžnega npr. stranišče ali pa kuhinjo, čeprav kuhinja je nevarna ker je v njej hrana Embarassed
-pojdi ven in teči... dokler ti ne postane slabo- če nisi navajena teči in nimaš redne telovadbe se lahko zgodi po pol ure Very Happy

druzga se mi zdi da ne vem Embarassed

res ne vem kaj je narobe da ne gre... mogoče si samo rojena anorexičarka in ne bulimičarka Razz

pridne mi bodte... rada vas mam I love you I love you I love you

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 2 od 2]

Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu