slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

kje začeti?!

5 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1kje začeti?! Empty kje začeti?! Sre Jul 28, 2010 4:00 pm

dunja



Hej!

Sem čist nova tuki, mi je ena kolegica priporočila ta forum, pa sem ga mal počekirala in sem se odločila, da se pridružim.

Včasih, sem bila res ful debela (90kg), visoka sem pa 165cm, zdej sm pa tm na 58kg im bi resno rada še več shujšala, sam mi zadnje čase ne gre preveč dobro, tko da rabim mal več motivacije in supporta, ker se bojim, da bi padla nazaj na hrano...

Tko da če ma kdo kakšno dobro idejo kako se vzdržat hrane, sploh pa v službi (kjer je sodelavcem že mal čudno, da skoraj nikoli ne malicam) bi bla ful hvaležna za kak nasvet....

Uživejte,
lp

2kje začeti?! Empty Re: kje začeti?! Sre Jul 28, 2010 4:11 pm

fashion*SLAVE

fashion*SLAVE

hej, dobrodošla!

najprej nj povem, da te občudujem, ker si iz 90kg shujšala na 58kg, super si!

kako pa si shujšala? kakšno tehniko si imela? Smile


stay strong <3

3kje začeti?! Empty Re: kje začeti?! Sre Jul 28, 2010 4:41 pm

Tinuviel

Tinuviel

Vzdržat se da tko, da se pač zamotiš z drugimi stvarmi Smile Na delu se pomojem nimaš kej zamotit, ker itak delaš, v prostem času se pa lahko ukvarjaš s športom al pa kašnimi drugimi aktivnostmi.

Drgač se pa v bistvu ne rabiš vzdržat hrane, lahko skos ješ sadje, zelenjavo...

4kje začeti?! Empty Re: kje začeti?! Sre Jul 28, 2010 4:50 pm

Nejc



Tinuviel je napisal/a:Vzdržat se da tko, da se pač zamotiš z drugimi stvarmi Smile Na delu se pomojem nimaš kej zamotit, ker itak delaš, v prostem času se pa lahko ukvarjaš s športom al pa kašnimi drugimi aktivnostmi.

Drgač se pa v bistvu ne rabiš vzdržat hrane, lahko skos ješ sadje, zelenjavo...
Sadje in zelenjava sta več ali manj nenasitna, pa še nekatera sadja kot so recimo banane vsebujejo kar nekaj kalorij. 100g banane vsebuje približno 83 kalorij. Glede na kako pomarančo, ki vsebuje kakih 45.

5kje začeti?! Empty Re: kje začeti?! Sre Jul 28, 2010 4:53 pm

Tinuviel

Tinuviel

Za nekoga k drgač nč ne je, sta dovolj nasitna.

6kje začeti?! Empty Re: kje začeti?! Čet Jul 29, 2010 2:12 am

dunja



[quote="fashion*SLAVE"]hej, dobrodošla!


kako pa si shujšala? kakšno tehniko si imela? :)
[/quote]

Shujšala sem tko, da nisem jedla in to mislim zelo dobesedno. 3 mesece sem pila samo kavo brez sladkorja in vodo, potem so pa moji starši znoreli in sem začela spet ''normalno'' jest, pa ful sem začela telovadit, predvsem tek in to delam še zdej.

Pa priznati moram, da sem zdej spet že skoraj nazaj na svoji, samo kava in voda dieti, čeprov zdej zravem jem tudi kakšno sadje.

Problem je edino v službi, ker delam skoraj cel dan in je sodelavcem, ki skoraj vseskozi nekaj jejo težko vsakič rečt ne, sploh pa pri malici, kjer se res opazi, da ne jem. Tko da rabim kak nasvet, kako se izvlečt iz tega, ker bi res rada prišla na vsaj 50 kg.

Pa hvala za podporo, res ste super.
Think thin :D

7kje začeti?! Empty Re: kje začeti?! Čet Jul 29, 2010 2:56 am

fashion*SLAVE

fashion*SLAVE

super si Smile

glede sodelavcev.. mogoče ti bodo nasedli na izgovore kot so 'slabo se počutim', 'sem že jedla' ali pa da si na določene izdelke 'alergična'.

tola dieta s kavo in vodo mi je kar všečna Smile i'll take a try Smile



stay strong <3

8kje začeti?! Empty Re: kje začeti?! Čet Jul 29, 2010 8:40 am

Karamela

Karamela

vec obrokov z manso kolicino hrane & sport! paz tud kaj pojes to je pa to.
tud ne vem kaj je tle tok tezko.. te ekstremne diete so za moje pojme narjene sam za lenuhe k se jim ne da dvignt svoje lene riti.. tko da fashion*SLAVE vzdrz se svojih "pametnih" komentarjev ker ji bos kvecjem skodila kt koristla..

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Similar topics

-

» Kako začeti? bruhanje.

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu