slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

telovadba-kaj ste danes naredile za telo

+3
Anja*
anny
adelisa
7 posters

Pojdi na stran : 1, 2  Next

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 2]

1telovadba-kaj ste danes naredile za telo Empty telovadba-kaj ste danes naredile za telo Sob Maj 16, 2009 3:14 am

adelisa

adelisa

No, tukaj lahko pišemo vse kar smo danes naredile za telo; od telovadbe, teka, kolesarjenja, pilatesa,joge itd.
Tako bomo imele en pregled, kaj naredimo za telo, ker je to zelo pomembno, da bodo rezultati učinkovitejši in tudi hitrejši, s tem pa imamo tudi nadzor nad telesom in se ga bolj zavedamo.
Posledično bomo mele še več motivacije in bile še bolj vztrajne in nas nič ne bo spravilo s tira. Telovadba sprošča hormon sreče(ne vem točno ker), tako da smo potem še bolj vztrajne in imamo večjo samokontrolo in disciplino.

Danes sm naredila:
- 45min kolesarjenja (dopoldne)
- 250 trebušnjakov, vaje za ta zadnjo ( zvečer)




Smile

anny

anny

hey...ql da si to temo odprla Very Happy
ubistvu js usak dan nardim 15 krat za usako nogo vaje, 150 trebušnjakov, 20 sklec...to nardim res usak dan drgač pa dvakrat na tedn mam trening(hip hop)potem grem usaj 1krat na tedn na kolo za najmn 2 uri, vn na sprehod grem pa tut kr pogosto...ampak to je premal tko da se trudm delat več in uklučvt nove vaje(to mi pomaga ker na začetku so mi po večini use ušeč sam pol se jih naveličam)

in kako gre vm?poznate kakšno učinkovito vajo?


rada vs mam use ful
I love you

Anja*

Anja*

Zjutraj sem pretekla cca 5 km. Smile V načrtu mam še daljši sprehod + mogoče kolesarjenje. Glede vaj bi pa tudi jaz vprašala - mogoče poznate kakšne dobre za rit in noge. Se mi zdi to pri meni najbolj kritična točka. pig
Drugače pa ja, tema je super ideja. Very Happy

adelisa

adelisa

-joga
- 250 trebušnjakov
- 30 skledc
- 50 počepov

zvečer nameravam vse še enkrat ponoviti. Dones najbrž ne bom nič tekla ali kolesarla Neutral Popoldne grem na praznovanje rojstnega dne. Že kr vidm, da mi ne bo preveč ušeč, ker bo sam hrana, hrana, hrana. Rolling Eyes Spet se bom mogla pretvarjat kao da jem, pa žvečm...to mi gre najbl na živce, pa da bo še kdo kakšno pripomnu Rolling Eyes Mislm, da bom kr rekla, da mam probleme z želodcem pa prebavo.

Pa ve, kaj ste kej nardile danes? Smile

Anja*

Anja*

Si pa pridna. Smile
A a jogo sama doma izvajaš??
Jaz sem zjutri eno uro tekla pa nardila 30 počepov. Za naprej pa še nevem. Mogoče se bom spravila kej na kolo. Bi blo koristno. Embarassed
Držim pesti, da ti uspe čimboljš "se prebit" skoz rojstni dan. Wink

adelisa

adelisa

Ja,jogo sama izvajam. Men je ful ušeč, ker rataš bolj gibčn, sploh zjutri, ko sm še čist zaspana.Če dolgo izvajaš pa če si vztrajna pol se ti telo ful lepše oblikuje. (meni se še ni, ker morm najprej shujšat)Se mi pa pozna,da sm bolj gibčna.

Tud jst bi rada začela tečt, sam se sploh ne morm spravit. Mam filing, da sm tok zavaljena, da se sploh ne morm premikat. Embarassed Pol grem pa rajš na kolo.
Ta tedn pa tud nevem kok bom kaj telovadla, ker se mam za maturo ful učit. Upam, da mi bo ratal it vsaj 3x na tedn mal vn.

Anja*

Anja*

Sem se dobro sprehodila - ene 5km. Zdele grem pa še malo telovadit. Smile

pia...

pia...

dons mi gre pa kr malo bolje. glede hrane nism ful zadovoljna, ampak pocasi pa bo. sm pa dokaj pridna s telovadbo dons.
sm nardila zjutraj 100 trebusnjakov, vaje za rit in noge. popoldne sm sla za 15min na en krajsi sprehod, zj grem pa na trening (1h fitnesa + 1h igre(odbojka)). tko da upam da sm pokurla kar je blo kalorij.

sm pa z danasnjim dnevom kr zadovoljna, glede na to da mi zadnje 3 tedne sploh ni slo.

kako gre vam??

***

Anja*

Anja*

Meni se danes ne da neki preveč športat, pa časa tudi nimam. No Zjutri sem malo telovadila, potem sem tekom dneva nardila en krajši sprehod, pa mogoče bi zraven štela še vožnjo s kolesom do mesta in nazaj - v eno smer cca 8 km.
Predno grem spat se bom spravila nardit še kakšen počep.
Pia - ti si bla pa res pridna. Smile

pia...

pia...

hej anja Smile
hvala, mi takoj da motivacijo ko me kdo pohvali. glede tvojega dneva pa: nc se ne sekiraj, bos jutri malo vec potelovadila. sj tista voznja s kolesom pa sprehod bi morala zadostovat da malo spodbudita metabolizem pa tudi nekaj kalorij je vrjetno slo Wink

***

Anja*

Anja*

Evo, prou moram se mal pohvalit Embarassed - premagala sem lenobo in šla vseeno laufat za 3/4 ure. Kok je to dobr filing. Very Happy

pia...

pia...

o bravo Smile ponosna nate :*

Anja*

Anja*

Hvala I love you

adelisa

adelisa

nism napisala:

učeri: 250 trebušnjakov, skledce, vaje za rit (vn nism nič šla Evil or Very Mad )
danes enako!

pia...

pia...

hej Smile še jaz

uceri:
vaje za hrbet, rit in noge na pilates žogi, 2h treninga
- kar se hrane tice je biu en velik kiks Sad

dons nameram:
okrog blejskega jezera z rolarji (cca. 6-7km), trebusnjaki in vaje za rit in noge. zvecer pa 1h beachvolley.ja
- pa seveda veliko bolj previdno s hrano.

I love you

Anja*

Anja*

Kar se športa tiče sem bla jaz ta teden en velik lenuh. Embarassed pig
Se tolažim, da je blo s hrano mal bolje. Grem pa danes za minimalno eno urco na kolo, na en daljši sprehod pa doma bom mal telovadla. Upam, da se bo kje poznalo. Neutral

pia...

pia...

heii Smile

evo dons sm sla s kolesom na beachvolley (6km) in igrala 1h. zvecer bom nardila se trebusnjake, vaje za rit in noge. mogoce bom sla se rolat okol jezera(6-7km) (upam da bom mela cas)

kako gre vam???

I love you

adelisa

adelisa

jst sm tudi malo popustila glede športa, ker se sam učim. Vsak dan pa vsaj nardim mojo serijo trebušnjakov, skledc itd. Vsaj neki. Neutral

Anja*

Anja*

Ta vikend sem mal kolesarila. Ni velik, je pa boljš kot nič. Doma probam telovadit vsak dan. Sem mela namen še laufat it, pa nekako ni ratalo. No
Pa sej bo boljš. Smile

pia...

pia...

heii Smile js sm dons pojedla 100g manga, pomoje bom se 100 zvecer. kar se telovadbe tice mam pa 2h treninga (po vsej vrjetnosti kondicije), takoda bo teh 150 - 200 kcal porabila. Smile

I love you I love you

Anja*

Anja*

Uh, ti si pa pridna s temi treningi. Smile Brez skrbi, da vse te kcal porabiš. Jaz mam pa malo bolj na izi. Embarassed Danes sem recimo prekolesarla 2x po cca 10 km, 45min hodila, pa doma bom telovadla. Če se mi bo dal grem pa zvečer še na en sprehod. Wink

pia...

pia...

ja treningi so fajn k so obvezni Smile samo zj se pa sola bliza koncu bo pa mal malj telovadbe, k se bo treba kr velik ucit, da bo vse tko k more bit v soli na konc leta :/

I love you

anny

anny

ja treningi so res supr ker pač morš it Very Happy js za drugo leto planeram da grem še disco plesat pač tko poleg hip hopa...kar se šole tiče je res problem k se mormo zdele pomoje skor use zlo učit Sad ampak sej bo na to glejte kot neki kar morte narest če hočte al pa ne...in mogoče je fajn da samo 10 min prej ustanete in nardite par trebušnjakov, sklec itd. po pa si probate še mal časa uzet popoldne al pa zvečer pa bo Very Happy
sam vrjet je treba vase I love you

pia...

pia...

super. poleg tega da ze tako ali tako ni vec casa za telovadbo zarad sole, sm si ucer na treningu poskodvala koleno. tko da zj se tistih sprehodov, rolanja, kolesarjenja ne morm delat Sad tako da dons je blo 100 trebusnjakov. vaj za rit in noge nism mogla, ker desne noge ne morm stegnt Sad a gre lahko se kej narobe?? Mad
Sad

Anja*

Anja*

Ojej. Neutral Upam, da bo kmal boljš. Ampak ne se preveč sekirat. Pr hrani mal popazi. Drugač je pa grozn če si navajen migat, pa ne moreš, ja. Sej bo. I love you

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 2]

Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu